0:3
2:2
- : -

TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B - FBC Trutnov (DTJ) A 2:8
32. Petr Jiřička, 39. Jan Jirka - 3. Petr Bartoš, 4. Matěj Strnad, 8. Petr Bartoš, 21. Petr Hepnar, 27. Sebastian Matyas Pacan, 29. Tomáš Haufer, 35. Martin Mečíř, 42. Petr Bartoš; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Timoteus Pospíšil; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 23 - Jan Charouz 12; po třetinách: 0:3, 0:3, 2:2;
45:00
41:10
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil Petr Bartoš, asistoval Pavel Bartoš (2:8).
38:29
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Jan Jirka, asistoval Dušan Völgyi (2:7).
34:16
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil Martin Mečíř, asistoval Petr Šťastný (1:7).
32:26
Timeout FBC Trutnov (DTJ) A
32:26
Vyloučen hráč Matěj Strnad družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za sekání.
31:25
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Petr Jiřička, asistoval Jan Škola (1:6).
30:56
Vyloučen hráč Petr Šťastný družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:24
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil Tomáš Haufer, asistoval Matěj Strnad (0:6).
26:48
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil Sebastian Matyas Pacan, asistoval Martin Mečíř (0:5).
20:07
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil Petr Hepnar, asistoval Martin Mečíř (0:4).
18:13
Vyloučen hráč Jan Jirka družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za sekání.
18:13
Vyloučen hráč Lukáš Kvaček družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za hra bez hokejky.
15:00
15:00
11:57
07:14
03:26
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil Matěj Strnad, asistoval Martin Mečíř (0:2).
02:22
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil Petr Bartoš bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Timoteus Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Trutnov (DTJ) A: brankář: Jan Charouz; hráči v poli: Matyáš Rolenec, Tomáš Haufer, Tomáš Jakl, Pavel Bartoš, Petr Bartoš