- : -
Švédsko U19
Finsko U19

Švédsko U19 - Finsko U19 9:13
5. Gabriel Erol, 8. Wilmer Entall, 10. Gabriel Erol, 17. Emil Eriksson, 17. Johannes Almholt, 26. William Törngren, 47. Ahmad Aldeeb, 48. Melker Hemmingberg, 59. Melker Hemmingberg - 14. Ville Hietaranta, 20. Aapo Kilpeläinen, 21. Tiitus Salokangas, 24. Daniel Tenhonen, 27. Ville Hietaranta, 29. Olli Jokela, 34. Ville Hietaranta, 35. Daniel Tenhonen, 49. Olli Jokela, 51. Amos Jäppinen, 57. Tiitus Salokangas, 58. Ville Hietaranta, 60. Aapo Kilpeläinen; rozhodčí: Corina Wehinger - Sandra Zurbuchen; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 190; zásahy brankářů: Alexander Ljungström 13 - Rasmus Hellsten 18, Rasmus Hellsten ?, Touko Ojala 1; po třetinách: 5:2, 1:6, 3:5;
60:00
Střely po třetí třetině - SWE 7 FIN 9
60:00
59:39
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Aapo Kilpeläinen, asistoval Setti Roimela (9:13).
58:57
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil Melker Hemmingberg, asistoval Hannes Nyström (9:12).
57:44
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Ville Hietaranta bez asistence (8:12).
56:43
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Tiitus Salokangas, asistoval Ville Hietaranta (8:11).
52:37
Vyloučen hráč Santtu Vuoristo družstva Finsko U19 na 2 minuty za sekání.
50:54
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Amos Jäppinen, asistoval Santtu Vuoristo (8:10).
50:01
Trestné střílení družstva Švédsko U19 neproměnil Hannes Nyström.
50:01
Střídání brankáře. Nový brankář Touko Ojala družstva Finsko U19
50:01
Střídání brankáře. Nový brankář Rasmus Hellsten družstva Finsko U19
48:25
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Olli Jokela, asistoval Juuso Ahola (8:9).
47:52
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil Melker Hemmingberg, asistoval Lukas Bemström (8:8).
47:38
Vyloučen hráč Valtteri Koskinen družstva Finsko U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:58
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil Ahmad Aldeeb, asistoval Emil Eriksson (7:8).
40:00
40:00
Střely po druhé třetině - SWE 10 FIN 13
40:00
39:19
Vyloučen hráč Emil Fredriksson družstva Švédsko U19 na 2 minuty za hrubost.
34:37
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Daniel Tenhonen, asistoval Eero Kuutsa (6:8).
33:45
Vyloučen hráč Valtteri Koskinen družstva Finsko U19 na 2 minuty za blokování hokejky.
33:32
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Ville Hietaranta, asistoval Tiitus Salokangas (6:7).
28:06
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Olli Jokela, asistoval Juuso Ahola (6:6).
26:17
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Ville Hietaranta, asistoval Eemeli Huhtakallio (6:5).
25:14
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil William Törngren, asistoval Ahmad Aldeeb (6:4).
23:16
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Daniel Tenhonen, asistoval Valtteri Koskinen (5:4).
20:09
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Tiitus Salokangas, asistoval Juuso Ahola (5:3).
20:00
20:00
Střely po první třetině - SWE 11 FIN 3
20:00
19:20
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Aapo Kilpeläinen bez asistence (5:2).
16:52
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil Johannes Almholt, asistoval Ahmad Aldeeb (5:1).
16:47
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil Emil Eriksson, asistoval Sebastian Theorin (4:1).
13:42
Branku družstva Finsko U19 vstřelil Ville Hietaranta, asistoval Juuso Ahola (3:1).
09:45
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil Gabriel Erol, asistoval Wilmer Entall (3:0).
07:51
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil Wilmer Entall, asistoval Simon Hult (2:0).
04:51
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil Gabriel Erol, asistoval Emil Mattsson (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Corina Wehinger a Sandra Zurbuchen.
00:00
00:00
Line-up hostů Finsko U19: brankář: Rasmus Hellsten; hráči v poli: Olli Jokela, Eemeli Huhtakallio, Ville Hietaranta, Tiitus Salokangas, Juuso Ahola
00:00
Line-up domácích Švédsko U19: brankář: Alexander Ljungström; hráči v poli: Wilmer Entall, Hampus Morelius, Gabriel Erol, Lukas Bemström, Simon Hult