6:0
2:1
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Florbal Chomutov 10:5
1. Lukáš Vašíček, 11. Peter Steller, 23. Tomáš Trnka, 25. Šimon Batkovič, 30. Ondřej Valenta, 34. Matěj Vosátka, 35. Matěj Vosátka, 37. Filip Brynda, 55. Ondřej Holubář, 59. Peter Steller - 10. František Kubík, 11. Ondřej Vršata, 18. Ondřej Vršata, 19. František Kubík, 52. Adam Manas; rozhodčí: Jaroslav Verner - Martin Preclík; vyloučení: 3 + Lukáš Vašíček OS:2; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: František Stárek 21 - Lukáš Kopecký 4; po třetinách: 2:4, 6:0, 2:1;
Komentář domácích Grega Jozef (Trenér):
První třetina neměla nic společného s florbalem, kterým bychom se chtěli prezentovat. Po menší domluvě v šatně, po první třetině jsme, ale předvedli nejlepší výkon v sezóně směrem do obrany i za to kluky musím pochvalit. Samozřejmě i hra do útoku měla určité parametry. Bereme tři body, děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Bocian Martin (Trenér):
Myslím, že jsme dnes neodehráli špatný zápas, bohužel se nám opět nepodařilo udržet herní tvář po celé utkání. Ve druhé třetině jsme vyrobili až příliš mnoho chyb, abychom mohli pomýšlet na lepší výsledek. Soupeři gratulujeme.
60:00
Střely ve 3. části: 11:7
60:00
58:57
Vyloučen hráč #50 Šimon Batkovič družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
58:27
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Peter Steller, asistoval #15 Jonáš Mareš (10:5).
54:11
Vlastní branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #9 Ondřej Holubář (9:5).
53:49
Manas opět trefuje helmu brankáře, asi ho chce oslabit
51:27
Velká chyba obránců, gól byl trest
51:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas bez asistence (8:5).
49:51
Chomutovu protiútoky nevychází, Klokani mají převahu
46:12
Bohemians byli 3 na jednoho, střela šla do gólmana
45:01
Vyloučen hráč #27 Petr Krob družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
36:57
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Filip Brynda, asistoval #50 Šimon Batkovič (8:4).
36:11
Buly vítězí bohemians
34:40
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka bez asistence (7:4).
34:20
Valenta neproměnil střelu
33:08
31:39
Veleba přeběhl celé hřiště a nebezpečně střílí
29:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #90 Ondřej Valenta bez asistence (5:4).
29:14
Vyloučen hráč #21 Lukáš Vašíček družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - osobní trest.
29:14
Vyloučen hráč #21 Lukáš Vašíček družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování.
25:11
Domácí jsou zpět ve hře, je to vyhrocený zápas
24:27
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #50 Šimon Batkovič, asistoval #74 Filip Brynda (4:4).
23:52
Manas má smůlu, 2x po sobě trefil brankáře

22:38
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #64 Tomáš Trnka, asistoval #91 Matěj Vosátka (3:4).
18:37
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Kubík, asistoval #98 Tomáš Kotlan (2:4).
18:37
Vyloučen hráč #15 Jonáš Mareš družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
17:28
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #4 Ondřej Vršata, asistoval #87 Martin Jeníček (2:3).