0:1
4:2
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - Hornets Brno ZŠ Horní  4:8
43. Martin Novák, 46. Vojtěch Marek, 51. Maxim Kubelka, 53. Martin Novák - 9. Tomáš Rak, 11. Martin Janiczek, 14. Adam Obertan, 14. Lukáš Paták, 19. Jiří Žák, 34. Jiří Žák, 55. Lukáš Paták, 60. Vincent Drápal; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Jitka Romančáková; vyloučení: 3:6; využití: 2:2; zásahy brankářů: Roman Doleček 11, Daniel Jiruška 31 - Tomáš Limberg 27; po třetinách: 0:5, 0:1, 4:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Pavla Brücknera: Slušný vstup do utkání, ale dál náš výkon stagnoval, čímž jsme si udělali závěrečnou část zbytečně komplikovanou. Děkujeme soupeři za férové utkání a zveme naše fanoušky na domácí středeční pohár na Tatran.
60:00
59:59
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Vincent Drápal, asistoval Robin Růžička (4:8).
59:59
Komentář trenéra domácích Petra Adamce. Odfláknutá první třetina nás připravila o lepší výsledek. Od druhé třetiny přišlo zlepšení, ale brankově jsme se prosazovali až ve třetí třetině. Soupeř byl výborně připravený a po zásluze vyhrál. Děkuji všem za fér utkání.
59:41
Vyloučen hráč Pavel Brückner družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za vysoká hokejka.
54:21
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Paták bez asistence (4:7).
53:25
Skvělým zákrokem ramenem teď zachránil šanci na body pro domácí
52:49
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Martin Novák, asistoval Jan Skalický (4:6).
52:02
Vyloučen hráč Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hra na zemi.
50:55
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
50:55
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Ondřej Pokorný (3:6).
48:32
Vyloučen hráč Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:42
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Vojtěch Marek, asistoval Ondřej Pokorný (2:6).
45:42
Po přihrávce na polovině hřiště propálil Vojta Marek vše co mu stálo v cestě a snižuje tak na 2:6
44:59
František Majvald po crossové přihrávce trefuje pouze tyč
44:16
Vyloučen hráč Vincent Drápal družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
42:56
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Martin Novák, asistoval František Majvald (1:6).
42:56
Po skvělé crossové přihrávce Franty Majvalda trefuje odkrytou bránu Martin Novák a snižuje tak stav na 1:6
41:40
I přes 6brankovou ztrátu se Letohrad na počátku 3. třetiny snaží snížit náskok a dát alespoň čestný úspěch
40:00
40:00
39:30
Letohradu se dnes vůbec nedaří, míček neustále přeskakuje florbalky a ani během přesilovky se nedaří trefit pořádně střelu
38:40
Vyloučen hráč Vojtěch Smutný družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
38:32
Během signalizované výhody vystřelil Adam Šubert a trefil tyč,když se nedaří tak se prostě nedaří
33:29
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jiří Žák, asistoval Adam Obertan (0:6).
32:49
Vyloučen hráč Matouš Faltus družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hra rukou.
31:09
Vyloučen hráč Adam Obertan družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
28:24
Vyloučen hráč Maxim Kubelka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:28
Skvělý zákrok teď předvedl Daniel Jiruška,když vystoupil proti jednomu z hráčů hostí
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Jiruška družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice
20:00
20:00
18:58
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jiří Žák, asistoval Lukáš Paták (0:5).
18:12
Vyloučen hráč Adam Šubert družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hra na zemi.
17:04
Před prázdnou bránou se teď ocitl Max Kubelka z domácích skákavý míček, ale pořádně netrefil a tak z toho nakonec nic nebylo
16:00
I přes 4brankové manko se letohrad stále snaží hrát ofenzivně a dotáhnout tuto ztrátu
13:32
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Paták, asistoval Robin Růžička (0:4).
13:17
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Adam Obertan, asistoval Dominik Sláma (0:3).
10:29
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek, asistoval Matěj Lang (0:2).
08:38
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Tomáš Rak, asistoval Vincent Drápal (0:1).
00:20
První útočnou akci předvedl tým domácích ale gólman střelu chytil

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Tomáš Limberg; hráči v poli: Martin Janiczek, Lukáš Paták, Matěj Lang, Robin Růžička, Tomáš Havlíček
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Roman Doleček; hráči v poli: Daniel Baláš, Jan Skalický, František Majvald, Vojtěch Marek, Ondřej Pokorný