2:1
2:2
- : -

Andone SK Jihlava - FbK Orlicko-Třebovsko 8:3
1. Jakub Horský, 15. Jakub Blažíček, 19. Vít Andrýsek, 20. Ondřej Vyskočil, 22. Ondřej Vyskočil, 31. Vít Zápotočný, 45. David Vlk, 52. Jakub Horský - 26. Patrik Jurco, 41. Vojtěch Šmíd, 52. Jan Horák; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:5; využití: 1:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Štěpán Vyskočil 32 - Jakub Hrdlička 39; po třetinách: 4:0, 2:1, 2:2;
60:00
59:59
Střely po 3. třetině ANDONE SK Jihlava 15, FbK Orlicko-Třebovsko 13
59:59
Komentář trenéra hostů: navštěva pavilonu lenochodů v místní ZOO byla chyba. Příště kluky vezmu do pavilonu dravců. Gratulace k výhře soupeři.
59:59
Komentář trenéra domácích : Útočný florbal na obou stranách, soupeř hrál až do poslední minuty. Všechny klíčové pasáže jsme dnes zvládli, i střelecky se nám dařilo. Brankář chytal také dobře. Děkuju týmu za bojovnost.
56:27
Vyskočil vyhazuje balonek do protiútoku Jihlavě.
55:30
Orlicko už podruhé uteklo Jihlavě, ale ta ho včas zastavila.
54:12
Vyloučen hráč Patrik Jurco družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
53:16
Třebovsko uteklo z dohledu Jihlavě a málem vstřelilo branku, Vyskočil však chytá.
53:12
Vyloučen hráč Matěj Tesař družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hra rukou.
52:22
Dálší zákrok Vyskočila.
51:38
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jan Horák bez asistence (8:3).
51:14
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil Jakub Horský, asistoval Jan Horský (8:2).
48:51
Upřimně momentálně netuším jak se balonek dokázal vyhnout brance Vyskočila a doskákat až k zadnímu mantinelu.
47:33
Kombinace Beránek - Andrýsek skončila na malém brankovišti.
46:56
Andrýsek zahazuje balonek do hlediště.
45:58
Vyskočil střílí vysoko nad.
44:39
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil David Vlk, asistoval Jan Horský (7:2).
44:39
Ano padá branka, Přesilovka využita .
44:12
Vyskočil trefuje masku brankáře.
42:46
Co si myslíte využijí domácí tentokrát přesilovky ?
42:45
Vyloučen hráč Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
41:02
Ve hře se momentálně nic moc neděje jenom se přelévá od brány k bráně.
40:20
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojtěch Šmíd, asistoval Jan Horák (6:2).
40:01
Bule pro domácí.
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině ANDONE SK Jihlava 11, FbK Orlicko-Třebovsko 12.
37:43
Vyloučen hráč Ondřej Vyskočil družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za hrubost.
37:31
Strejček si oběhl cele hřiště ve sprintu se snahou získat balonek, to se mu však nepodařilo.
36:44
Uvidíme zda-li Jihlava využije přesilovky...
36:04
Vyloučen hráč Jan Machatý družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
31:33
Beránek nezámiřil na bránu, jeho střela se odráží od brankáře.
30:55
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil Vít Zápotočný, asistoval Jan Horský (6:1).
29:48
Vyskočil Štěpán dnes předvádí skvělé zákroky.
29:08
Dnes nám hráči evidentně rádi boří mantinely.
27:33
Jirků opět padá na zem... snad nebudem muset volat sanitku.
26:20
Vlk svou střelu dostal až k brankáři Hrdličkovi, ten si však zahrál na volejbalistu a prstama ji odehrál z brankového prostoru.
25:16
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Patrik Jurco, asistoval Štěpán Kapoun (5:1).
24:32
Vyloučen hráč Jan Horský družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
23:00
Horský Jan se šel omluvit hráči hostů za svou střelu která se mu omylem odrazila do obličeje.
22:00
Od střely Vyskočila slišíme zvonit tyč.
21:18
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil Ondřej Vyskočil, asistoval Vít Zápotočný (5:0).
20:48
Kombinace Zápotočný - Vyskočil také končí zblokovanou střelou.
19:41
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil Ondřej Vyskočil, asistoval Michal Beránek (4:0).
18:34
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil Vít Andrýsek, asistoval Jakub Blažíček (3:0).
18:18
Jirků od soupeře odletěl 2 mety k mantinelu.
17:30
Vlk si zakoulel sudy u velkého brankoviště hostů.
16:02
Blažiček vybojoval balonek v souboji, který se odehrával v rohu hřiště.
15:22
Strejda míří mimo bránu.
14:30
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil Jakub Blažíček, asistoval Vít Jirků (2:0).
14:00
Hosté čtou hru Jihlavy.
12:12
Jihlava rozehrává a postupně buduje útočnou situaci.
11:32
Brankář hostí Hrdlička chytá střelu Jirků.
10:44
Po zákroku Vyskočila v bráně momentálně všichni fanoušci domácích zalapali po dechu.
08:48
Z kombinace Horský - Vyskočil to vypadalo nadějně, jenže Vyskočilovy se nepodařilo zakončit do brány :((
08:09
Jihlavský pokus o protiútok skončil neúspěšně.
06:58
Nebezpečná standartní situace pro hosty .
06:21
Jihlava bohužel nevyužila přesilovku.
04:21
Vyloučen hráč Dominik Zlesák družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za špatné střídání.
03:58
Standartní situace ze středu pro Jihlavu končí střelou Jirků do brankáře.
02:01
Kombinace Horský - Vyskočil končí pokusem o střelu. Balonek však poposkočil pa malém brankovišti a brankář ho následně vyrazil ven.
01:07
Jihlava převažuje ve hře na balonku.
00:29
00:01
Úvodní bule pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Jakub Hrdlička; hráči v poli: Tomáš Dryml, Jan Machatý, Patrik Jurco, Jan Horák, Tomáš Martinásek
00:00
Line-up domácích Andone SK Jihlava: brankář: Štěpán Vyskočil; hráči v poli: Vít Zápotočný, Jakub Horský, Jan Horský, Ondřej Vyskočil, David Vlk
00:00
Dámy a pánové vítám vás u 6. kola Divize mužů skupiny D. Dnes se nám představí týmy domácí ANDONE SK Jihlava a hosté FbK Orlicko-Třebovsko. Přeji vám příjemnou zábavu při sledování utkání.