3:4
3:3
0:1

ASK Orka Čelákovice - Florbal Primátor Náchod 7:8p
1. Jan Kolář, 23. Jan Čečetka, 31. Václav Kramel, 37. Tomáš Beran, 48. Ondřej Špalek, 50. Jaroslav Verner, 58. Ondřej Špalek - 32. Matěj Mikšovský, 35. Ondřej Macháček, 37. Ondřej Bachtík, 37. Lukáš Rázl, 41. Ondřej Bachtík, 57. František Donaj, 60. Ondřej Bachtík, 63. František Donaj; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Vojtěch Nockin 16 - Vlastimil Skalický 23; po třetinách: 1:0, 3:4, 3:3, 0:1;
62:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil František Donaj, asistoval Matěj Mikšovský (7:8).
62:46
Střely po prodloužení, Orka 0,Náchod 2
62:46
Komentář trenéra domácích Martina Bajera: Podle průběhu utkání pro nás ztracené body. Bohužel jsme neproměnili několik jasných šancí. Gratuluji hostům k vítězství
62:46
Komentář trenéra hostů pana Tomáše Třešňáka: Klasický začátek v našem podání, který nám všechno zkomplikoval. Od půlky zápasu ale zápas v naší režii, který jsme zaslouženě otočili a vyhráli. Díky všem hráčům za předvedený výkon, takto se bojujeza Náchod!
62:06
Bachtík v souboji rameno na rameno eliminoval Zadáka, z následného zakončení trefil břevno
60:59
Zadák mohl rozhodnout, jeho snahu kazí blokující hráč
60:00
60:00
59:59
Uvidíme prodloužení, na hřišti nám trošku vzplanuly emoce, uvidíme jak to dopadne
59:59
Střely po 3.třetině- Orka 12,Náchod 5
59:01
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Jonáš Mědílek (7:7).
59:01
Mědílek našel na tyčce osamoceného Bachtíka, který hattrickem srovnává dnešní utkání
58:43
Timeout Florbal Primátor Náchod
58:43
Náchod zkusí stěstí v 6 v poli
58:35
Vyloučen hráč Daniel Richtr družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
57:57
Vlček měl na holi vyrovnání, jeho střela letí hodně nad
57:39
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek z trestného střílení (7:6).
56:27
Vyloučen hráč Filip Kučera družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
56:10
Krásný únik dva na jednoho znamená, že Náchod vyrovnává ve vlastním oslabení
56:05
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil František Donaj, asistoval Jan Čečetka (6:6).
56:00
Kolář trefil tyč
55:39
Vyloučen hráč Jiří Vlček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
55:39
Orka má šanci na přesilovkový reparát, fanoušci radí: Nedrbejte toa dávejte to z první
54:24
Přesilovka Orky nebyla to nejlepší, co si pro nás chlapci připravili
52:32
Vyloučen hráč Jonáš Mědílek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
52:32
Krásnou individuální akcí přes celé hřiště prošel  Kramel, branku nevsítil, za to vybojoval možnost přesilové hry
51:00
Náchodští se nemohou dostat na kobylku
49:10
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jaroslav Verner, asistoval Václav Kramel (6:5).
49:10
Kramel zpoza branky skákavým pasem našel Vernera, ten přeběhl. osu hřiště a uklidil míček do protipohybu golmana
47:50
Němeček zabejčil v rohu, předložil volnému Špalkovi na velké brankoviště a ten vyrovnává dnešní utkání
47:48
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Michal Němeček (5:5).
46:56
Díky za pozornost, tímto končí chvilka špatné poezie
46:55
Není to náhoda, že hráči Náchoda s klidemdrží balon na své polovině
46:09
Vyloučen hráč Daniel Korych družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
46:09
Vyloučen hráč Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
45:05
V další šanci Zadák,bohužel nás zklamal a branku nedává
44:00
Bachtík měl na hokejce další branku, nedokázal nasměrovat balon do odkryté branky
43:39
Do hry se dostávají emoce, občas to na hrací ploše vypadajá jak ve vile Vyvolených
42:36
Duo Sedlák Richtr v obraně domácích nyní nezažívá své nejlepší okamžiky
41:31
Bárta nyní na svých bedrech držel osud orky i hostující hráče, fantastická práce
40:21
40:21
Mědílek prošel obranou Orky jak nůž máslem, naservíroval krásnou žabičku a hosté se ujímají vedení
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině: Orka 10, Náchod 9
38:58
Na střídačce Orky panuje dobrá nálada, hurónským smíchem se na celou halu ozval brankář Zetek
36:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Rázl, asistoval Marek Svoboda (4:4).
36:33
Toto není nic pro kardiaky, hosté zabejčili na velkém brankovišti Orky a vytěžili z toho vyrovnávací branku
36:20
Tichý zpoza půlky nazdařbůh nahodil míček, golman ho vyrazil Beranovi do ramene a radujeme se z branky
36:19
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Tomáš Beran, asistoval Ondřej Tichý (4:3).
36:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Ondřej Macháček (3:3).
36:07
Hostující dou namotalo obranku Orky jak pěknou cívku a další střelou do odkryté branky vyrovnává dnešní utkání
35:33
Kolář mohl zakončovat do odkryté branky, zradil ho však mnohokrát propíraný první dotek
34:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Macháček, asistoval Ondřej Bachtík (3:2).
34:33
Něměček ztratil loptu za svou kasou, hostující hráč s nabídnutou šancí nepohrdl a jeho mozek nyní zaplavili endorfiny
33:00
Orka hraje opět na 3 formace
31:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval František Donaj (3:1).
31:17
Po sehrávce na malé brankoviště dává Náchod kontaktní branku
30:40
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Jaroslav Verner (3:0).
30:40
Kramel přízemní střelou z rozehrávky nachytal brankáře
30:04
Jakob má dnes v obraně skoro až diktátorské sklony, neskutečná dominance
29:21
Rozhodčí upozornil aktéry dnešního utkání, že hra bude pokračovat vhazováním v rohu kluziště
29:13
Zadák s Macháčkem si během cca 20 sekund 3x srazili tělem. Krásný vznik nového přátelství