3:1
3:0
- : -

OLYMP FLORBAL Poseidon - FbC Red Dragons Hořovice 6:1
3. Vojtěch Minařík, 5. Lukáš Milota, 6. Lukáš Milota, 14. Lukáš Milota, 18. Šimon Pinkas, 19. Šimon Pinkas - 3. Vojtěch Veselý; rozhodčí: Filip Češner - Tomáš Kuzma; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kryštof Pešek ? - Adam Kasík ?; po třetinách: 3:1, 3:0;
24:00
18:47
Branku družstva OLYMP FLORBAL Poseidon vstřelil Šimon Pinkas, asistoval Filip Šplíchal (6:1).
17:44
Branku družstva OLYMP FLORBAL Poseidon vstřelil Šimon Pinkas, asistoval Jan Matějovský (5:1).
13:39
Branku družstva OLYMP FLORBAL Poseidon vstřelil Lukáš Milota bez asistence (4:1).
12:00
12:00
06:10
Vyloučen hráč Petr Galovič družstva OLYMP FLORBAL Poseidon na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:37
04:56
Branku družstva OLYMP FLORBAL Poseidon vstřelil Lukáš Milota, asistoval Matyáš Frajer (2:1).
02:33
Branku družstva OLYMP FLORBAL Poseidon vstřelil Vojtěch Minařík, asistoval Lukáš Milota (1:1).
02:21
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vojtěch Veselý, asistoval Vítězslav Šmid (0:1).