2:5
0:0
FbC Písek

FbC Písek - Fbc Strakonice 7:6pn
4. Michael Kolínský, 13. Vojtěch Houska, 13. Matěj Prčík, 39. Vojtěch Šanda, 49. Michael Kolínský, 60. Jakub Mikeš, N Pavel Šebelle - 30. Jan Staněk, 44. Tomáš Mareš, 46. Karel Řezanka, 53. Tomáš Houska, 54. Karel Šavrda, 59. Karel Řezanka; rozhodčí: Tomáš Čekan - Václav Paletář; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 137; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 29 - Jaroslav Velek 27; po třetinách: 3:0, 1:1, 2:5, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč Pavel Šebelle a vstřelil rozhodující gól (7:6).

Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč Lukáš Pluskal , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč Matěj Prčík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč Miloslav Blahuta , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč Michal Měřička a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč Karel Řezanka a vstřelil gól.
70:00
Komentář trenéra domácích: Dneska jsme očekávali hodně defenzivní florbal a to se potvrdilo. Strakonice už známe dlouho a ničím nás nepřekvapili. Z naší strany dnes vázla rozehrávka a úbytkem sil i potřebná agresivita, která by vedla ke 3 bodům. Závěr byl pro diváky velmi atraktivní a věřím, že se bavili. Děkuji divákům za skvělou atmosféru a soupeři za férové utkání.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra hostů: Parádní zápas. Konečně zápas, který nás prověřil jestli umíme hrát do zaparkovaného autobusu, který je naplněn betonem až po střechu. Parádní divácká atmosféra a infarktový závěr, takže totální reklama na florbal. Škoda té žumpy na konci a taky škoda, že nějakou tu přesilovku nefoukli nám, ale némá cenu brečet nad rozlitým mlékem a proto jdeme na PIVO !!!!!!!!! Příěte zase win win.
65:00
64:59
Střely- Písek 2:Strakonice 3
63:28
Vyloučen hráč Tomáš Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
63:28
To je drama! Písek jde do přesilovky po tom, co tu všichni popadali jak hrušky.
59:43
Branku družstva FbC Písek vstřelil Jakub Mikeš, asistoval Michael Kolínský (6:6).
59:43
Vyrovnáno! V hale je neskutečná atmosféra a Mikeš je teď píseckým hrdinou.
58:40
Neskutečný! Strakonice jdou do vedení a Písek hraje v šesti.
58:30
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Řezanka, asistoval Miloslav Blahuta (5:6).
55:25
Hrubi nám to tu pěkně vytřel a my můžeme pokračovat dál. Děkujeme.
54:04
Fanoušci Písku fandí, co to jde.. Suchan bubnuje o sto šest.
53:41
Timeout FbC Písek
53:41
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda, asistoval Karel Řezanka (5:5).
53:41
Strakonice předvádí neskutečný zvrat a vyrovnávají.
52:30
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Tomáš Houska, asistoval Karel Šavrda (5:4).
52:30
Tomáš Houska dal gol ze standartky před píseckou bránou, pěkná to kombinace.
52:19
Strakonice se snaží, co jim síly stačí, ale v této chvíli ne a ne Vlastu Dvořáka prostřelit.
51:07
Kolín má dneska pěknou ránu, tentokrát ale střílí mimo.
48:39
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kolínský, asistoval Michal Cigánek (5:3).
48:39
Kolíňák s Cigim po krásné kombinaci využívají přesilovky a zvyšují náskok.
47:23
Vyloučen hráč Tomáš Mareš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
47:23
Nervozita stoupá, tepovky fanoušků také a Písek jde do další přesilovky.
46:20
Písek si očividně uvědomuje relativní hodnotu jednogolového rozdílu a svými jedovkami obtěžuje strakonickou bránu.
45:50
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Řezanka, asistoval Tomáš Houska (4:3).
45:50
Tak se nám to dramatizuje už v šesté minutě třetí třetiny a rozdíl je už jen o jeden gol, to bude ještě zajímavé.
43:50
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Jan Staněk (4:2).
43:50
Aaaa Strakonice snižují skore, máme čekat dramatický závěr zápasu?
41:05
Začíná nám poslední třetina dnešního zápasu a my jsme zvědaví, co nám přinese.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu- Písek 8:Strakonice 11
38:54
Branku družstva FbC Písek vstřelil Vojtěch Šanda bez asistence (4:1).
38:54
Vojta Šanda má očividně životní formu, je to borec!
35:26
Vlasta Dvořák předvádí dnes neskutečný výkon.
31:48
Strakonický brankář odolává střelám Kuby Mikeše i Michala Kolínského.
29:49
Tak se nakonec vydařilo a Jan Staněk snižuje skore na 1:3 pro Strakonice.
29:48
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jan Staněk, asistoval David Chvosta (3:1).
28:58
Strakonice mají obrovskou smůlu v koncovce a stav se i po nadějných akcích nemění.
27:09
Strakonice i Písek vyvíjejí obrovský tlak a diváci neví, co sledovat dřív.
24:14
Vyloučen hráč Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za vražení zády.
24:14
A máme tu první přesilovku Písku po tom, co byl chudák Šanda naražen na manťák.
21:22
Po přestávkové divácké soutěži se opět vracíme do zápasu. Druhá třetina začala velmi zostra.
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu- Písek 11: Strakonice 6
15:05
Zase tyčka, tentokrát na straně Písku, jejím autorem je Vojta Šanda.
12:26
Branku družstva FbC Písek vstřelil Matěj Prčík, asistoval Vojtěch Šanda (3:0).
12:26
Tady se dějou věci, hned po vlastním golu Strakonic následuje dokonalá kombinace Matěje Prčíka a Vojty Šandy a Písek tedy vede 3:0.
12:19
Vlastní branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Vojtěch Houska (2:0).
08:33
Blahuta trefuje tyčku.
07:25
Strakonice vyvíjí na Písek velký tlak, hra se přelévá z jedné strany na druhou.
05:53
Tribuna obloukové haly se plní, pokud chcete přijít váš tým podpořit a nesledovat zápas jen přes náš online, je nejvyšší čas!!
03:53
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kolínský, asistoval Michael Kučera (1:0).
03:53
Tak to bylo něco! Míša Kolínský překonal strakonického brankáře a stav je 1:0 pro Písek.
01:16
Oba týmy poměrně zostra začaly dnešní utkání a střely nám v písecké hale létají jedna za druhou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Čekan a Václav Paletář.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Strakonice: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Tomáš Mareš, Lukáš Pluskal, Jan Staněk, Adam Přib, David Chvosta
00:00
Line-up domácích FbC Písek: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Michael Kolínský, Michal Cigánek, Pavel Šebelle, Jakub Mikeš, Michael Kučera