5:1
5:0
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FBC ROKYCANY 13:2
10. Hynek Mošna, 16. Jakub Mikolášek, 18. Jakub Mikolášek, 21. Pavel Šimeček, 26. Pavel Šimeček, 33. Ondřej Kuhajda, 36. Hynek Mošna, 37. Tomáš Katolický, 44. Jiří Čížek, 52. Jan Huleš, 52. Adam Stejskal, 53. Pavel Šimeček, 60. Jakub Mikolášek - 19. Ondřej Váně, 27. Tomáš Holeček; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Lukáš Tomášek; vyloučení: 4:3; využití: 3:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Jiří Cisler 15 - Martin Štochl 13, Lukáš Nesét 6; po třetinách: 3:1, 5:1, 5:0;
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): Zápas celkem pod kontrolou. Myslím, že diváci viděli celkem slušné utkání.Děkujeme soupeři, divákům, rozhodčím a pořadatelům za jejich práci
60:00
Komentář trenéra hostí V. Michálka: Dnešní winter classic v hale na Borech rozhodla individuální kvalita hráčů. Ve druhém zápase po sobě jsme vyhořeli v zakončení, obsazování hráčů a rozehrávce. Možná to na skóre nevypadá, ale jsem rád, že můj tým zápas nezabalil a odehrál ho až do konce. Děkuji soupeři a divákům za zápas.
60:00
59:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Patrik Med (13:2).
52:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Filip Blažek (12:2).
51:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Adam Stejskal bez asistence (11:2).
51:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Huleš, asistoval Jiří Čížek (10:2).
47:52
Vyloučen hráč Matěj Soukup družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
43:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jiří Čížek, asistoval Jan Huleš (9:2).
39:28
Vyloučen hráč Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
36:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Katolický, asistoval Ondřej Kuhajda (8:2).
35:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Filip Konrady (7:2).
32:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Kuhajda, asistoval Tomáš Katolický (6:2).
29:34
Domací úspěšně odehráli oslabení.
27:17
Vyloučen hráč Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
26:54
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Tomáš Holeček, asistoval Vít Malý (5:2).
25:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Šimeček bez asistence (5:1).
22:31
Vyloučen hráč Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
20:35
20:00
20:00
Stely po první třetině FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň 10 : 5  FBC ROKYCANY
20:00
19:33
Vyloučen hráč Jiří Levý družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
18:19
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Ondřej Váně, asistoval Martin Štván (3:1).
17:27
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Pavel Šimeček (3:0).
17:21
Vyloučen hráč Lukáš Mašek družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
15:25
14:50
Vyloučen hráč Jakub Boháč družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:12
Protiútok hostů skvělě zastavil Cisler
09:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Patrik Med (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Němeček a Lukáš Tomášek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Martin Štván, Jakub Nový, Vít Malý, Tomáš Holeček, Jan Šůs
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Jiří Sloup, Jan Huleš, Filip Štědrý, Filip Blažek, Pavel Šimeček