0:1
2:0
- : -

Viking TJ Kobylisy - Prague Tigers 3:2
6. Vít Komorný, 31. Tomáš Klouda, 34. Tomáš Klouda - 8. Jan Hiblbauer, 21. Michal Novák; rozhodčí: Jan Paleček - Michael Zeman; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Vojtěch Černý ? - Omar Hammami ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 2:0;
45:00
44:27
Timeout Prague Tigers
33:15
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Tomáš Klouda bez asistence (3:2).
33:15
Zvrat utkání! Skoro naplněná tribuna tleská krásnému úniku #68 Tomáše Kloudy, který nekompromisně otáčí zápas na stranu Kobylis!
30:51
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Tomáš Klouda bez asistence (2:2).
30:51
Vyrovnávací gól týmu Kobylis dává fantastický #68 Tomáš Klouda, který z poza brány vykoupal brankáře! Čeká nás pořádně zajímavá poslední třetina.
30:00
30:00
20:25
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Michal Novák, asistoval Jan Hiblbauer (1:2).
15:00
15:00
07:21
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jan Hiblbauer, asistoval Michal Novák (1:1).
05:11
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Vít Komorný z trestného střílení (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Paleček a Michael Zeman.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers:
00:00
Line-up domácích Viking TJ Kobylisy: brankář: Vojtěch Černý; hráči v poli: Alexander McIntosh, Mark McIntosh, Vít Komorný, Adam Kropík, Tomáš Klouda