2:0
2:0
- : -

FBC Vikings Kopřivnice B - FbC Coyotes Jablunkov  4:3
19. Marek Cochlar, 22. Martin Monsport, 33. Jan Monsport, 36. Jan Monsport - 3. Lukáš Turoň, 3. Michal Bártek, 8. Adam Sikora; rozhodčí: Radek Vybíhal - Břetislav Staněk; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vít Ohera ? - Lukáš Cieslar ?; po třetinách: 0:3, 2:0, 2:0;
36:00
35:57
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #12 Jan Monsport, asistoval #19 Mojmír Jahoda (4:3).
32:59
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #12 Jan Monsport, asistoval #4 Lukáš Holub (3:3).
24:00
24:00
21:11
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #5 Martin Monsport, asistoval #19 Mojmír Jahoda (2:3).
18:40
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #7 Marek Cochlar, asistoval #15 Radim Vavřík (1:3).
12:00
12:00
10:32
Vyloučen hráč #11 Martin Lasota družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:31
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #99 Adam Sikora, asistoval #23 Martin Velčovský (0:3).
02:49
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #27 Michal Bártek bez asistence (0:2).
02:01
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #8 Lukáš Turoň, asistoval #11 Martin Lasota (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Coyotes Jablunkov : brankář: Lukáš Cieslar; hráči v poli: Daniel Pyško, Martin Velčovský, Patrik Polák, Adam Sikora