3:0
1:2
1:0

Floorball Club FALCON - Orel Rtyně v Podkrkonoší 6:5p
11. Martin Tůna, 22. David Sgall, 29. David Sgall, 34. Vojtěch Řádek, 59. David Sgall, 62. Adam Petera - 4. Adam Petera, 14. Adam Petera, 18. Filip Geisler, 46. Rostislav Verner, 47. Dominik Hebelka; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Michal Novák ? - Jan Seidl ?; po třetinách: 1:3, 3:0, 1:2, 1:0;
61:24
65:00
Nejdříve bych chtěl našim borcům poděkovat za bojovnost. V oslabené sestavě na dvě lajny to odběhali suprově. Bohužel nekoncentrovanost v prvních dvou třetinách nás stála 3 body. Začli jsme hrát až ve třetí. Na konci zápasu měl víc štěstí soupeř a v prodloužení smolný vlastenec. Soupeři děkuji za zápas a hodně štěstí do sezony.
65:00
Komentář trenéra domácích Vojtěcha Šícha : Dnešní zápas v pozměněné sestavě jsme odehráli proti tabulkově lepšímu soupeři velice slušně, což je důkazem, že i ze spodních příček tabulky můžeme hrát s lepšími týmy. Soupeřova vlastní branka na konci byla smolná, ale i takové branky rozhodují. Děkujeme soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
61:24
Vlastní branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Adam Petera (6:5).
60:00
60:00
58:55
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
58:35
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Sgall bez asistence (5:5).
58:35
Falcon zkouší hru v šesti, která nese zasloužené ovoce.
55:37
Vyloučen hráč Filip Geisler družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost.
55:37
Falcon má naději v podobě přesilové hry.
51:52
Falcon tlačí soupeře.
46:31
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Dominik Hebelka, asistoval Dominik Jansa (4:5).
46:31
Hosté se bleskově ujímají vedení. Na obou stranách se začínají projevovat emoce.
45:28
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Rostislav Verner, asistoval Adam Petera (4:4).
45:28
Hosté využívají přesilovou hru.
44:19
Vyloučen hráč Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
33:31
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Vojtěch Řádek bez asistence (4:3).
33:31
Řádek zakončuje s velkým klidem.
32:01
Skvělý zákrok Nováka.
28:52
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Sgall, asistoval Vojtěch Řádek (3:3).
28:52
Falcon trestá vyloučení soupeře.
28:36
Vyloučen hráč Jan Beneš družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání.
28:36
Hosté v šesti.
27:35
Beer dnes opravdu nekompromisní v obraně.
21:49
20:34
Domácí hned začínají s tlakem na soupeře.
20:00
20:00
17:08
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Filip Geisler, asistoval Rostislav Verner (1:3).
17:08
Střela zapadla mezi nohy golmana domácích.
13:09
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Adam Petera, asistoval Rostislav Verner (1:2).
13:09
12:23
Vyloučen hráč Patrik Koníček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
10:44
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Martin Tůna, asistoval David Janáček (1:1).
10:44
Domácí vstřelují branku po krásné akci z rohu.
06:53
Jakub Škrdla neproměnil trestné střílení.
03:57
03:21
Domácí i hosté nastoupili do hry ve velice rychlém tempu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Jan Seidl; hráči v poli: Filip Geisler, Jan Beneš, Dominik Hebelka, Adam Petera, Marek Weinelt
00:00
Line-up domácích Floorball Club FALCON: brankář: Michal Novák; hráči v poli: David Janáček, Petr Nejedlý, Daniel Budáč, Martin Tůna, Matěj Nezbeda