1:2
1:2
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - FBC DDM Kati Kadaň 4:6
6. Josef Jupa, 11. Martin Dvořák, 25. Erik Kocur, 36. Erik Kocur - 9. David Budák, 9. Mikuláš Kulík, 28. Petr Strnad, 29. Mikuláš Kulík, 44. Mikuláš Kulík, 44. Tomáš Sloup; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Lukáš Mašek 42 - Filip Staněk 38; po třetinách: 2:2, 1:2, 1:2;
45:00
43:46
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Tomáš Sloup, asistoval David Budák (4:6).
43:04
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík, asistoval Petr Strnad (4:5).
41:54
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
35:51
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
35:51
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur bez asistence (4:4).
34:53
Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil Jan Jupa.
30:00
30:00
28:29
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík, asistoval Patrick Lenke (3:4).
27:50
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Strnad, asistoval Tomáš Sloup (3:3).
24:37
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Jan Vokáč (3:2).
15:00
15:00
13:25
Vyloučen hráč Jan Vokáč družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
10:50
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Dvořák, asistoval Josef Jupa (2:2).
08:45
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík, asistoval Filip Staněk (1:2).
08:13
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil David Budák, asistoval Petr Strnad (1:1).
05:35
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Josef Jupa, asistoval Michal Libecait (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Lukáš Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Filip Staněk; hráči v poli: Patrick Lenke, Daniel Tattermusch, Jaroslav Michálek, Jiří Němec, David Budák