4:0
3:0
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - ACEMA Sparta Praha 7:2
35. Miroslav Fořt, 35. Tadeáš Chroust, 35. Daniel Šebek, 38. Matěj Pěnička, 44. Jakub Bína, 60. Jiří Curney, 60. Marek Korych - 16. Michal Kareš, 16. Mikuláš Krbec; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 305; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 10 - Martin Beneš 9; po třetinách: 0:2, 4:0, 3:0;
60:00
Nejlepší hráči utkání: domácí 20 Martin Tokoš; hosté 12 Lukáš Ujhélyi
60:00
Střely na branku v 3. třetině (celkem): domácí 6 (16); hosté 2 (12)
60:00
59:27
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Petr Koláčný (7:2).
59:27
Korych brankou do odkryté klece kosmeticky upravuje skóre.
59:05
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jiří Curney z trestného střílení (6:2).
59:05
Zeman hasí situaci a uvidíme nájezd, ke kterému se staví Curney.
59:05
Curney se rozjel docela rychle a mazácky propálil gólmana Beneše.
58:53
Ujhélyi minul branku a Spartu už to asi nestihne..
57:40
Bauer rukou likviduje pokus Zouzala.
56:48
Gruber se nedovolil Kolstrunkovi vytočit do střely.
56:00
Brankář Beneš na střídačce, Sparta to zkouší v šesti.
55:20
Pruner sportovně přiznává teč, pěkné gesto!
54:29
Hemerka se poctivě vrátil a nenechal Krbce zakončit.
53:40
Pěnička nastavil své tělo proti pumelici Křenka.
52:21
Sparta nemůže ve třetí třetině najít recept na obranu domácího celku.
50:08
Suchánek rozvlnil pouze boční síťku a to ve chvíli, kdy už je Zeman zpět.
49:38
Šebek pálí nepřesně, rozehrávat bude Sparta.
48:36
Beneš má nějaký problém s maskou, budeme muset chvíli počkat na pokračování zápasu.
48:00
Vyloučen hráč Michal Zeman družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:00
Naprosto zbytečný zákrok, asi trochu z frustrace, předvedl Zeman. Zakonov se naštěstí v pořádku zvedá.
46:07
Tokoš skáče zpátky na hřiště.
45:43
Křenkova rána se až k Bauerovi nedostala.
44:59
Obdobným kouskem se prezentuje Chroust, tentokrát bez vyloučení.
44:07
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
44:07
Tokoš předvedl bojové chvaty a bude se vylučovat.
43:17
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Jiří Curney (5:2).
43:17
Bína vymetl pavučinky v brance Beneše a navyšuje náskok Boleslavi.
42:52
Bína dokázal napravit svou nepřesnost a vybojovat míček zpět.
41:18
Zakonov uklidňuje hru a společně se Suchánkem budou zakládat postupný útok.
40:00
40:00
Domácí Boleslav dokázala otočit skóre a z dvougólové ztráty budou mít do třetí části základní hrací doby k dispozici dvoubrankové vedení. Za pár minut se dozvíme, jestli si Sparta dokáže se situací poradit.
40:00
Střely na branku v 2. třetině (celkem): domácí 6 (10); hosté 4 (10)
40:00
39:35
Míček na střídačce Sparty.
38:27
Bartoš neseřídil mířidla.
37:53
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Petr Koláčný (4:2).
37:53
Koláčný našel osamoceného Pěničku v palebné pozici a boleslavský sniper se nemýlil.
37:39
Pažák vypíchl balónek Tokošovi a zastavuje brejk.
36:19
Bauer drží domácí ve vedení, opět na něj šel sám Ujhélyi a opět domácí gólman likviduje.
35:40
Koláčný dostal přihrávku do druhé vlny od Korycha, ale jeho rána přesná nebyla.
34:47
Timeout ACEMA Sparta Praha
34:47
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Daniel Šebek, asistoval Martin Tokoš (3:2).
34:47
Neuvěřitelné! Za 32 sekund Boleslav otáčí vývoj utkání a dostává se do vedení. Rozdílovou branku má na svědomí Šebek.
34:39
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Jiří Curney (2:2).
34:39
A máme srovnáno! Curney našel zpoza branky volného Chrousta, který prostřelil brankáře Beneše.
34:15
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Miroslav Fořt, asistoval Lukáš Punčochář (1:2).
34:15
Fořt se rozběhl dopředu a napřáhl ke střele, která jako první z boleslavských holí rozvlnila sítku.
33:32
Pruner dohrál Šebka a je důrazně napomenut od rozhodčího.
32:35
Juhův nepřijemný pokus vyráží ramenem Bauer.
31:51
Zápas teď připomíná spíš šerm.
30:19
Zakonov netrefil zařízení, po půlce zápasu Boleslav stále prohrává 0:2.
29:38
Curney ani jednou nedokázal propálit blok.
28:36
Zemanův pokus skoro z půlky hřiště Bauer vyškrábl prsty.
27:57
Kareš si v brejku neporadil s Bauerem.
27:02
Sparta dnes udává tempo zápasu a co se týče hlasité podpory fanoušků, tak rovněž jednoznačně vede.
25:44
Třetí lajna domácích dnes hraje pod velkým tlakem.
24:35
Pažák obětavě blokuje střelu Tokoše, který dostal přihrávku do palebné pozice od Šebka.
23:02
Gólman Beneš rychle vytasil ruku a likviduje dobrou ránu Chrousta.
21:45
Fantastický Bauer! Ujhélyi se na něj řítil úplně sám a brankář domácích vyrazil maskou.
20:57
Sparta na začátku třetiny opět míček Boleslavi nepůjčila.
20:00
20:00
V boleslavské šatně o přestávce rozhodně veselo nebude, takovou první třetinu asi nikdo z domácích nečekal. Za Spartu se v 16. minutě trefili Kareš a po něm Krbec, a tak hosté vedou o dvě branky. Uvidíme, co nám nabídne druhá dvacetiminutovka.
20:00
Střely na branku v 1. třetině: domácí 4; hosté 6
20:00
19:40
Tečovaný pokus Tokoše končí v rohu haly.
18:17
Hemerkův projektil označoval horní brankovou konstrukci!
17:55
Šťastný odraz nedokázal zúročit Korych, který se zahnal do rohu.
17:16
Na hřišti je momentálně jen jeden celek a to je hostující Sparta.
15:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Dominik Bartoš (0:2).
15:50
Studená sprcha pro Bolku, ve stejné minutě se trefuje do její sítě i Krbec! Ten skvěle zaúřadoval před brankou a dorazil míček za bezmocného Bauera.
15:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michal Kareš, asistoval Michal Zeman (0:1).
15:21
Kareš hokejově tečuje Zemanovo nahození a míček končí pod břevnem.
14:33
Zouzal prověřil Bauera, ten je v pozoru.
13:47
Chvilkový nápor domácích ukončuje zákrokem gólman Beneš proti střele Curneyho.
12:26
Punčochář to vzal na sebe a vydal se kupředu, neúspěšně.
11:44
Křenek zpět na palubovce.
11:21
Curney si seběhl na střed a vypálil. Mezi tři tyče ale nezamířil.
10:37
Pruner blokuje pokus Suchánka a následně je jeho spoluhráč faulován u mantinelu, Sparta brání zatím skvěle.
09:44
Vyloučen hráč Radim Křenek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
09:44
Exboleslavský Křenek si jde sednout za sekání, první přesilovka zápasu.
09:25
SIgnalizovaná výhoda pro domácí, Bauer na střídačce.
08:30
Pěnička promáchl a zdálo se být po akci. Nicméně k míčku vystartoval Fořt a akci nakonec i zakončil, jen chybělo lepší zakončení.
07:11
Tokoš to zkoušel z velkého úhlu, brankář Beneš měl však tyčku pokrytou.
06:25
Bekhend Curneyho tentokrát nebezpečný nebyl.
05:36
Koláčný prošel přes celé hřiště a nakonec skončil na zemi u mantinelu, rozehrávka pro Boleslav.
03:44
První zákrok zápasu si připisuje brankář Beneš, který vyrazil ránu Hemerky.
03:04
Sparta začala zápas aktivněji, avšak akcím zatím chybí větší přesnost.
01:43
Šebek se dostal k odraženému balónku, ale jeho první pokus byl pouze kalibrační a mířil vysoko nad.
00:45
Úvodní minutu operuje s míčkem Sparta.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Milan Garčar, Dominik Bartoš, Matěj Čermák, Mikuláš Krbec, Matěj Pruner
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Jakub Gruber, Adam Hemerka, Jiří Curney, Jakub Bína, Tadeáš Chroust
00:00
Vítejte u online přenosu ze zápasu mezi Mladou Boleslaví a Spartou. Oba týmy mají do sezóny nejvyšší ambice, takže náš čeká velmi zajímavé utkání. Přeji příjemnou zábavu!