0:0
3:2
- : -

FbC Jazzmani Žatec - ASK Lovosice - LFP 3:3
36. Viktor Milyan, 37. Viktor Milyan, 40. Viktor Milyan - 3. Michal Ultsch, 31. Jan Vokál, 43. Tomáš Ultsch; rozhodčí: Lukáš Čech - Ondřej Lovacký; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Denis Ali 20 - Radek Špiřík 32; po třetinách: 0:1, 0:0, 3:2;
45:00
44:44
Timeout FbC Jazzmani Žatec
42:24
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Ultsch bez asistence (3:3).
39:26
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Viktor Milyan, asistoval Matěj Hrádek (3:2).
36:03
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Viktor Milyan bez asistence (2:2).
35:17
30:23
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Vokál, asistoval Tomáš Hladký (0:2).
30:00
30:00
15:00
15:00
13:45
Vyloučen hráč Jan Vápeník družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:03
Vyloučen hráč Michal Ultsch družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za blokování hokejky.
05:58
Vyloučen hráč Adam Dvorský družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za hra na zemi.
02:44
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Michal Ultsch, asistoval Tomáš Hladký (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a Ondřej Lovacký.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: brankář: Radek Špiřík; hráči v poli: Tomáš Ultsch, Jaromír Mareš, Jan Vokál, Tomáš Hladký, Marek Kadlec
00:00
Line-up domácích FbC Jazzmani Žatec: brankář: Denis Ali; hráči v poli: Michal Hotěk, Jan Vápeník, Ondřej Halíř, Matěj Hrádek, Viktor Milyan