0:5
- : -
FBC Přerov

SK K2 Prostějov - FBC Přerov 0:11
9. Tomáš Dulovec, 15. Jiří Jurda, 19. Vojtěch Jurda, 20. Matěj Kapustka, 21. Filip Antoniazi, 24. Anna Kytlicová, 27. Tomáš Dulovec, 28. Tomáš Dulovec, 29. Tomáš Navrátil, 30. Jakub Čajánek, 32. Jakub Čajánek; rozhodčí: Václav Jiruška - Ladislav Špaček; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Šimon Vrána ? - Marek Eliáš ?; po třetinách: 0:1, 0:5, 0:5;
36:00
31:57
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Jakub Čajánek, asistoval Filip Antoniazi (0:11).
30:25
Vyloučen hráč Lukáš Plaček družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře.
29:18
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Jakub Čajánek, asistoval Matěj Kapustka (0:10).
28:39
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Tomáš Navrátil, asistoval Martin Brauner (0:9).
27:43
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Tomáš Dulovec, asistoval Filip Bittner (0:8).
26:15
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Tomáš Dulovec, asistoval Anna Kytlicová (0:7).
24:00
24:00
23:44
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Anna Kytlicová, asistoval Matěj Kapustka (0:6).
22:57
Vyloučen hráč Lukáš Dvorský družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:50
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Filip Antoniazi, asistoval Filip Bittner (0:5).
19:26
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Matěj Kapustka, asistoval Anna Kytlicová (0:4).
18:50
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Vojtěch Jurda bez asistence (0:3).
14:53
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Jiří Jurda, asistoval Filip Bittner (0:2).
12:00
12:00
08:45
05:44
Vyloučen hráč Jan Kostelanský družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Jiruška a Ladislav Špaček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Přerov:
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Šimon Vrána; hráči v poli: Viktor Buriánek, Lukáš Krejčí, Filip Zips, Lukáš Dvorský, Jan Kostelanský