5:2
1:3
- : -

ACEMA Sparta Praha B U23 - FAT PIPE FLORBAL CHODOV B 12:6
4. Matěj Eisenkolb, 4. Lukáš Mervart, 8. Adam Kocián, 10. Adam Šimek, 12. Adam Šimek, 13. Jakub Ucháč, 17. Matěj Eisenkolb, 22. Jan Gregor, 27. Ryan Ian Stejskal, 30. Lukáš Veber, 30. Matěj Kozdera, 43. Adam Kocián - 12. Pavel Dvořák, 18. Pavel Dvořák, 18. Jaroslav Macášek, 33. Jaroslav Macášek, 40. Radim Řihaček, 42. Jaroslav Macášek; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 0 + Jakub Ucháč ČK2 + 5:1; využití: 1:2; zásahy brankářů: Filip Čermák ? - Jan Hrubín ?; po třetinách: 6:1, 5:2, 1:3;
45:00
42:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #74 Adam Kocián, asistoval #23 Matěj Eisenkolb (12:6).
41:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #88 Jaroslav Macášek, asistoval #11 Eduard Janča (11:6).
39:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #33 Radim Řihaček, asistoval #77 Pavel Dvořák (11:5).
32:47
30:00
30:00
29:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #21 Matěj Kozdera, asistoval #74 Adam Kocián (11:3).
29:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #18 Lukáš Veber bez asistence (10:3).
26:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #47 Ryan Ian Stejskal, asistoval #74 Adam Kocián (9:3).
21:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #83 Jan Gregor, asistoval #18 Lukáš Veber (8:3).
17:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #88 Jaroslav Macášek, asistoval #44 Josef Světlý (7:3).
17:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #77 Pavel Dvořák, asistoval #82 Martin Macášek (7:2).
16:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #23 Matěj Eisenkolb, asistoval #24 Oliver Mraček (7:1).
15:00
15:00
14:59
Vyloučen hráč #13 Jakub Ucháč družstva ACEMA Sparta Praha B U23 do konce utkání.
14:59
Vyloučen hráč #13 Jakub Ucháč družstva ACEMA Sparta Praha B U23 na 5 minut za nesportovní chování.
12:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #13 Jakub Ucháč, asistoval #74 Adam Kocián (6:1).
11:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #77 Pavel Dvořák, asistoval #19 Viktor Beneš (5:1).
11:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #49 Adam Šimek, asistoval #18 Lukáš Veber (5:0).
09:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #49 Adam Šimek bez asistence (4:0).
07:46
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #74 Adam Kocián, asistoval #13 Jakub Ucháč (3:0).
06:12
Vyloučen hráč #33 Radim Řihaček družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za špatné střídání.
03:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #76 Lukáš Mervart, asistoval #56 Adam Novák (2:0).
03:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #23 Matěj Eisenkolb, asistoval #74 Adam Kocián (1:0).