2:3
2:3
- : -

Florbal Primátor Náchod B - Sokol Chlumec nad Cidlinou 4:6
10. Aleš Dědek, 13. Jakub Kratochvíl, 15. Adam Jakl, 23. Šimon Brejtr - 4. Milan Dvořák, 5. Vítek Grigar, 14. Milan Dvořák, 21. Milan Dvořák, 25. Milan Dvořák, 26. Vítek Grigar; rozhodčí: Martin Halousek - Martin Poláček; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Jakl 22 - Petr Pihýr 6, Petra Sčučková 9; po třetinách: 2:3, 2:3;
28:00
27:11
Timeout Florbal Primátor Náchod B
25:00
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil Vítek Grigar bez asistence (4:6).
24:00
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil Milan Dvořák, asistoval Tomáš Trefil (4:5).
22:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Šimon Brejtr bez asistence (4:4).
21:53
Vyloučen hráč Adam Voborník družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil Milan Dvořák, asistoval Jakub Čihák (3:4).
18:10
Vyloučen hráč Adam Jakl družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
14:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Adam Jakl, asistoval Aleš Dědek (3:3).
14:00
14:00
13:04
12:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Kratochvíl bez asistence (2:2).
09:32
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Aleš Dědek, asistoval Adam Bartoň (1:2).
04:22
03:06
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil Milan Dvořák bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Halousek a Martin Poláček.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Chlumec nad Cidlinou: brankář: Petr Pihýr; hráči v poli: Jan Stuchlík, Radek Kysilka, Tereza Durdisová, Jiří Festa, Matěj Silvar