0:1
1:1
- : -

FBC Rakovník - Floorball Club FALCON 2:4
3. Štěpán Fukárek, 33. Štěpán Fukárek - 1. Martin Mráček, 7. Hynek Uvíra, 30. Alexander Marek Bera, 45. Šimon Bulvas; rozhodčí: Michal Lipinský - Jessica Keszi; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Martin Vyskočil ? - Matěj Rychtařík ?; po třetinách: 1:2, 0:1, 1:1;
45:00
44:32
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #4 Šimon Bulvas, asistoval #44 Ondřej Bouma (2:4).
43:49
Timeout FBC Rakovník
37:41
Vyloučen hráč #14 Martin Mráček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:46
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #24 Štěpán Fukárek, asistoval #94 Daniel Cusack (2:3).
30:00
30:00
29:25
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #72 Alexander Marek Bera, asistoval #44 Ondřej Bouma (1:3).
15:00
15:00
06:59
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #39 Hynek Uvíra, asistoval #4 Šimon Bulvas (1:2).
04:23
Vyloučen hráč #80 Jiří Frydrych družstva FBC Rakovník na 2 minuty za špatné střídání.
02:13
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #24 Štěpán Fukárek, asistoval #97 Adam Kyncl (1:1).
00:04
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #14 Martin Mráček, asistoval #44 Ondřej Bouma (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Lipinský a Jessica Keszi.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON:
00:00
Line-up domácích FBC Rakovník: brankář: Martin Vyskočil; hráči v poli: Jan Karafiát, Štěpán Somol, Martin Pokorný, Tadeáš Kyncl, Ondřej Michal