1:3
1:7
- : -

SK Domaslavice - Asper Šumperk 2:13
31. Adam Langer, 50. Adam Langer - 3. Michal Šíma, 15. Daniel Venouš, 16. Jiří Trávníček, 24. Jan Mannl, 27. Jiří Trávníček, 30. Jiří Trávníček, 42. Jindřich Kamler, 47. Ondřej Mrázek, 49. Daniel Venouš, 50. Michal Šíma, 56. Jiří Trávníček, 56. Matyáš Zapletal, 59. Pavel Fleischmann; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jakub Jirgl 41 - Martin Malínek 42; po třetinách: 0:3, 1:3, 1:7;
60:00
Komentář asistenta trenéra hostů Petra Matěje: "K dnešnímu zápasu jsme přistoupili s pokorou, o čemž svědčí fakt, že jsme dvě třetiny hráli na dvě pětky. Byť jsme byli opticky lepší, domácí po 40 minut dobře bránili a jejich odpor jsme definitivně zlomili až v průběhu třetí třetiny. Tří bodů si moc ceníme, nicméně teď je důležité se soustředit na další zápas. Děkuji soupeři za zápas a rozhodčím za perfektně odřízené utkání."
60:00
Komentář vedoucího Petra Fikoczka: Asper znám delší dobu, takže jsme věděli, že to bude kolotoč. Škoda, že se předloni ukončila sezóna předčasně, mohli být v Národní lize a my tady nemuseli dělat kompars. Ale kluky bych chtěl pochválit, snažili se, snad to bude pro ně škola, jak se taky může hrát divize. Souhlasím s kolegou, výborný plynulý zápas, kdy rozhodčí věděli, co se na hřišti děje. Děkujeme soupeři za korektní zápas a přejeme dlouho čekaný postup.
60:00
59:59
střely po 3. třetině utkání: SK Domaslavice : Asper Šumperk - 13 : 24
58:46
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Pavel Fleischmann, asistoval Petr Matěj (2:13).
55:55
na to navazují dalším rychlým gólem a stav už je tak 2:12
55:54
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Matyáš Zapletal, asistoval Ondřej Kováč (2:12).
55:39
a hosté proměňují ...
55:38
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Michal Šíma (2:11).
54:05
hosté jsou opět do výhody
54:04
Vyloučen hráč Václav Procházka družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání.
52:53
během posledních 3 minut nastalo trochu hluché místo, kdy hra jde pouze z leva do prava, bez jediné střely
49:51
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Adam Langer, asistoval Vojtěch Peřka (2:10).
49:51
timeout spíše prospěl SKD a Langer přízemní střelou překonává hostujícího golmana
49:17
Timeout Asper Šumperk
49:17
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Jan Mannl (1:10).
48:56
hosté se dostali do rychlého protiútoku a proměňují
48:55
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Jindřich Kamler (1:9).
47:08
prozměnu si domácí zahrají výhodu jednoho muže v poli navíc
47:07
Vyloučen hráč Ondřej Mrázek družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
46:17
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Jindřich Kamler (1:8).
46:17
hosté využívají přesilovou hru a navyšují stav utkání
45:02
Vyloučen hráč Martin Chmiel družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání.
45:02
Chmielu už hra asi nebavila, tak si sekl do soupeře a jde si sednout na 2 minuty
41:00
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Jiří Trávníček (1:7).
41:00
hostující však přebrali míček, zakombinovali a přesně trefují opět pod horní tyčku
37:48
Vyloučen hráč Ondřej Vlček družstva Asper Šumperk na 2 minuty za blokování hokejky.
31:27
Beneš bohužel neproměnil
31:26
Trestné střílení družstva SK Domaslavice neproměnil David Beneš.
31:26
SKD začínají přidávat na tempu a vynutili si tak trestné střílení
30:09
po další brance  hostujících rychle odpovídají i domácí a snižují na 1:6
30:08
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil Adam Langer, asistoval David Beneš (1:6).
29:51
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Michal Vařeka (0:6).
26:40
hostující Venouš nachází bezchybnou křižnou přihrávkou Trávníčka a ten se nemýli, čímž opět posouvá stav utkání už na rozdíl pěti branek
26:39
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Daniel Venouš (0:5).
23:14
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Michal Šíma (0:4).
23:14
hostující Mannl umisťuje přesnou, dalo by se říct i nechytatelnou, svižnou střelu pod horní tyč a navyšuje skóre už na 4 branky
17:01
SKD se snaží uklidnit a svou kombinaci úspěšně zakončit, hostující golman je však proti