4:1
1:2
- : -

Fbc Strakonice - FBC Spartak Kaplice 5:4
22. Jiří Křesák, 27. Karel Šavrda, 29. Tomáš Houska, 36. Michal Strejček, 53. Karel Šavrda - 18. Antonín Ballák, 29. Matěj Beniačik, 51. Filip Hron, 57. Jakub Jirkal; rozhodčí: Martin Hrubec - Filip Trkovský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Jan Vaníček 11 - Jakub Šítal 26; po třetinách: 0:1, 4:1, 1:2;
60:00
Blahopřeji soupeři k vítězství hráčům děkuji za pěkný výkon proti silnému soupeři.. Škoda že jsme neproměnili o jednu šancí navíc, myslím že bod by za náš bojovný výkon byl zasloužený.
60:00
Komentář trenéra domácích: win win 3 body. Chudáci diváci.
60:00
59:15
Vyloučen hráč David Chvosta družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:30
Timeout FBC Spartak Kaplice
56:26
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Jakub Jirkal, asistoval Michal Forst (5:4).
52:29
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda, asistoval Michal Strejček (5:3).
50:29
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Filip Hron, asistoval Radek Hajsák (4:3).
40:00
40:00
39:59
Vyloučen hráč Leopold Opelka družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za vysoká hokejka.
35:19
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Michal Strejček, asistoval Karel Šavrda (4:2).
28:23
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Matěj Beniačik, asistoval Radek Hajsák (3:2).
28:04
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Tomáš Houska, asistoval Adam Přib (3:1).
26:25
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda, asistoval Tomáš Houska (2:1).
21:39
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jiří Křesák, asistoval Tomáš Mareš (1:1).
20:00
20:00
17:33
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Antonín Ballák, asistoval Tomáš Kadlec (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hrubec a Filip Trkovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Spartak Kaplice: brankář: Jakub Šítal; hráči v poli: Antonín Ballák, Jakub Lattner, Tomáš Kadlec, Jakub Jirkal, Michal Forst
00:00
Line-up domácích Fbc Strakonice: brankář: Jan Vaníček; hráči v poli: Tomáš Mareš, Lukáš Pluskal, Jan Staněk, Adam Přib, David Chvosta