3:0
4:2
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice B - Pacovští Honzíci 8:3
19. Dominik Vlček, 25. David Caha, 29. Lukáš Tinavský, 32. Jindřich Hrdý, 44. Dominik Vlček, 57. Marek Fučík, 57. Václav Hejplík, 59. Jindřich Hrdý - 20. Michal Hošek, 50. František Zajíc, 55. Andrej Janda; rozhodčí: Václav Paletář - Kamil Vraspír; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Lukáš Bicek 24 - Miroslav Bouška 23; po třetinách: 1:1, 3:0, 4:2;
60:00
59:59
Střely 3.třetiny FBC Štíři 10 -Honzíci :11
59:59
Komentář trenéra hostů:Oproti minulému týdnu jsme podali o tři leveli lepší výkon. Opět jsme ale udělali hodně nevynucených chyb a až příliš nám i překážel balonek. To nás stálo lepší výsledek. Děkujeme soupeři za fér utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích:Po dlouhé době z naší strany povedený zápas, kdy jsme plnili pokyny a konečně jsme začali i proměňovat šance. Matesovi přejeme bzké uzdravení a děkujeme soupeři za zápas a přejeme jim šťasnou cestu domů.
58:47
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jindřich Hrdý bez asistence (8:3).
58:36
Probíhají poslední dvě minuty 3.třetiny
56:52
Vyloučen hráč Lukáš Svintek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za blokování hokejky.
56:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Václav Hejplík, asistoval Šimon Perek (7:3).
56:23
Neuplynulo ani 19 vteřin od poslední branky a domácí celek nekončí s brankama,tak Honzíkům šuply další.
56:04
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Marek Fučík, asistoval Dominik Vlček (6:3).
54:36
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Andrej Janda, asistoval Petr Diviš (5:3).
54:12
Vyloučen hráč Marek Fučík družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
52:51
Krásná střela v podání Lukáše Tinavského...brankář vyřáží helmou.
51:51
Ondřej Havelka na starý kolena pomíchal utočníka z hostujícího týmu.Krásna klička se mu povedla
50:30
Menší sekačka před bránou hostů.
49:06
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil František Zajíc, asistoval Petr Diviš (5:2).
46:52
Střela Bicka....Bicek vyráží.
45:50
Je vidět,že hráči z domácího celku mají veselo...Zvlášť Ondřej Havelka.
45:15
Hráč hostů s číslem 20 složil Lukáše Tinavského na zem ,vše se obešlo bez zranění.
43:58
Vyloučen hráč Lukáš Janura družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
43:22
Ondřej Havelka to zkusil na brankáře hostů.Po střele řekl cituji:,,Doprdele já to střelil na hovno.,,
43:16
Štíři mají hru pod kontrolou.
43:04
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Dominik Vlček, asistoval Marek Fučík (5:1).
40:00
40:00
39:59
Střely po 2.třetině FBC Štíři ČB 9 : Pacovští Honzíci 8
39:11
Marek Fučík byl uklizen na střídačku hostů.
38:44
Lukáš Tinavský dostal přihrávku zkusil vystřelit,ale brankář Honzíků mu to chytil.
35:35
Vyloučen hráč Lukáš Tinavský družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nesportovní chování.
35:05
Akce 2 na 2-Perek přihrál na Matyse-> Matys to zkusil vrátit Perkovi,ale trefil obráncovu botu z  hostujícího týmu.
34:10
Obrovská šance před Bickovo bránou,všechny střely co na něho letěli buď vychytal nebo pokryl někdo z obránců.
33:30
Menší potyčka u střídačky domácích,která se vyřešila slovně ,hra nadále pokračuj bez vyloučení.
32:27
Menší peskování na rozhodčí ze strany hostů.Rozhodčí mají vše pod kontrolou a vše bylo vyřešeno v klidu.
31:29
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jindřich Hrdý, asistoval Tomáš Zelinka (4:1).
30:43
Vyloučen hráč Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:30
Na hřišti je vidět,jak Štíři vyvíjejí tlak na tým hostů.
28:14
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Lukáš Tinavský, asistoval Marek Fučík (3:1).
27:31
Na hřišti vidíme první přesilovou hru v podání domácích,kteří drží v kleštích hosty u jejich brány.
26:41
Vyloučen hráč Zdeněk Kounek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za špatné střídání.
25:24
Potom co hosté dostali gól se snaží hru vyrovnat.Většinou je míček za brankou domácího celku.
24:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Caha, asistoval Tomáš Drobiš (2:1).
24:24
Hra se přelíná z jedné strany na druhou.
22:34
Marek Fučík mířil do prázdného místa branky hostů,ale balónek smolně míjel bránu hostů.
20:00
20:00
19:59
Štely po 1.třetině Fbc Štíři ČB 11 : Pacovští Honzíci 8
19:29
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Michal Hošek, asistoval Jan Tomšů (1:1).
18:33
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Dominik Vlček, asistoval David Caha (1:0).
10:30
Ondřej Havelka střílel z půlky hřiště,ale střelu mu zblokoval útočící hráč z hostujícího týmu.
09:30
Hejplík na Cahu,který vystřelil z první,ale trefil brankáře.
08:05
Pavel Formánek mohl vstřelit branku ale těsně minul bránu Honzíků.
06:22
Menší zmatku za brankou Honzíků,ale vše bylo v klidu vyřešeno.
04:55
Honzíci si vzaly oddechový čas,aby se narychlo poradili a po timeoutu nabrali tempo.
04:35
Timeout Pacovští Honzíci
03:27
Zalehnutý míček u branky hostů,která mohla být první vstřelenou brankou zápasu,ale skóre se nemění a stav utkaní zůstává stejný.
02:46
Doubek už je na lavičce,ale nevypadá to nadějně,že by se vrátil zpět do hry.
02:20
Lukáš Svintek,složil hráče na zem,ale rozhodčí nechávají hru běžet.Náhle se ocitá hráč hostů na zádech a je z toho přetržený sval,už se o něho stará naše zdravotnice.Hra je pozastavena.
01:20
Legenda Ondřej Havelka přihrál Václavovi Hejplíkovi a ten posílá na pravé křídlo Štírů,ale míček se ocitá v rohu
00:50
Standartní rozehrávka na obranné částí Štírů.
00:01
Úvodní buly pro tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Paletář a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů Pacovští Honzíci: brankář: Miroslav Bouška; hráči v poli: Petr Diviš, Michal Hošek, Zdeněk Zajíc, Andrej Janda, Matěj Doubek
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Lukáš Bicek; hráči v poli: Tomáš Drobiš, Josef Čížek, Marek Fučík, David Caha, Dominik Vlček
00:00
Dobré odpoledne,Vítám Vás u online přenosu soutěže Divize skupiny C,kde se utkají dva týmy.Tým domácích
Fbc Štíři B proti hostujícímu týmu Pacovští Honzíci.Přeji Vám hezkou podívanou.