2:7
- : -
BUTCHIS

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - BUTCHIS 5:12
16. Karel Eichler, 20. Daniel Šterbák, 23. Matěj Kodl, 49. Michal Nový, 53. Karel Horký - 1. Jakub Pecha, 11. Petr Novotný, 21. Jakub Pecha, 24. Filip Rulíšek, 36. Erik Papež, 43. Erik Papež, 45. Matyáš Kalina, 48. Jakub Černý, 51. Erik Papež, 57. Jakub Černý, 58. Jakub Pecha, 60. Tomáš Vondruška; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 87; zásahy brankářů: Dominik Kameš 21 - Marek Galajda 20; po třetinách: 2:2, 1:3, 2:7;
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Zahalky: Opět nás nečekalo nic jednoduchého, zápas jsme zlomili zlepšeným výkonem ve druhé třetině a především pak využitím brejků ve třetí třetině, do které zásahlo spousta vyloučení na obouch stranách a hra domácích v šesti. Domácí nás potrápili vynikající hrou v našem obranném pásmu, kdy nás dokázali dostat pod tlak a výsledek neodpovídá vyrovnanosti utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Kuberta 1/2 : Hosté byli favorit a odváží si tři body. Souhlasím se Zahym - výsledek neodpovádí předvedené hře. Hosté využili své šance, utekl nám začátek první a druhé třetiny. Kluci dřeli, chtěli body, ale museli jsme otevřít hru a soupeř trestal.
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Kuberta 2/2: I přes prohru jsem hrdý na svůj tým. Máme nový tým skoro a kluci umí zmáčknout kohokoliv. Potrénujeme přesilovku a budeme snad silnější. Děkuji soupeři ještě jednou, přeji jim šťastnou cestu domů a děkuji všem v hale včetně pořadatelů.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině T.B.C. 8 BUTCHIS 14.
59:59
Celkově střely po třech třetinách T.B.C. 25 BUTCHIS 31.
59:56
Vyloučen hráč Erik Papež družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání.
59:01
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Tomáš Vondruška, asistoval Adam Drastich (5:12).
59:01
Hostující BUTCHIS si jde v tomto zápase jasně a seběvědomě pro výhru.
59:00
V domácí hale probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:42
Domácí zkoušejí hrát bez golmana, ale nedali z toho jediný gól a ještě dva další dostali.
57:08
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Jakub Pecha, asistoval Jakub Švelbl (5:11).
56:54
Domácí to zkouší v šesti.
56:05
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Jakub Černý bez asistence (5:10).
55:00
Zápas v domácí hale sleduje 87 diváků. DĚKUJEME!!!!
54:54
Domácí mají teď výhodu přesilovky a zkouší to v šesti.
54:53
Vyloučen hráč Jakub Pecha družstva BUTCHIS na 2 minuty za špatné střídání.
54:10
Domácí dokázali ubránit oslabení a vstřelit i gól.
54:10
Domácí získávají výhodu hry šest na pět díky odloženému vyloučení.
52:58
Domácí Karel Horký dokázal vstřelit gól v oslabení. Předvedl přes půl hřiště skvělou akci zakončenou gólem.
52:57
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Karel Eichler (5:9).
52:10
Vyloučen hráč Patrik Vavruška družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za špatné střídání.
52:10
Domácí mají před sebou další oslabení. Tentokrát za špatné střídání.
50:58
Domácí zkoušejí devět minut před koncem utkání hru v šesti.
50:51
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
50:51
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Erik Papež, asistoval Štěpán Čejka (4:9).
50:51
Domácí si berou time-out po obdržené brance.
49:47
Střela Jakuba Uhříka schovaná za hráče proletěla kolem branky hostů.
48:32
Domácí snižují stav utkání. Hosté vedou už jen o čtyři branky.
48:31
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Nový, asistoval Daniel Riley (4:8).
47:41
Domácí ubránili oslabení, ale ihned po jeho skončení dostávají gól. Domácí si nedokáží pokrýt křižné přihrávky a dostávají z nich góly.
47:40
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Jakub Černý, asistoval Matyáš Kalina (3:8).
46:51
Domácí si nedokáží vůbec poradit s hostujícími hráči a jejich taktikou.
45:36
Domácí mají před sebou opět další oslabení. Nyní si vyzkouší oslabení pouze ve třech.
45:35
Vyloučen hráč Karel Eichler družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
45:35
Vyloučen hráč Patrik Svoboda družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za opakované přestupky.
44:11
Domácí oslabení nezvládli a dostávají další gól. Střela přišla z poloviny hřiště po nahrávce z rohu.
44:10
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Matyáš Kalina, asistoval Jakub Černý (3:7).
43:52
Hostující hráč dostal přihrávku mezi čtyři domácí hráče. Dokázal zpracovat, otočit se a ještě vystřelit.
43:33
Domácí mají před sebou první oslabení. Uvidíme jak ho zvládnou.
43:32
Vyloučen hráč Michal Nový družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
42:15
Hosté po rychlém protiútoku zvyšují stav utkání.
42:13
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Erik Papež, asistoval Štěpán Čejka (3:6).
41:43
Střelu ze středu hřiště na branku hostů vyslal Tomáš Balej. Gólman chytil.
40:11
Po buly hned rychlý útok domácích. Balónek skákal a proto Karel Horký nedokázal pořádně zakončit.
40:01
Třetí úvodní buly vyhráli domácí.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině T.B.C. 7 BUTCHIS 9. Celkové střely po dvou třetinách T.B.C. 17 BUTCHIS 17.
39:23
Na balónku hosté, kombinují a vytvářejí si tlak na branku domácích.
39:00
V domácí hale probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:17
Domácí mají tlak na branku hostů. Diváci tleskají a povzbuzují domácí hráče ke gólu.
37:38
Hosté si nyní nerozuměli s přihrávkou. Kdyby jim přihrávka vyšla tak by hostující hráč šel sám na domácího gólmana.
35:06
Domácí nejsou schopný si pohlídat krosové nahrávky z kterých dostávají góly.
35:05
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Erik Papež, asistoval Štěpán Čejka (3:5).
34:52
Střelu hostů ze strany hřiště vychytal domácí gólman velmi dobře. Střela měla potenciál gólu.
34:35
Domácí hala už jásala, že domácí dali góla, ale rozhodčí ukazuje že gól nebyl.
33:59
Střela Jakuba Uhříká doletěla až před branku hostů, ale nikdo z domácích nedokázal tečovat do branky.
32:41
Střela Tomáše Vlčka skončila zablokovaná první clonícím hráčem. Domácí mají velký problém, že skoro při každé střele trefí prvního clonícího hráče.
30:46
Velice nebezpečná akce hostů. Hosté si dobře nahráli a dopadlo to až tak že hostující hráč se ocitl úplně sám před domácím gólmanem. Naštěstí nedokázal vystřelit a proto je stav utkání stále stejný.
29:43
Zmatek před brankou domácích. Skoro to až vypadalo že domácí hráč nahrál gólmanovi, ale asi to bylo jen skreslené.
28:51
Střela ze strany hřiště zblokována hostujícím hráčem.
28:03
Velká šance hostů. Přihrávka přes brankoviště, ale hostující hráč nedokázal zpracovat a vystřelit.
26:38
Opět zmatek před brankou hostů. Domácí dokázali vystřelit vystřelit, ale hostující gólman se dokázal zorientovat a střelu chytil.
26:15
Domácí hráč nekompromisně poslán za mantinel. Zákrok bez trestu.
24:29
Balónek několikrát nebezpečně letěl kolem branky domácích. Gól nepadl ani jednou.
23:18
Před brankou domácích se uvolnil Filip Rulíšek, který prostřelil domácího gólmana a posíla BUTCHIS do vedení.
23:17
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Štěpán Čejka (3:4).
22:43
Domácí vyrovnávají stav utkání. Krásná nahrávka od Rileyho na volného Kodla, který trefuje zařízení a srovnává stav utkání.
22:42
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Daniel Riley (3:3).
22:23
Tentokrát domácí dokázali zachytit přihrávku, která by s velkou pravděpodobností skončila gólem.
21:24
Hosté dali góla a hned se tlačí do branky domácích pro další góly.
20:52
Hosté se opět ujímají vedení. Střela byla opět schovaná.
20:51
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Jakub Pecha bez asistence (2:3).
20:10
Hned se staví do útočné formace a kombinují.
20:01
Druhé buly vyhráli domácí.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině T.B.C. 10 BUTCHIS 8.
19:43
Rychlý útok hostů. Od pořadatelského stolku to vypadalo že balónek doskáče do branky domácích.
19:07
Tentokrát zmatek před brankou hostů. Domácí Daniel Šterbák dokázal zmatek využít a dává góla. Domácí dorovnávají stav utkání. Po špatném začátku se domácí rozjeli.
19:06
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Daniel Šterbák bez asistence (2:2).
19:00
V domácí hale právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:48
Domácí si teď nerozuměli s nahrávkou a ztrácí balónek.
18:05
Domácí stále na tlaku na hosty. Pokusy o střely jsou, snad tam ten gól padne.
17:21
Domácí tým na balónku a zkouší kombinovat.
16:38
Střela ze středu domácích. Tentokrát Jakub Votava vystřelil a trefil prvního clonícího hráče.
15:13
Krásná umístěná střela k tyči domácího Karla Eichlera.
15:12
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Eichler, asistoval Daniel Riley (1:2).
13:28
Zákrok domácího Jakuba Uhříka zastavil útok hostů. Hosté se zlobí, že tento zákrok měl parametry na vyloučení na dvě minuty.
11:28
Střela hostů. Zmatek před brankou domácích, ale Dominik Kameš na poslední chvíli dokázal vyrazit balón.
10:33
Tentokrát gól padl ze strany hřiště. Hostující hráč měl dostatech prostoru aby dokázal vystřelit a prostřelit domácího gólmana.
10:32
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Petr Novotný, asistoval Šimon Pavlíček (0:2).
09:48
Domácí se tlačí do branky hostů. Zatím z toho gól není, ale blíží se to.
08:25
Ztráta balónku na středu hřiště skoro vedla k navýšení vedení hostů.
07:20
Dvě rychlé a velice nebezpečné střely na branku hostů. Také tam bylo nějaké sekání, ale rozhodčí usoudili že to bylo vzájemné.
06:54
Velice nebezpečná střela Martina Kameše. Balónek odražen hostujíícm hráčem za mantinel.
06:22
Střela po standartní situaci. Střela zastavena clonícím hráčem hostů.
05:02
Hostující gólman má teď velké problémy se skákajícím balónkem na brankovišti. Skoro doskákal až do branky.
04:04
Domácí Nový a Riley si teď nerozuměli a míček získávají hosté.
02:36
Hostující gólman si připisuje první chycenou střelu.
01:49
Kromě jednoho gólu zatím není nic vidět. Občas hra přerušena drobným faulem jinak nic zajímavého.
00:24
Domácí hned na začátku zápasu dostávají góla ze středu hriště, střela byla cloněná a domácí gólman toho moc přes hráče neviděl.
00:23
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Jakub Pecha, asistoval Tomáš Vondruška (0:1).
00:01
Úvodni buly vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů BUTCHIS: brankář: Marek Galajda; hráči v poli: Adam Drastich, Matyáš Kalina, Tomáš Vondruška, Jakub Pecha, Jakub Černý
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Dominik Kameš; hráči v poli: Patrik Svoboda, Karel Eichler, Karel Horký, Matěj Kodl, Daniel Riley
00:00

Dobrý podvečer všem příznivcům florbalu. Dnes máme na programu 7. kolo národní ligy mezi domácím týmem T.B.C. LUCERN Králův Dvůr a hostujícím týmem BUTCHIS.

00:00

Na úvod bych Vám rád představil tři nejlepší hráče z obou týmů. Začneme týmem hostů. Po šesti kolech národní ligy vede bodování Jakub Černý s devatenácti body. Má na kontě deset branek a devět asistencí. Druhým nejlepším hráčem je Filip Rulíšek se čtrnácti body, devět branek pět asistencí. Třetím je Jakub Pecha také se čtrnácti body, deset branek a čtyři asistence.

00:00

Nyní si pojďme představit tři nejlepší střelce za domácí T.B.C. LUCERN Králův Dvůr. Na prvním místě je Daniel Riley s dvanácti body, šest branek a šest asistencí. Druhým hráčem je kapitán týmu Karel Horký s devíti body,  čtyři branky a pět asistencí. Třetím nejlepším hráčem je Michal Nový také s devíti body, šest branek a tři asistence.

00:00

Po šesti kolech je domácí tým na 4. pozici. První zápas domácí vyhráli na půdě SK Florbal Benešov poměrem 3:4. Druhý zápas také vyhráli, ale tentokrát na domácí půdě po bitvě s Florbal TJ Kobylisy poměrem 5:2. Třetí zápas byl také vítězný. Domácí tým si dojel pro tři body na půdu ASK Orka Čelákovice, které porazili poměrem 2:4.

00:00
Další zápas se odehrál na půdě domácích kde domácí porazili Wizards SO Praha 10 po prodloužení poměrem 10:9. Pátý zápas domácí cestovali za Panthers Praha kde bohužel prohráli poměrem 9:6. Šesté kolo se hrálo opět doma. Do domácí haly tentokrát přijeli borci z FbC Plzeň. Zápas vyhráli domácí po prodloužení poměrem 6:5.
00:00

BUTCHIS se po šesti kolech národní ligy vyhřívá na první příčce. Šesté kolo hrál BUTCHIS doma a porazil Panthers Praha poměrem 12:8. Páté kolo také BUTCHIS vyhrál, ale tentokrát až po prodloužení poměrem 3:4.