0:1
0:1
- : -

FbŠ Bohemians B - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové 3:2pn
9. Patrick Smutný, 12. Matěj Gubien, N Matěj Gubien - 16. Václav Klepal, 28. Tomáš Humpolák; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Vojtěch Knobloch ? - Michael Pilch ?; po třetinách: 2:0, 0:1, 0:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč Matěj Gubien a vstřelil rozhodující gól (3:2).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové hráč Tomáš Humpolák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč Maxmilián Bursík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové hráč Ondřej Bekešský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč Jan Ješetický a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové hráč Tomáš Humpolák a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč Matěj Gubien , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové hráč Trong Martin Lexuan , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
27:52
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Tomáš Humpolák, asistoval Václav Klepal (2:2).
24:00
24:00
21:00
Vyloučen hráč Ondřej Bekešský družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:56
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Václav Klepal, asistoval Jan Fuksa (2:1).
14:16
Vyloučen hráč Tobiáš Smejkal družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
12:00
11:12
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Matěj Gubien, asistoval Patrick Smutný (2:0).