1:3
0:0
FbC Plzeň

SK Florbal Benešov - FbC Plzeň 5:6pn
3. Marek Garreis, 14. Petr Tůma, 15. Jakub Šárka, 38. Jakub Šárka, 42. Marek Garreis - 27. Štěpán Plachý, 32. Filip Nový, 45. Vít Malý, 56. Vít Malý, 58. Jaromír Täuber; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 5:2; využití: 1:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Lukáš Brož 23 - Martin Bezděk 30; po třetinách: 3:0, 1:2, 1:3, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč Vít Malý a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč Petr Tůma , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč Jaromír Täuber , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč Jakub Šárka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč Vojtěch Lapuník , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč Martin Šimek , ale gól nevstřelil.
70:00
Komentář trenéra hostujícího týmu: Ze začátku jsme měli problém s brejky soupeře, který byl efektivní a proměňoval z první. Stále nás trápí koncovka. Ale týmovým výkonem se nám podařilo utkání vyrovnat a v nájezdech zvítězit. Díky týmu, pořadateli, soupeři a divákům.
70:00
Komentář trenéra domácího týmu: Další zbytečně prohraný zápas. Gratulujeme soupeři k vítězství.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
64:48
Hosté ve velkých šancích!
61:54
Domácí tým je v plném počtu a odpočinutý Garreis ukazuje svou sílu čistým zákrokem
60:01
Začíná prodloužení, ve kterém je zpočátku domácí tým oslaben.
60:00
60:00
59:59
Střely ve 3.třetině - 11:16
59:53
Vyloučen hráč Marek Garreis družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
57:26
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jaromír Täuber, asistoval Michael Brabec (5:6).
57:26
Tým hostí využívá přesilovou hru a srovnává skóre
56:39
Vyloučen hráč David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:26
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vít Malý, asistoval Jaromír Täuber (5:5).
55:18
Vyloučen hráč Petr Tůma družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost.
55:18
Vyloučen hráč Josef Tomášek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
51:18
Atmosféra na hřišti začíná houstnout.
48:49
Khek v šanci, ale balonek nedokázal zpracovat.
44:51
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vít Malý, asistoval Michael Brabec (5:4).
41:45
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Garreis, asistoval Jakub Sklenář (5:3).
41:33
Třetí třetina začala v rychlejším tempu, hráči se více pohybují v obranném pásmu hostí.
37:08
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jakub Šárka, asistoval Martin Poláček (4:3).
37:08
Kombinace Šárka Poláček funguje! Domácí v oslabení zvyšují skóre na 4:2.
35:16
Vyloučen hráč Kryštof Garreis družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
35:16
Po zvonící tyči K. Garreise následuje dvouminutový trest.
31:05
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Nový, asistoval Tomáš Němeček (3:3).
29:39
Duo Tůma Vojtíšek se dostalo do několika slibných šancí, které jim překazil brankář hostí.
28:20
Marek Garreis v šanci, ale trefuje pouze brankáře.
26:40
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Štěpán Plachý, asistoval Václav Zábran (3:2).
26:11
Michal Vojtíšek prošel celé hřiště sám, ale zakončit nedokázal.
24:47
Domácí v plném počtu.
22:46
Vyloučen hráč Vojtěch Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
22:46
Nyní si svou první přesilovou hru zahrají hosté.
20:00
20:00
19:59
Střely po 1.třetině: 7:9
14:42
14:42
Poláček bez problému našel Šárku, který trefil odkrytou branku.
13:06
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Ladislav Vorel (2:1).
13:06
První přesilovku Benešov využívá a zvyšuje náskok na 2:0.
12:49
Vyloučen hráč Vít Malý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.