2:1
0:1
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Kanonýři Kladno modří 2:3pn
7. Ondřej Nedavaška, 13. Antonín Blažek - 13. Jakub Kabourek, 18. Martin Čermák, N Tobiáš Volf; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Tomáš Cimrman; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Novák ? - Lukáš Hekl ?; po třetinách: 2:1, 0:1;

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč Martin Fanta , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno modří hráč Jakub Kabourek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč Antonín Blažek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno modří hráč Tobiáš Volf a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 hráč Jan Timura , ale gól nevstřelil.
26:00
Zahájena trestná střílení.
26:00
22:54
Vyloučen hráč Matěj Gavenda družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
20:14
Vyloučen hráč Martin Čermák družstva Kanonýři Kladno modří na 2 minuty za sekání.
17:43
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Martin Čermák, asistoval Martin Pešta (2:2).
15:53
Vyloučen hráč Matyáš Koucký družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování hokejky.
13:00
13:00
12:52
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Jakub Kabourek, asistoval Miroslav Brunát (2:1).
12:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Antonín Blažek, asistoval Matěj Gavenda (2:0).
06:24
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Ondřej Nedavaška, asistoval Antonín Blažek (1:0).