0:1
3:2
- : -

Wizards SO Praha 10 - FAT PIPE Traverza Mukařov 4:6
6. Martin Brhlík, 47. Martin Lazárek, 53. Jan Dušek, 60. Daniel Kronďák - 4. Jiří Lebeda, 16. Jakub Seger, 18. Jakub Seger, 31. Jiří Lebeda, 45. Jiří Lebeda, 58. Jiří Lebeda; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Vít Svojše 42 - Josef Bína 42; po třetinách: 1:3, 0:1, 3:2;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině. Wizards SO Praha 10: 48, Fatpipe Traverza Mukařov: 44
59:59
Komentář trenéra hostí: Dnes vybojované vítězství, které jsme potřebovali. Podařilo se nám uhlídat útočnou sílu soupeře a i s naším střeleckým trápením jsme dokázali vstřelit 6 gólů. Děkuji soupeři za utkání a přji mu hodně úspěchů v sezóně. Díky také pořadatelům a divákům.
59:59
Komentář trenéra domácích: První dvě třetiny se nám moc nedařilo, soupeř nás snadno přehrával, aktivita a napadání z naší strany měly přijít dřív a zápas by se asi vyvíjel jinak. Když se konečně dostaneme na dostřel, tak přijde chyba, která zápasu opět změní a ráz a my ji nedokážeme ovlivnit. Děkuji za zápas.
59:58
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Daniel Kronďák, asistoval David Bouda (4:6).
59:26
Traverza kontroluje poslední minuty hry.
58:28
Vyloučen hráč Martin Lazárek družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
57:51
Wizards zkouší hru v 6.
57:04
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Martin Fenik (3:6).
56:06
Svojše vytahuje další zákrok. Při dorážce mu pomohla pravá tyč.
52:41
Vyloučen hráč Daniel Kronďák družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost.
52:15
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Jan Dušek bez asistence (3:5).
52:15
Dušel vyslal krásnou střelu na zadní od pravého mantinelu. Wizards snižují na 3:5.
49:39
Smutný nabídl Maxovi samostatný únik. Tomu však balón sjel z hole.
49:09
Vyloučen hráč Walter Schubert družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
48:57
Dušek trefuje tyč.
46:03
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Karel Smutný (2:5).
46:03
Krásná akce akce Smutného a Lazárka končí gólem.
45:20
Branžovský naservíroval Krobovi tutovou šanci. Ten však minul.
44:36
Timeout Wizards SO Praha 10
44:36
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Marek Chlumský (1:5).
42:41
Krobova nebezpečná střela od levého mantinelu. Bína vyráží.
41:38
Tečovanou střelu vyrazil Svojše mimo bránu. Tlak Traverzy se stupňuje.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině. Wizards SO Praha 10: 22, Fatpipe Traverza Mukařov: 16
39:55
Smutný trefuje pravou tyč Bínovy branky.
37:56
Wizards obstřelují bránu Bíny, avšak bez výsledku.
36:28
Vyloučen hráč Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:28
Syrovátko zasáhl nedovoleně proti Lazárkovi a Wizards mají první přeilovou hru.
32:25
Svojše vytasil další zákrok proti Segerovi.
31:07
Traverza zvyšuje svůj tlak a Wizards neví co s tím.
30:38
30:00
Dnešní utkání sleduje 25 diváků. Děkujeme!
23:23
Smutný také prověřil Bínu od levého mantinelu.
20:52
Dušek prověřil Bínu z dálky. Ten však střelu dobře viděl a zlikvidoval.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině. Wizards SO Praha 10: 11, Fatpipe Traverza Mukařov: 8
17:56
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Seger bez asistence (1:3).
17:56
Nedomluva v obraně Wizards vedla k dalšímu gólu Traverzy. Opět se trefil Seger.
15:20
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Seger, asistoval Jakub Kerzel (1:2).
15:20
Seger předvedl krásnou individuální akci před bránou Wizards a posílá traverzu do vedení.
14:04
Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza Mukařov neproměnil Martin Fenik.
14:04
Svojše předvedl skvělý zákrok v trestném střílení a skóre tak zůtává stejné.
12:06
Brhlík trefuje ze středu pravou tyč.
10:51
Traverza nevyužila svého přečíslení 2 na 1.
09:00
Lebeda neproměnil svou možnost z blízkosti Svojšeho brány.
07:24
Maxa nevyužil svého úniku po pravém mantinelu a trefuje Bínu.
06:49
Po dvou gólech se hra uklidnila.
05:24
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Martin Brhlík bez asistence (1:1).
05:24
Brhlíkova tečovaná střela končí za zády Bíny. Je srovnáno.
03:53
03:53
Traverza využívá přesilové hry a otevíra svůj gólový účet.
03:18
Vyloučen hráč Sebastian Maxa družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za hra na zemi.
02:11
V prvních minutách mají herní převahu hráči Traverzy Mukařov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Marek Chlumský, Walter Schubert, Vojtěch Doleček, Mikuláš Plášek, Jakub Seger
00:00
Line-up domácích Wizards SO Praha 10: brankář: Vít Svojše; hráči v poli: Jan Dušek, Karel Smutný, Martin Lazárek, Petr Krob, Daniel Kronďák
00:00
Dobrý den vážení online diváci. Vítáme Vás u 7. kola národní ligy, kde se střetnou týmy Wizards SO Praha 10 a Fatpipe Traverza Mukařov.