3:1
2:0
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC 4CLEAN Česká Lípa 7:3
13. Petr Koláčný, 14. Jakub Bína, 21. Matěj Pěnička, 23. Martin Tokoš, 38. Daniel Šebek, 57. Matěj Pěnička, 59. Milan Tomašík - 15. Ondřej Kopič, 18. Radek Krajcigr, 36. Daniel Štěrba; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 180; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 9 - Ivan Ponomarev 16; po třetinách: 2:2, 3:1, 2:0;
60:00
Střely po 3. třetině: Mladá Boleslav - 6, Česká Lípa - 3
60:00
59:59
Máme tu konec utkání, ze kterého si Boleslav odnáší 3 body.
59:01
Stárek zkoušel prostřelit Baura na bližší tyčku, ten si ji pohlídal.
58:23
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Daniel Šebek (7:3).
57:49
Česká Lípa jde do šesti, bez brankáře.
56:59
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
56:59
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Jakub Gruber (6:3).
56:25
Důležitý blok Tomašíka, po kterém se míčku zhostili domácí.
54:15
Stejná situace jako před okamžikem, tentokrát to Ekl vzal na sebe, výsledek zůstává stejný.
53:50
Ekl po úniku nahrával Koubovi, ten míjí prázdnou bránu.
52:32
Minuta přesilové hry za námi a Bolka vyzkoušela gólmana jednou střelou, při níž dorážel Curney, neúspěšně.
51:40
Boleslav už rozestavěla svoji přesilovou formaci.
51:32
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
50:05
Tokoš bojuje o míček v běžeckém souboji, po několika šťouchnutí od mnoha hráču se míček dostává na hole hostí.
48:10
Po nashromážděných chybách domácích se do šance dostal Krajcigr, Bauer nohou vyráží.
46:06
Táhlá střela Bíny, si to zamířila přímo na masku gólmana, bez výsledku.
44:59
Po delším úseku, kdy to Bolka zaparkovala na půlku Lípy se dostávají do šance hosté, kteří nebyli daleko od vsítění dalšího gólu.
43:24
Chroustovu ránu se snažil do brány docpat ještě Hemerka, Ponomarev míček udržel.
42:20
Střelu Jirsy nohou Bauer vyrazil za mantinel, rozehrávka hostí, jež Bolka vyhnala zpět na svoji půlku.
40:40
Beneš na Bínu, který se ze svého typického výběhu snažil umístit za zády gólmana, neúspěšně.
40:15
Boleslav se hned v úvodu 3. třetiny zhostila míčku.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: Mladá Boleslav - 6, Česká Lípa - 3
40:00
39:59
Druhá třetina už více nepřinese. Po 10ti minutové přestávce budeme pokračovat.
38:23
Dzierža vyzkoušel střelu ze středu, Bauer maskou likviduje.
37:14
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Daniel Šebek, asistoval Martin Tokoš (5:3).
37:14
Rozehrávka z rohu, Tokoš ťuknul Šebkovi, ten si z výběhu připsal další bod a navyšuje skóre opět o 2 góly pro Boleslav.
36:15
Bína -  Curney - Bína, akce která málem skončila gólem, síť za Ponomarevem ale nerozvlnila.
35:41
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Daniel Štěrba, asistoval Jaromír Ekl (4:3).
34:50
Míček na holích domácích, které se zatím marně snaží Lípa nahánět.
34:49
Vyloučen hráč Miroslav Fořt družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
34:30
Uvidíme další početní výhodu hostů.
33:24
Na míčku Lípa, ta se snaží projít přes napadání Koláčného.
31:15
Beneš vyzkoušel pozornost Ponomareva střelou ze středu, brankář úspěšně chytá.
29:00
Slaný na volného Ekla, ten mohl míček uklidit do prázdné brány, ale promáchl.
28:12
Domácí sbírají cenné vteřinky na míčku a minuta přesilovky je pryč.
27:02
Vyloučen hráč Petr Koláčný družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
27:00
Hosté stále na míčku. Pokus Slaného chytá Bauer.
26:00
Lípa ve výhodě, a i ona nám předvede přesilovou hru.
24:25
Prudká střela Šebka, Ponomarev tuto bombu likviduje.
24:00
Mlejnek si teď žádal dvouminutový trest pro Boleslav, neuspěl a rozhodčí ulidňují jeho emoce.
22:20
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Filip Zakonov (4:2).
22:20
Zakonov shodil dolu k brance na Tokoše, ten se nemýlí a navyšuje skóre na dvoubrankový rozdíl.
22:01
Přetahovaná o míček, ten končí na holích domácích.
20:25
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Jiří Curney (3:2).
20:01
Začala 2. třetina ve které má tým Petra Novotného ještě 38 vteřin přesilové hry, kterou Bolka využívá.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: Mladá Boleslav - 13, Česká Lípa - 6
20:00
19:37
Tomašík na Pěničku, ten vystřelil. Míček poskakoval za zády Ponomareva, ale do brány nedoputoval.
18:39
Na konci 1. střetiny uvidíme přesilovou hru domácích. Ti jsou už usazeni na útočné polovině a kombinují.
18:38
Vyloučen hráč Jaroslav Jaroš družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
17:01
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Lukáš Staněk (2:2).
17:01
Rychlá souhra České Lípy, na kterou se Bauer nestačil přesunout a tak je skóre vyrovnané.
16:12
Mlejnek srazil na zem Tokoše, je z toho ale jen volný úder.
15:23
Střela Beneše ze středu, pokus zlikvidoval Ponomarev.
14:18
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič, asistoval Lukáš Staněk (2:1).
13:54
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Jiří Curney (2:0).
12:37
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Petr Koláčný bez asistence (1:0).
12:37
Koláčný to vzal na sebe. Od vlastní branky si doběhl pro gól.
11:30
Tomašíka zblokovaná střela, míček se odrazil od hráče Lípy a Boleslav v držení míčku.
09:01
Jirsa - Kouba a střela, kterou likviduje obrana domácích.
08:23
Šebek číhal na přihrávku Suchánka, tato souhra se nevyvedla podle představ a u balonku Lípa.
07:47
Mela před Baurem, nakonec končí míček za mantinelem. Rozehrávka pro domácí.
06:57
Domácí se usadili na polovině týmu hostí.
05:32
Gruber si to namířil mezi hráče Lípy, vystřelil a pokus likviduje Ponomarev.
04:45
Tomašík na Šebka, ten jen o kousek minul branku.
04:20
Domácí hru uklidňují, střídají a pokusí se usadit na útočné polovině.
03:21
Šrumec před brankou domácích. Hraje se v rychlém tempu ze strany na stranu.
02:16
Střela Štěrby minula bránu.
00:44
Po neúspěšném pokusu o střelu Krajcigra se Boleslav dostává na míček. Ta z toho nic nevytěžila a na míčku opět hosté.
00:01
Úvodní bule ve prospěch České Lípy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Lukáš Mlejnek, Daniel Štěrba, Ondřej Kopič, Radek Krajcigr, Lukáš Staněk
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Adam Hemerka, Tadeáš Chroust, Jiří Curney, Jakub Bína, Dominik Beneš
00:00
Vítejte u online přenosu ze zápasu mezi Mladou Boleslaví a Českou Lípou. Dnešní soupeře od sebe momentálně dělí 17 bodů. Uvidíme tedy souboj týmů z opačných stran tabulky.