3:1
1:5
- : -

FBC Slavia Praha - Florbal Ústí B 8:7
4. Vojtěch Šafář, 6. Vojtěch Šafář, 15. Ondřej Otáhal, 16. Martin Fojtík, 22. Ondřej Otáhal, 32. Vojtěch Šafář, 36. Ondřej Jüngling, 47. Martin Fojtík - 19. Hynek Nikolič, 21. David Stummer, 43. Jan Dobosz, 44. Hynek Nikolič, 46. Jindřich Grosse, 59. Jan Dobosz, 60. Jindřich Grosse; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Tomáš Koval 51 - Jan Hrstka 45; po třetinách: 4:1, 3:1, 1:5;
60:00
Komentář vedoucího hostů:"Děkujeme klukům ze Slávky za utkání. 40 minut jsme zvraceli z naší hry, třetí třetina byla aspoň odbojovaná. Bohužel, blbě je nám i po konci utkání, to se fakt nedá. Hezký nedělní večer."
60:00
Komentář trenéra domácích: Dvě třetiny poměrně kvalitní výkon, kde chyběla jen lepší produktivita prvního útoku. Pustili jsme se do hry na tři formace což také vnímám velmi pozitivně. Bohužel jsme nezachytili nástup do třetí třetiny a to nás stálo klidný závěr zápasu. Jsem rád, že jsme to nakonec zvládli a po dvou prohrách připisujeme 3 body do tabulky.
60:00
Počet střel ve 3.třetině: 16 - 28;
60:00
Počet střel celkem: 53 - 58;
60:00
59:35
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Filip Kučaba (8:7).
59:00
Vyloučen hráč Ondřej Otáhal družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
58:49
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jan Dobosz, asistoval Filip Kučaba (8:6).
56:40
Timeout Florbal Ústí B
46:38
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Radek Kubala (8:5).
46:16
Vyloučen hráč Matěj Žaloudek družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za bránění ve hře.
45:10
Timeout FBC Slavia Praha
45:09
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval David Stummer (7:5).
43:58
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Jan Dobosz (7:4).
42:28
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jan Dobosz, asistoval Jindřich Grosse (7:3).
40:00
40:00
Počet střel ve 2.třetině: 17 - 17;
40:00
35:39
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Jüngling, asistoval Vojtěch Šafář (7:2).
31:18
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Ondřej Otáhal (6:2).
28:35
Vyloučen hráč Filip Bílek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost.
21:44
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Otáhal, asistoval Vojtěch Šafář (5:2).
20:41
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil David Stummer z trestného střílení (4:2).
20:00
20:00
Počet střel v 1.třetině: 20 - 13;
20:00
18:18
15:39
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Michael Pitek (4:0).
14:23
05:28
03:13
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Jan Hrstka; hráči v poli: Adam Nikolič, David Stummer, Jindřich Grosse, Hynek Nikolič, Jan Dobosz
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha: brankář: Tomáš Koval; hráči v poli: Matouš Doubek, Filip Bílek, Michael Pitek, Martin Fojtík, Radek Kubala