0:1
3:0
- : -

Florbal Neratovice - Tatran Střešovice C 3:2
29. Michal Brnka, 30. Michal Brnka, 36. David Houdek - 11. Kryštof Doubek, 24. Marek Benda; rozhodčí: David Hertz - René Gabesam; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Neckář ? - Šimon Kořínek ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 3:0;
36:00
35:35
Týmu domácích se povedlo vsítit vedoucí branku v oslabení, nutno podotknout, že k tomu napomohl ne úplně povedný zákrok hostujícího brankáře, budeme věřit, že rozhodcovský výkon se mu povede o něco lépe..
Tatran zkusí v závěru hru v 6ti.
35:27
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil David Houdek, asistoval Kryštof Dítě (3:2).
34:44
Timeout Tatran Střešovice C
34:44
Vyloučen hráč Kamil Petrák družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
34:33
Jediná zajímavá věc, kterou nám zatím přinesla přesilová hra domácích byly zbourané mantinely a následná nedovolená vzdálenost domácích, kteří tak přicházejí o výhodu v závěru zápasu. Pokračovat se bude 4 na 4
33:18
Vyloučen hráč Šimon Janota družstva Tatran Střešovice C na 2 minuty za bránění ve hře.
33:10
Po rychlém rozehře domácích zazvonila za Neckym tyč. Bylo to tak rychlé, že se golman ani nepohnul.
32:22
Ve 3. třetině se tým domacích hecnul k heroickíému výkonu a podařilo se mu vyrovnat. Uvidíme jak celý zápas dopadne.
29:32
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Michal Brnka, asistoval Ondřej Sauer (2:2).
28:16
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Michal Brnka, asistoval Robin Goljak (1:2).
25:40
Vyloučen hráč Vojtěch Matyáš družstva Tatran Střešovice C na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
23:26
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil Marek Benda, asistoval Vojtěch Matyáš (0:2).
23:05
Vyloučen hráč Lukáš Mrkvička družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za špatné střídání.
23:05
A v rychlém sledu následuje další přesilovka hostů, tato byla ovšem o dost úspěšnější a končí rychlým golem.
20:53
Vyloučen hráč Martin Hrubec družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za blokování hokejky.
18:59
Necky předvádí vynikající zákrok a hráči Tatranu mají jen oči pro pláč.
18:39
Hráč domácího celku vyslal nebezpečnou střelu jen těsně vedle pravé tyče.
15:22
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale bez větších šancí, většina akcí končí nepřesnou finální přihrávkou..
12:50
Palma je na hřišti a bojuje jako lev
12:00
12:00
10:06
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil Kryštof Doubek, asistoval Tomáš Rosa (0:1).
10:06
Golman domácích si vybírá slabší chvilku, asi dobře neviděl. No snad si během zápasu spraví chuť nějakým pěkným výhozem.
02:00
V brance hostojuícího týmu se dnes představuje nadějný regionální rozhodčí Šíma Kořínek, přejeme mu hodně štěstí a zdarné rozvičení na další činnost v tomto turnaji.
01:00
V brance domácího celku nastupuje regionální legenda Tomáš "Necky" Neckář a hned od začátku se prezentuje jistými a kvalitními zákroky.