2:4
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - ASK Orka Čelákovice 5:9
14. Jakub Janoušek, 15. Štěpán Matěcha, 23. Lukáš Hlavnička, 51. Štěpán Matěcha, 60. Lukáš Maršík - 13. Daniel Bárta, 21. Lukáš Zadák, 23. Daniel Korych, 33. Václav Kramel, 35. Václav Kramel, 42. Sebastian Jakob, 49. Daniel Richtr, 59. Ondřej Špalek, 60. Petr Němeček; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Jan Král 20, Filip Jirman 4 - Aleš Zetek 28; po třetinách: 2:1, 1:4, 2:4;
60:00
Komentář trenéra hostí, Martina Bajera: Od druhé třetiny jsme předvedli velmi dobrý výkon a prosadili jsme se i střelecky. Děkuji klukům za bojovnost a za přístup. Pro nás to jsou velmi důležité tři body. Děkuji domácím za utkání a přeji hodně štěstí v dalším průběhu sezony.
60:00
Komentář trenéra domácích, Františka Záleského: Utkání rozhodla druhá třetina, ve které soupeř překlopil utkání a ve které jsme dostali několik zbytečných gólů, zatímco naše stoprocentní šance zůstaly nevyužity. Ve třetí už jsme se bohužel nedokázali vrátit do zápasu, příště musíme být lepší. Děkuji divákům za podporu a soupeři za utkání.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: TJ Turnov - 13    ASK Orka Čelákovice - 10
59:21
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lukáš Maršík bez asistence (5:9).
59:14
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček, asistoval Ondřej Špalek (4:9).
58:19
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek bez asistence (4:8).
57:25
Jirman doslova na otočku zpátky v brance.
56:00
Domácí to zkouší bez brankáře!
55:39
Timeout TJ Turnov
55:32
Ptáčník nepočítal s přihrávkou od Mellana a nezakončil.
52:52
Hra je ve vysokém tempu. Domácí se snaží ze všech sil. K vidění je spousta soubojů a protiútoků.
50:02
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Jakub Janoušek (4:7).
50:02
Matěcha ze standartky trefuje! Máme sníženo na rozdíl tří branek, čas tam furt je.
50:01
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Jirman družstva TJ Turnov
50:01
Král bohužel nemůže pokračovat, do branky naskakuje Jirman!
48:32
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Daniel Richtr, asistoval Jakub Čáp (3:7).
48:32
Orka využívá přesilovku a jde do výrazného trháku! Při gólu byl zraněn brankář domácích, Král. Uvidíme zda mu zdraví dovolí pokračovat v utkání.
47:54
Orka v plném počtu.
46:45
Vyloučen hráč Štěpán Matěcha družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
46:45
Na hřišti se výrazně přiostřuje!
45:54
Vyloučen hráč Daniel Goll družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za držení.
45:54
Ideální příležitost na snížení!
43:45
Turnov musí sebrat všechny síly a začít proměňovat všechny šance, času je relativně ještě dost.
41:09
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Sebastian Jakob, asistoval Petr Němeček (3:6).
41:09
Krásná střela z obranných řad, která prošla vším, co jí stálo v cestě skončila až v horním růžku Královy branky.
40:00
40:00
Ve druhé části jsme byli svědky bleskové srovnávací branky Zadáka. O dvě minuty na něj navázal Korych, který na dvakrát překonal Krále. Turnov ale nic nezabalil a již za 12 sekund srovnal Hlavnička. 10 minut držel vyrovnaný stav, než přišly na řadu standartní situace hostů, kdy zaúřadoval Kramel. Orka tak odskočila poprvé v utkání o 2 branky a nás čeká velmi zajímavá poslední dvacetiminutovka.
38:13
E. Hejduk ani na dvakrát nepřekonal Zetka.
37:45
Pohl střelou od mantinelu těsně vedle levé tyče.
37:12
Matěcha mířil nad.
35:24
Kolář v úniku! Král levou rukou kryje. Důležitý zákrok.
34:57
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Jakub Čáp (3:5).
34:57
Jako přes kopírák ze standartní situace. Tentokrát měl Král trochu smůlu, kdy střelu srazil jeden z hráčů v bloku.
32:33
32:33
Špatně postavená zeď ze strany Turnova, Kramel trestá přesnou a prudkou střelou.
31:37
J. Janoušek vyhořel ve 100% příležitosti když dostal nabito od Matěchy. Bohužel trestuhodně přestřeluje prázdnou branku.
31:22
Standartní situace Turnova z velkého brankoviště skončila v bloku.
31:00
Hru teď kouskuje spousta nepřeností a faulů na obou stranách.
29:30
Beran zpět na hřišti, domácí se krom pár zblokovaných střel do vyložené šance nedostali.
27:30
Vyloučen hráč Tomáš Beran družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hra na zemi.
27:30
Početní výhodu si po zachrání míčku na zemi vyzkouší také domácí tým!
26:36
Matěchovu skrytou střelu koupil Rychtr do choulostivých míst.
22:58
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lukáš Hlavnička bez asistence (3:3).
22:58
Hlavnička nejprve selhal, vše napravil vzápětí krásnou střelou z voleje do šibenice.
22:46
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Daniel Korych, asistoval Daniel Goll (2:3).
22:46
A o 2 minuty později jde do vedení! Král napoprvé Korycha tváří v tvář vychytal ovšem napodruhé se už Korych nemýlil a zavěsil.
20:46
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Lukáš Zadák, asistoval Daniel Bárta (2:2).
20:46
Orka zásluhou Zadáka s Bártou hned z kraje 2. části srovnává!
20:00
20:00
V úvodní části jsme byli svědky úvodní přesné střely hostujícího Bárty. Turnov se ale nevzdal, ba naopak, přeřadil o stupeň výše a zápas zásluhou Janouška a Matěchy otočil.
20:00
19:59
Střely po první třetině: TJ Turnov - 8   ASK Orka Čelákovice - 7
19:01
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:44
Rozhodčí nyní pustili pár hraničních zákroků což se oběma týmům nelíbilo.
18:11
J. Janoušek a jeho prudká střela! Tentokrát ji krásným zákrokem Zetek vyrazil maskou.
14:47
14:47
Domácí jdou do vedení! Podstatnou část odvedl opět J. Janoušek, poté se míček nakulil Matěchovi na osu hřiště a už při nápřahu zvedali diváci ruce. Matěcha zamířil na teploměr a nemýlil se!
13:27
Turnov do toho dupe i nadále a snaží se otočit stav utkání.
13:05
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jakub Janoušek, asistoval Filip Dědek (1:1).
13:05
Tak vedení hostům nevydrželo ani minutu. Nejprve ve dvou vyložených šancí selhal Hlavnička, za to Janoušek se už nemýlil a srovnává stav utkání!
12:19
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Daniel Bárta, asistoval Lukáš Zadák (0:1).
12:19
Bárta nekompromisní ranou z osy do horního růžku se zapisuje jako první do kolonky střelců dnešního utkání.
11:37
Brankáři zatím moc práce nemají. Většina pokusů končí buď na bloku obránců nebo mimo tři tyče.
11:05
Pokus Čápa srazil E. Hejduk.
08:35
Mellan se dosatl při rozehrávce do potíží, nakonec mu pomohl Šmída.
06:53
J. Janoušek nabil Matěchovi za osu hřiště, jeho střelu ovšem schytalo stehno jednoho z obránců Orky.
05:36
Maršíkův pokus sražen, málem do samostatného úniku. Vše včasným návratem zachránil E. Hejduk.
04:54
Bursa z tretné zamířil rovnou na lavičku, Turnov přečkal oslabení.
04:14
V oslabení zahrozil i Turnov, konkrétně Matěcha, který šetří čas.
03:10
Král si v nepřehledné situaci našel míček a zachraňuje svůj tým.
02:54
Vyloučen hráč Daniel Bursa družstva TJ Turnov na 2 minuty za držení.
02:54
První přesilovou hru si vyzkouší hosté.
02:40
Pohl s Janouškem kombinovali za brankou Zetka než je o balonek připravil Goll.
01:12
První ostrý zákrok Krále, po crossu od Berana pálil Němeček.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Aleš Zetek; hráči v poli: Lukáš Zadák, Daniel Bárta, Jaroslav Verner, Jan Kolář, Radovan Kohút
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jan Král; hráči v poli: Filip Dědek, Jan Havlín, Jakub Janoušek, Štěpán Matěcha, Lukáš Hlavnička
00:00
Dámy a pánové, Vítám Vás u online přenosu z 8. kola Národní ligy - západ. Dnes naším sokem bude soused v tabulce, ASK Orka Čekálovice.
00:00
"A" tým v uplynulém kole dokázal protrhnout sérii porážek a v pražských Kobylisech si sebevědomě dokráčeli pro velmi důležité body. O navázání dobrého výsledku budou usilovat již za 10 minut.
00:00
Orka v minulém kole přivítala na domácí palubovce Náchod. V tomto zápase ztratili domácí vedení 7:6 necelou minutu před koncem a v prodloužení rozhodl hostující Donaj o bonusovém bodu pro Náchod.