4:1
4:2
- : -

DDQ Florbal Chomutov - Z.F.K. Petrovice 11:5
3. Erich Kellermann, 6. Tadeáš Melíšek, 9. Tomáš Novotný, 22. Vojtěch Bernas, 26. Petr Linc, 31. Tadeáš Melíšek, 34. Tyler Brush, 51. Tadeáš Melíšek, 53. Jakub Štěrba, 54. Tomáš Novotný, 55. Vojtěch Bernas - 14. Marek Brunowski, 20. Petr Horák, 27. Petr Horák, 51. Marek Šmída, 55. Petr Horák; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 0:0 + Dalibor Kocur 5; využití: 0:0; diváků: 148; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 17 - Maciej Bogdański 13; po třetinách: 3:2, 4:1, 4:2;
60:00
59:59
Střely na bránu po třetí třetině jsou - Chomutov: 5 a Petrovice: 6.
58:46
Vyloučen hráč Dalibor Kocur družstva Z.F.K. Petrovice na 5 minut za hrubost.
58:23
Tentokrát už je bohužel za pár vteřin poslední minuta třetí třetiny, ale oba týmy se stále drží.
56:19
Holovej Jakub probíhá celým hřištěm a střílí na bránu, při střele ho však zblokuje hráč hostů a branka tedy nevpadla.
54:53
Vystřelený míček ze hřiště a rozehrávku má tým domácích, který se pokouší opět o navýšení stavu hry.
54:33
Timeout DDQ Florbal Chomutov
54:33
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Bernas, asistoval Tyler Brush (11:5).
54:16
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Petr Horák, asistoval Jakub Nota (10:5).
53:57
Rozehrávku mají domácí, kteří toho využívají a útočí.
53:39
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Erich Kellermann (10:4).
52:14
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Petr Linc (9:4).
51:01
Máme tady po Melíškovo třetím gólu bitvy o vedení na míčku.
50:54
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Martin Schneider (8:4).
50:31
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Marek Šmída z trestného střílení (7:4).
49:26
Timeout Z.F.K. Petrovice
49:26
Oddychový čas si vyžádal tým hostů, který chce minimálně dorovnat skóre.
48:28
Domácí v těžkém souboji o míček ukázali, že mají výhodu a ten míček získávají.
46:39
Hosté před našimi zraky předvádí skvělý útok, ve kterém se jim většinou nepodaří vstřelit branku.
45:06
V dnešním utkání nám oba týmy předvádí exkluzivní zápas.
42:54
Šarša svým tělem zblokoval střelu, která by jinak vpadla do brány a hosté tím pádem tedy nesnižují.
41:56
První střelu na bránu ve třetí třetině dávají domácí, ale brankář hostů ji chytil.
40:01
Úvodní buli ve třetí třetině vyhrál tým domácích.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu po druhé třetině jsou - Chomutov: 7 a Petrovice: 6.
38:21
Opět se blíží poslední minuta tentokrát však druhé třetiny, na míčku se drží hosté, kteří si ho právě vybojovali.
36:56
Krásná brána domácího týmu bohužel neplatila kvůli vysoké holi.
35:42
Po velmi nehezkém pádu hráče hostů se dostáváme opět na hrací pole.
33:44
Ondřej Šarša předvedl překvapivou akci díky, které se udržel na míčku a mohl útočit.
33:00
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Tyler Brush, asistoval Daniel Kellermann (7:3).
32:17
Domácí se teď drží ve střelách hostů, ale snaží se dostat také k míčku.
30:50
Domácí se prováděli připravený útok, při kterém bohužel přišli o míček.
30:09
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Vojtěch Bernas (6:3).
29:08
Skvěle sehraná taktika a napjatě tvrdá střela málem navýšila u domácího týmu.
27:43
Oba týmy předvádí skvělý silný útok, aby dnes mohli vyhrát.
26:32
26:32
Petrovice opět snižují, domácí se však stále brání a snaží se jejich stav na brankovém účtě navýšit.
25:13
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc, asistoval Jakub Štěrba (5:2).
24:05
Hosté měli opět šanci vstřelit branku a tím snižovat, ale pokazila jim to chybná přihrávka.
22:35
Na míček se dostávají hosté, kteří si ho vybojovali.
21:53
21:39
Trestné střílení družstva DDQ Florbal Chomutov neproměnil Tomáš Novotný.
21:39
Trestné střílení prováděl Tomáš Novotný, kterýmu se povedlo střelit tyčku.
20:24
Drsný začátek druhé třetiny nám málem přinesl plusovou branku pro domácí, ale Petr Linc bohužel netrefil.
20:01
Úvodní buli druhé třetiny vyhrál tým hostů.
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu po první třetině jsou - Chomutov: 9 a Petrovice: 10.
19:25
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Petr Horák, asistoval Dominik Chvastek (3:2).
18:47
Blíží se poslední minuta první třetiny a oba týmy vyrovnaně bojují.
17:12
Hrají se poslední minuty první třetiny a na míčku jsou domácí, kteří chtějí ještě navýšit stav hry.
14:27
Odstřelení míčku a tím následná ztráta vedení na míčku posouvá míček k domácímu týmu.
13:14
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Marek Brunowski, asistoval Jakub Češek (3:1).
13:04
Štěrba a Linc skvělý společný útok, ale střelu poslali mimo bránu.
11:47
Faul na straně domácího týmu a míček dostávají hosté.
10:07
Když už se hostům konečně povedlo dostat se do útoku a vystřelit tak jejich střela šla mimo bránu.
09:13
Melíšek si vybojovoval míček a vrací se do útoku.
08:23
07:39
Jenom co se hosté dostali na půlku domácího týmu tak ztrácí míček.
06:07
Hned po příliš nevydařeném útoku domácího týmu se domácí opět chopí šance a tentokrát už jim to vyšlo a navyšují stav.
05:37
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Daniel Grener (2:0).
05:21
Nevydařený útok se přidává na účet domácímu týmu.
04:04
Domácí tým už vede nad hosty, ale ti se snaží hru vyrovnat.
02:55
Těžký souboj o míček se odehrává v rohu u hostů, k míčku se dostávají hosté.
02:39
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Erich Kellermann, asistoval Petr Linc (1:0).
01:57
Domácí se vydávají na útok, ale překvapí je hráč hostů, který míček získává.
00:51
Začátek utkání byl velmi chaotický, ale na míčku je už Klement z domácího týmu.
00:01
Úvodní buly první třetiny vyhrál tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. Petrovice: brankář: Maciej Bogdański; hráči v poli: Daniel Flašar, Jakub Nota, Lukáš Homola, Dominik Chvastek, Petr Horák
00:00
Line-up domácích DDQ Florbal Chomutov: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Ondřej Šarša, Erich Kellermann, Tomáš Novotný, Jakub Štěrba, Petr Linc