1:2
0:5
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - FbC Jazzmani Žatec 2:10
2. Jan Hubka, 17. David Karpíšek - 1. Ondřej Kuvík, 7. Matěj Hrádek, 13. Adam Dvorský, 18. Ondřej Kuvík, 20. Jakub Řimnáč, 34. Ondřej Kuvík, 35. Matěj Hrádek, 38. Matěj Hrádek, 41. Viktor Milyan, 45. Matěj Hrádek; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Joshua M. Whitehead 16 - Denis Ali 19; po třetinách: 1:3, 1:2, 0:5;
45:00
44:25
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Matěj Hrádek, asistoval Viktor Milyan (2:10).
40:24
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Viktor Milyan, asistoval Matěj Hrádek (2:9).
37:06
34:05
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Matěj Hrádek, asistoval Jan Vápeník (2:7).
33:47
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Ondřej Kuvík, asistoval Jiří Hanzlík (2:6).
30:00
30:00
19:58
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jakub Řimnáč, asistoval Ondřej Kuvík (2:5).
17:11
16:44
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil David Karpíšek, asistoval Kryštof Bártek (2:3).
16:20
Vyloučen hráč Jan Modróczki družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
15:00
12:05
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Adam Dvorský, asistoval Ondřej Kuvík (1:3).
11:27
Vyloučen hráč Matěj Hrádek družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání.
10:42
Vyloučen hráč Matyas Pilař družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za špatné střídání.
08:27
Vyloučen hráč Ondřej Halíř družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání.
06:21
04:32
Vyloučen hráč Adam Dvorský družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání.
01:22
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jan Hubka, asistoval Adam Alexandr Šeps (1:1).
00:53
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Jiří Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Jazzmani Žatec: brankář: Denis Ali; hráči v poli: Jan Modróczki, Jakub Řimnáč, Jan Říha, Ondřej Kuvík, Jiří Hanzlík