2:1
4:0
- : -

FORZA Tatran - FBC Česká Lípa 8:2
4. Marek Deutsch, 10. Martin Zelenka, 14. Aleš Mostecký, 16. Aleš Mostecký, 26. Aleš Mostecký, 28. Martin Zelenka, 29. Aleš Mostecký, 30. Martin Kostiha - 12. Marek Semelka, 24. Tomáš Hurt; rozhodčí: Josef Heřmánek - Petr Kopta; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Aleš Jungmann ? - Ondřej Knol ?; po třetinách: 2:1, 2:1, 4:0;
29:46
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Kostiha, asistoval Juraj Šádek (8:2).
28:50
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Aleš Mostecký, asistoval Vladimír Fuchs (7:2).
27:14
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Zelenka, asistoval Vladimír Fuchs (6:2).
25:07
24:00
24:00
23:36
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Tomáš Hurt, asistoval Radek Studený (4:2).
15:58
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Aleš Mostecký, asistoval Martin Kostiha (4:1).
14:16
Vyloučen hráč Martin Zelenka družstva FORZA Tatran na 2 minuty za bránění ve hře.
13:55
12:00
12:00
11:50
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Marek Semelka, asistoval Radek Bezouška (2:1).
09:40
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Zelenka, asistoval Marek Deutsch (2:0).
03:49
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Marek Deutsch, asistoval Martin Zelenka (1:0).
01:43
Vyloučen hráč Roman Petržela družstva FORZA Tatran na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Petr Kopta.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa:
00:00
Line-up domácích FORZA Tatran: brankář: Aleš Jungmann; hráči v poli: Petr Ďarmek, Miroslav Jahoda, Marek Deutsch, Roman Petržela, Aleš Mostecký