0:3
0:4
- : -

TJ Sokol Kostelec nad Labem - TJ Sokol Královské Vinohrady D 4:8
3. Miroslav Prášil, 5. Martin Vojtíšek, 8. Tomáš Kratochvíl, 10. Kamil Kočí - 9. Lukáš Frydrych, 15. Vojtěch Trčálek, 15. Lukáš Frydrych, 15. Tomáš Bárta, 29. Patrik Bron, 30. Patrik Bron, 32. Vojtěch Trčálek, 36. Gustav Ondrejčík; rozhodčí: David Hertz - René Gabesam; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Kamil Polman ? - Zdeněk Tesařík ?, Filip Matoušek ?; po třetinách: 4:1, 0:3, 0:4;
36:00
35:53
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil Gustav Ondrejčík, asistoval Vojtěch Trčálek (4:8).
35:09
Vyloučen hráč Tomáš Kratochvíl družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem na 2 minuty za bránění ve hře.
31:53
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil Vojtěch Trčálek, asistoval Tomáš Bárta (4:7).
29:36
Vyloučen hráč Tomáš Bárta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D na 2 minuty za sekání.
29:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil Patrik Bron bez asistence (4:6).
28:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil Patrik Bron, asistoval Tomáš Bárta (4:5).
24:00
24:00
14:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil Tomáš Bárta, asistoval Patrik Bron (4:4).
14:09
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil Lukáš Frydrych, asistoval Gustav Ondrejčík (4:3).
14:03
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil Vojtěch Trčálek, asistoval Gustav Ondrejčík (4:2).
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Matoušek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D
12:00
12:00
10:33
Vyloučen hráč Tomáš Bárta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D na 2 minuty za bránění ve hře.
09:41
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil Kamil Kočí, asistoval Tomáš Kratochvíl (4:1).
08:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil Lukáš Frydrych, asistoval Ondřej Kříž (3:1).
07:42
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Tomáš Kryml (3:0).
04:31
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil Martin Vojtíšek, asistoval Martin Uher (2:0).
02:40
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil Miroslav Prášil, asistoval Tomáš Kryml (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a René Gabesam.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady D: brankář: Zdeněk Tesařík; hráči v poli: Daniel Stránský, Vojtěch Trčálek, Ondřej Kříž, Lukáš Frydrych, Gustav Ondrejčík