1:1
0:0
Sokol Rudná

TJ Lokomotiva Louny-STARNET - Sokol Rudná 6:5pn
12. Aleš Linka, 16. Aleš Linka, 27. Aleš Linka, 31. Aleš Linka, 42. Pavel Petrok, N Ondřej Hrdlička - 5. Michal Honek, 31. Ondřej Šantora, 38. Ondřej Šantora, 39. Adam Pivoňka, 42. Jan Karásek; rozhodčí: Lukáš Čech - Ondřej Lovacký; vyloučení: 7:3; využití: 0:2; diváků: 96; zásahy brankářů: Václav Frajt 50 - Hugo Kalina 36; po třetinách: 2:1, 2:3, 1:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.
70:02
Komentář trenéra hostů Martina Tučka: O první překvapení sezóny se postaral vynikajicí golman domácích. Naše střelecká impotence z něj udělal hvězdu sobotní noci.  Doufám, že do soboty nám střelecký prach uschne. Děkujeme všem fanouškům, že vytvořili zápasové prostředí. Omlouvám, se všem našem mladým hráčům, že jsem nemohl nasadit. Doufám, že je to neodradí a budou trpělivě čekat na svou šanci.
70:02
Komentář trenéra domácích Jiřího Lindnera: V domácím prostředí se nám daří, s našimi fanoušky v zádech, za to bych jim chtěl moc poděkovat. Dnes jsme si dva body doslova vydřeli, udrželi jsme koncentraci celých 65 minut, podržel nás skvělý gólman, zkrátka to dnes do sebe zapadlo. Rudňákům přejeme šťastný návrat domů. Děkujeme pořadatelům za organizaci. FORZA LOUNY
70:01
Konec nájezdů. Utkání po napínavém závěru končí vítězstvím domácích.
Jménem pořadatelů děkujeme všem fanouškům, hráčům i členům realizačního týmu obou týmů za přízeň a těšíme se na Vás na dalších utkáních.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET hráč Ondřej Hrdlička a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč Ondřej Šantora , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET hráč Aleš Linka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná hráč František Novosad , ale gól nevstřelil.
65:04
4. nájezd, tentokrát domácích proměnil hráč s číslem 71 Ondřej Hrdlička.
65:03
3. nájezd, tentokrát hostů hráč s číslem 97 Ondřej Šantora neproměnil.
65:02
2. nájezd, tentokrát domácích proměnil hráč s číslem 12 Aleš Linka.
65:01
Nastupují nájezdy, hráč hostů s číslem 6 František Novosad nájezd na branku domácích neproměnil. Frajt vychytal.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
64:59
Máme tu konec prodloužení. Ani v prodloužení se nepodařilo rozhodnout utkání. Utkání nemá stále svého vítěze.
64:59
Střely v prodloužení:
Louny - 3, Rudná - 2.
Stav utkání po prodloužení: 5:5.
64:50
Prodloužení se blíží ke konci. Stav utkání stále 5:5. To jsme tu dlouho neměli.
62:15
Frajt zavřel Rudné dveře k výhře fantastickým zákrokem, míček skončil v pevném sevření betonů brankáře. Utkání pokračuje.
61:21
Frajtovi zacinkala tyčka u brány, už jsme to viděli černě.
60:01
Utkání se nerozhodlo ve standardní hrací době, nastupuje prodloužení, hraje se tři na tři.
60:00
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině utkání:
Louny - 16, Rudná - 11.
Stav utkání po třetí třetině utkání: 5:5.
57:41
Trestné střílení družstva Sokol Rudná neproměnil Daniel Riley.
57:41
Stav utkání téměř dvě minuty před koncem stále stejný, 5:5. Stav nebyl s to změnit ani hráč hostů s číslem 50 Daniel Riley, kterému se trestné střílení proměnit nepodařilo.
57:08
Dnes máme možnost sledovat velmi vyhrocené utkání. Tomuto pokušení utkání sledovat neodolal ani chomutovský špeh s lounskými kořeny. Tímto Tě zdravíme, Víťo!
56:00
Po tajmu hostů nastupují oba týmy zpět na palubovku. Jsme svědky drsné ofenzivy hostů, jedna střela za druhou na brankáře domácích Václava Frajta, ten statečně vzdoruje invazi Rudné.
55:44
To samé v podání Aleše Linky, střela z protiútoku na branku hostů se nevydařila.
55:43
Louny se dostaly do slibně vypadajícího protiútoku, Čonkovi se bohužel nepodařilo zkoncentrovat na střelu.
55:42
Timeout Sokol Rudná
55:00
Utkání se začíná chýlit ke svému konci. Zbývá 5 minut a stav utkání je stále vyrovnaný, 5:5.
50:37
Vyloučen hráč Milan Čížek družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za bránění ve hře.
50:37
Máme zde již několikáté vyloučení v neprospěch Lounských. Tentokrát putoval na tresnou samotný kapitán Loun Milan Čížek.
48:29
Vyloučen hráč Jan Karásek družstva Sokol Rudná na 2 minuty za blokování hokejky.
48:29
Na trestnou lavici hostů putuje další, již druhý hráč - hráč s číslem 7, Jan Karásek, za blokování hole.
47:02
Po drsném, nepřiměřeném faulu hostů na hráče domácích si domácí El Kápo ohrnul rukávy svého dresu se slovy: "Tady to bude bolet".
47:01
Vyloučen hráč Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:01
Dnešní druhé vyloučení hostů, tentokrát opředené výrazným nesouhlasem vyloučeného.
46:10
Postřehy z hlediště: Hráč A-týmu Josef Helšus sice dnes sleduje utkání z tribuny, ale je stejně výrazný jako na hřišti, neli více.
43:08
Atmosféra na hřišti i v hledišti se začíná vyhrocovat.
41:55
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Pavel Petrok, asistoval Michal Bočánek (5:5).
41:55
Stalo se nepředstavitelné, Louny srovnávají na 5:5. Ve vlastní přesilovce to nejde, teď jo. FORZA, do toho!
41:34
Hosté opět v pěti hráčích na palubovce.
41:02
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Jan Karásek, asistoval Daniel Riley (4:5).
41:02
Louny inkasují gól ve své vlastní přesilovce, hosté se mohou radovat, Jan Karásek vstřelil gól v oslabení.
40:01
Trest - vyloučení hráče s číslem 8 Ondřeje Váněho - běží i ve třetí části utkání. Domácí mají stále přesilovku.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině utkání:
Louny - 14, Rudná - 24.
Stav utkání po druhé třetině utkání: 4:4.
I ve druhé části utkání hosté co do počtu střel přestříleli domácí.

39:34
Vyloučen hráč Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost.
39:34
V dnešním utkání první vyloučení hostů - vyloučený hráč Ondřej Váně.
38:48
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Adam Pivoňka, asistoval Martin Špaček (4:4).
38:48
Klasická druhá třetina Loun, vedení se nám nedaří držet, hosté srovnávají. Louny jedem!
37:14
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Ondřej Šantora, asistoval Marek Hluchý (4:3).
36:11
Vyloučen hráč Jiří Turek družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za bránění ve hře.
36:11
Hráč domácích Jiří Turek zase na trestné. Následuje další gól hostů v přesilovce.
35:00
Dnešnímu utkání přihlíží neuvěřitelných 96 diváků. Děkujeme za Váš zájem o lounský florbal. FORZA Louny!!!!
32:32
Vyloučen hráč Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za sekání.
30:42
30:42
Za malou chvilku po čtvrém gólu domácích (Alešem Linkou proměněném trestném střílení v oslabení) přichází gól hostů v přesilovce a s ním i konec trestu hráče domácích Jiřího Turka.
30:05
Hráč domácích Aleš Linka trestné střílení v oslabení proměnil. Stav utkání 4:1.
30:00
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Aleš Linka z trestného střílení (4:1).
30:00
Máme tu nájezd (trestné střílení) domácích. Provádí jej dnešní autor hattricku Aleš Linka.
29:23
Vyloučen hráč Jiří Turek družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za držení.
29:23
Opět stejná písnička. Máme tu další oslabení domácích, vyloučeným je hráč Jiří Turek s číslem 6.
27:20
Jsme svědky fantastického zákroku domácího brankáře Václava Frajta.
26:21
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Aleš Linka, asistoval Tomáš Princ (3:1).
26:21
Fandění lounského kotle se nakonec vyplatilo. Lounský střelec Aleš Linka zvedá stav utkání na 3:1.
26:00
Začátek druhé části se zdá být poněkud vyhrocený. Kotel lounských v čele s Čóňou seniorem se ozývá a začíná fandit čím dál hlasitěji.
24:45
Pořadatelský stolek byl právě málem sestřelen hráčem hostů. No nic, jedeme dál! FORZA do toho!!
21:00
Tribuny se po přestávce opět začínají plnit. Diváci dychtivě přihlíží tažení domácích. Máte-li možnost, přijďte sledovat utkání živě, dnes se je určitě na co dívat! Těšíme se na Vás!
20:00
20:00
Konec přestávky. Oba týmy se vrací na palubovku lounské Pepa Pelc arény.
20:00
19:59
Střely v první třetině utkání: Louny - 8, Rudná - 18.
Stav utkání po první třetině utkání: 2:1
19:42
Louny opět v plném nasazení.
19:32
Málem hattrick. Škoda.
18:52
Louny ve čtyřech, návrat Pavla Bezrouka na palubovku.
17:42
Vyloučen hráč Pavel Petrok družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za sekání.
17:42
Ajajaj. Další vyloučení hráče domácích, tentokrát za sekání. FORZA do toho!
16:52
Vyloučen hráč Pavel Bezrouk družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za špatné střídání.
16:52
Zmatek na střídačce domácích. Více hráčů na hřišti. Máme tu další oslabení v neprospěch Loun.
16:35
V čase 16:35 provedl brankář domácích Václav Frajt svůj klasický monster save!!
15:50
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Aleš Linka, asistoval Michal Bočánek (2:1).
15:50
Pokusy Loun o zvýšení skóre utkání se konečně vydařily. Svůj druhý gól v tomto utkání dává opět Aleš Linka.
15:20
Další šance Loun, střílí Paseka.
14:20
Šance Loun, Aleš Linka střílí na bránu, gól z toho bohužel nepadne.
13:25
Brankář domácích Václav Frajt přečkal dobývání kasy od útočících hráčů hostů.
12:35
Standardka hostů, oba týmy střídají.
11:39
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Aleš Linka, asistoval Michal Paseka (1:1).
11:39
Domácí srovnávají stav utkání na 1:1. Úroveň lounského florbalu ukázal soupeři Ála!
09:40
Domácí se po faulu hráče Martina Čonky statečně brání v oslabení.
08:01
Vyloučen hráč Martin Čonka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za bránění ve hře.
07:24
Hosté neproměnili šanci v podobě standardky před bránou domácích.
04:10
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Michal Honek, asistoval Daniel Riley (0:1).
04:10
Po brejku 3 na 2 inkasují domácí gól.
00:01
Úvodní buly utkání vyhrávají hosté.
FORZA do toho!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a Ondřej Lovacký.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Rudná: brankář: Hugo Kalina; hráči v poli: Ondřej Šantora, Jan Karásek, Michal Honek, Martin Špaček, Daniel Riley
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny-STARNET: brankář: Václav Frajt; hráči v poli: Milan Čížek, Martin Čonka, Aleš Linka, Pavel Bezrouk, Ondřej Hrdlička