3:5
3:4
- : -

SC Podještědí Č. Dub - FLORBAL JABLONEC 8:11
1. Jakub Švarc, 14. Petr Šmíd, 21. Michal Třešňák, 22. Marek Prošek, 29. Jakub Švarc, 37. Jakub Šenberk, 39. Michal Třešňák, 45. Jan Kopecký - 9. Matyáš Petz, 15. Daniel Endrle, 23. Daniel Endrle, 27. Daniel Endrle, 27. Matyáš Petz, 30. Daniel Endrle, 30. Marcel Najman, 32. Matyáš Petz, 38. Matyáš Petz, 44. František Halama, 45. Matyáš Petz; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Michal Charousek 10 - Jaromír Komárek 9; po třetinách: 2:2, 3:5, 3:4;
45:00
44:52
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Matyáš Petz, asistoval Ondřej Faltus (8:11).
44:37
Vyloučen hráč Semih Pehlivan družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za držení.
44:21
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jan Kopecký, asistoval Jaroslav Šámal (8:10).
43:42
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil František Halama, asistoval Daniel Endrle (7:10).
43:26
Timeout SC Podještědí Č. Dub
40:32
Vyloučen hráč Otto Mužíček družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za nesportovní chování.
38:59
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Michal Třešňák, asistoval Jakub Šenberk (7:9).
37:35
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Matyáš Petz, asistoval Marcel Najman (6:9).
36:54
Vyloučen hráč Jan Kopecký družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za sekání.
36:18
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jakub Šenberk, asistoval Michal Třešňák (6:8).
31:24
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Matyáš Petz bez asistence (5:8).
30:00
30:00
29:29
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Marcel Najman, asistoval Jakub Koller (5:7).
29:03
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Daniel Endrle bez asistence (5:6).
28:30
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jakub Švarc, asistoval Michal Třešňák (5:5).
26:49
Vyloučen hráč Ondřej Faltus družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání.
26:12
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Matyáš Petz bez asistence (4:5).
26:08
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Daniel Endrle, asistoval Jan Koravský (4:4).
22:11
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Daniel Endrle bez asistence (4:3).
21:14
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Marek Prošek, asistoval Jaroslav Šámal (4:2).
20:33
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Michal Třešňák, asistoval Petr Šmíd (3:2).
15:00
15:00
14:26
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Daniel Endrle, asistoval Karel Hlavatý (2:2).
13:55
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Petr Šmíd, asistoval Jakub Švarc (2:1).
09:27
Vyloučen hráč Jakub Švarc družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
08:15
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Matyáš Petz bez asistence (1:1).
00:41
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL JABLONEC: brankář: Jaromír Komárek; hráči v poli: Jan Koravský, Karel Hlavatý, Jakub Koller, Marcel Najman, Matyáš Petz
00:00
Line-up domácích SC Podještědí Č. Dub: brankář: Michal Charousek; hráči v poli: Jakub Švarc, Jakub Šenberk, Jaroslav Šámal, Pavel Dostál, Michal Třešňák