3:0
1:3
1:0

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FK Slovan J.Hradec 5:4p
22. Daniel Hrůza, 25. David Kolář, 37. Lukáš Trojáček, 58. Matěj Stráňka, 64. Daniel Hrůza - 15. Karel Matějka, 43. Patrik Holý, 46. Tomáš Brožek, 54. Vojtěch Koutný; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Miroslav Tomeš; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Luboš Zeman 19 - Petr Toman 26; po třetinách: 0:1, 3:0, 1:3, 1:0;
65:00
Střely v prodloužení:
Domácí:4
Hosté:0
65:00
Komentář trenéra hostů:Pro diváka dnes určitě atraktivní utkání. Do zápasu jsme vstoupili lépe a první třetina byla víceméně v naší režii. Druhá třetina z našeho pohledu byla slabá. Ve třetí třetině jsme srovnali a prodloužení rozhodla jedna akce. Děkuji soupeři a těším se na odvetu u nás.
65:00
Komentář trenéra domácích:Krásný zápas pro diváky. Dnes jsme chtěli určitě bodovat a tím pádem být v horní polovině tabulky. Zápas jsme měli rozhodnout už ve druhé třetině neproměněnými akcemi. Úspěšnou koncovkou jsme si vítězství zasloužili. Výborný výkon našeho brankáře náš tým podržel. Děkuji soupeři
63:55
63:55
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Daniel Hrůza, asistoval David Kolář (5:4).
63:11
Prodloužení je velmi napínavé a vyrovnané.
58:16
Vyloučen hráč Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:24
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Matěj Stráňka, asistoval Lukáš Trojáček (4:4).
57:24
Domácí opět v přesilovce ukazují svojí sílu a sehranost.
56:03
Vyloučen hráč David Camrda družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za držení.
53:04
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vojtěch Koutný, asistoval Jakub Tejnor (3:4).
52:00
Kanonýři Milevska se horko těžko dostávají do soupeřovi branky.
51:05
Oba týmy se snaží změnit zatím vyrovnané skore.
45:32
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tomáš Brožek bez asistence (3:3).
45:32
Domácí za svojí chybu dostávají třetí gól.
43:47
David Loskot se probojoval sám přes celé hřiště. Míček se do brány bohužel nedostal.
42:22
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Patrik Holý, asistoval David Camrda (3:2).
36:36
Vyloučen hráč Jan Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:21
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Jan Keyzlar (3:1).
35:53
Vyloučen hráč Vít Hovorka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:32
Hosté se ubránili nátlaku před jejich branou.
31:30
Přes veliké šance se týmům nedaří dostat do soupeřovi branky.
27:23
Hosté nevyužívají chyby před domácí brankou.
25:24
Domácí ukazují svojí chuť vyhrát.
24:11
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil David Kolář, asistoval David Staněk (2:1).
21:52
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Daniel Hrůza, asistoval Matěj Stráňka (1:1).
21:52
Došwich po několika dorážkách před bránou hostí vstřelil svůj první gól.