1:4
4:3
- : -

FLORBAL JABLONEC - FBC Liberec B 6:9
3. Semih Pehlivan, 30. Matyáš Petz, 35. Semih Pehlivan, 38. Ondřej Faltus, 42. Matyáš Petz, 45. Denis Hušek - 4. Filip Kapitán, 12. Jakub Stejskal, 19. Jakub Stejskal, 23. Filip Kapitán, 26. Filip Kapitán, 28. Jan Dušátko, 32. Jan Fohl, 37. Matěj Pohanka, 39. Matěj Pohanka; rozhodčí: Matěj Klucho - Radek Valeš; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Dominik Plíšek 50 - Filip Kraus 29; po třetinách: 1:2, 1:4, 4:3;
45:00
Střely ve 3. části: 15:23
45:00
44:48
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #91 Denis Hušek bez asistence (6:9).
42:27
Vyloučen hráč #66 Marek Passian družstva FBC Liberec B na 2 minuty za bránění ve hře.
41:47
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #8 Matyáš Petz, asistoval #33 Jaromír Komárek (5:9).
38:10
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #81 Matěj Pohanka, asistoval #2 Matěj Hájek (4:9).
37:26
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #94 Ondřej Faltus, asistoval #25 Marek Černý (4:8).
36:36
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #81 Matěj Pohanka, asistoval #66 Marek Passian (3:8).
34:23
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #26 Semih Pehlivan, asistoval #94 Ondřej Faltus (3:7).
31:41
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #24 Jan Fohl bez asistence (2:7).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:16
30:00
29:37
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #8 Matyáš Petz, asistoval #26 Semih Pehlivan (2:6).
27:32
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #64 Jan Dušátko, asistoval #24 Jan Fohl (1:6).
25:24
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #5 Filip Kapitán, asistoval #32 Jakub Stejskal (1:5).
22:41
18:34
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #32 Jakub Stejskal, asistoval #66 Marek Passian (1:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 11:20
15:00
11:02
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #32 Jakub Stejskal, asistoval #5 Filip Kapitán (1:2).
09:36
Vyloučen hráč #26 Semih Pehlivan družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za špatné střídání.
04:57
Vyloučen hráč #24 Jan Fohl družstva FBC Liberec B na 2 minuty za špatné střídání.
03:53
02:27
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #26 Semih Pehlivan, asistoval #8 Matyáš Petz (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Klucho a Radek Valeš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B: brankář: Filip Kraus; hráči v poli: Šimon Ježek, Lukáš Čihák, Filip Kapitán, Jakub Stejskal, Tomáš Horan