1:1
1:0
- : -

FBC Slavia Praha B - Florbal Neratovice 2:3pn
17. Jakub Puciow, 32. Jakub Procházka - 3. Martin Hrubec, 16. Michal Brnka, N Michal Brnka; rozhodčí: Tomáš Grigar - Šimon Kořínek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Vejvalka ? - Tomáš Neckář ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha B hráč Michal Obertan , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice hráč Michal Brnka a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha B hráč Lukáš Chramosil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice hráč Kamil Petrák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha B hráč Jakub Procházka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice hráč Kryštof Dítě a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha B hráč Michal Obertan a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice hráč Kamil Petrák a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha B hráč Lukáš Chramosil a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha B hráč Jakub Procházka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice hráč David Houdek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice hráč Michal Brnka , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
34:19
Timeout FBC Slavia Praha B
34:19
Vyloučen hráč Lukáš Mrkvička družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za bránění ve hře.
31:03
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil Jakub Procházka, asistoval Jakub Puciow (2:2).
24:00
24:00
18:03
Vyloučen hráč Matěj Vrablík družstva FBC Slavia Praha B na 2 minuty za zdržování hry.
16:12
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil Jakub Puciow, asistoval Jakub Procházka (1:2).
15:20
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Michal Brnka, asistoval Kamil Petrák (0:2).
12:00
12:00
02:22
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Martin Hrubec, asistoval Lukáš Mrkvička (0:1).