2:0
3:2
- : -

Florbal Chomutov - SK BIVOJKY LITVÍNOV 7:3
18. Simona Chodurová, 20. Simona Pilíková, 22. Tereza Suková, 36. Adriana Hýsková, 43. Barbora Vaňková, 50. Simona Pilíková, 55. Jitka Tóthová - 14. Sára Bartschová, 55. Nela Havlínová, 60. Karolína Slavíková; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 119; zásahy brankářů: Lucie Brandejská 14 - Aneta Švátorová 18; po třetinách: 2:1, 2:0, 3:2;
60:00
59:59
Střely po druhé třetině: Chomutov - 6, Litvínov - 8
59:59
Komentář domácího trenéra: Derby se vším všudy plné osobních soubojů kdy naše hra byla ve velké kvalitě a tempu ve všech lajnách. Trenér Litvínova zřejmě byl na jiném zápase, neboť si neumim vysvětlit jeho nesmyslně ubrečený úvod komentáře. Ukázalo se že i u nás na severu umíme hrát kvalitní florbal. Mrzí nás zranění  Anety a Sáry a přeji brzké uzdravení. Díky za zápas.
59:59
Komentář trenéra hostí (Vadim Všetula):  1. část -  O zápase se rozhodlo už asi dávno před ním. Přijdete o Míšu na Kladně, pak vám v týdnu další onemocní, další nepustí práce a vrchol přijde v zápase. Během zápasu přijdete o 2 hráčky, což je možná zázrak k brutalitě některých hráček soupeře.
59:59
 2. část: Nechápu, že dokáže někdo pro vítězství udělat totoho. Soupeř toho plně využil a my po 6 tyčkách a netrefených 5ti prázdných branách odjíždíme s prázdnou. Všem díky, že se s tím poprali. Snad už tu smůlu prolomíme. Díky za zápas.
59:48
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Nela Havlínová (7:3).
58:47
Vyloučen hráč Simona Chodurová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra rukou.
58:30
K. Svobodová prostrčila míček na Weissovou, ale ta akci dál nerozvinula.
54:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jitka Tóthová, asistoval Tereza Suková (7:2).
54:31
Chomutovské hráčky rychle odpovídají vstřelenou brankou a zvyšují na 7:2.
54:20
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Nela Havlínová z trestného střílení (6:2).
50:08
Pechánková byla naražena na mantinel a Litvínov bude mít míček.
49:07
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Simona Pilíková, asistoval Adriana Hýsková (6:1).
48:29
Vytrhlíková našla křížným pasem Slavíkovou, ale ta míček netrefila.
46:59
Vyloučen hráč Viktorie Schoberová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
46:10
Litvínov zatím bravůrně zvádlá oslabení.
44:55
Vyloučen hráč Karolína Slavíková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
43:47
Vytrhlíková trefila tyčku, míček se potom odrazil od zad Brandejské, ale nepřešel brankovou čáru.
42:43
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Barbora Vaňková, asistoval Valérie Tejčková (5:1).
42:36
Havlínová sama před brankou trefuje pouze brankářku Brandejskou.
41:38
Chodurová zvádla obejít dvě hráčky, ale zakončení ji nevyšlo.
41:24
Pilíková ve výhodě trefuje pouze Švátorovou.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině: Chomutov - 10, Litvínov - 5
39:58
Soubojem u pořadatelského stolku, končí druhá třetina tohoto zápasu.
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
35:40
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adriana Hýsková, asistoval Simona Chodurová (4:1).
35:17
Slavíková nezachytila pas od spoluhráčky a Tóthová v klidu záváží míček za branku.
32:00
Brandejská vychytala dobrou příležitost litvínovských hráček.
30:53
Vyloučen hráč Petra Malecká družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za držení.
28:31
Vytrhlíková v šanci trefila pouze připravený blok.
27:38
Švátorová vytáhla střelu Malecké nad břevno.
26:21
Slavíková trefila výstavní horní tyč.
25:10
Hosté se stavějí do přesilovkové formace.
24:34
Vyloučen hráč Natálie Kamenická družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra na zemi.
24:34
Litvínov si zahraje také první přesilovku.
21:47
Pilíková z otočky trefuje pouze Švátorovou.
21:00
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tereza Suková, asistoval Adriana Hýsková (3:1).
20:33
Malecká byla atakována, ale míček se jí zadařilo udržet.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál Litvínov.
20:00
20:00
19:59
Střely po první části: Chomutov - 9, Litvínov - 4
19:16
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Simona Pilíková, asistoval Simona Chodurová (2:1).
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:17
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Simona Chodurová, asistoval Simona Pilíková (1:1).
17:17
Chodurová našla špehírku místa v brance Švátorové a vyrovnává stav utkání na 1:1.
15:40
Chomutov je lepší na míčku, ale nedokáže využít příležitostí.
13:06
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Sára Bartschová bez asistence (0:1).
12:51
Zápas se nám pomalu rozjíždí k dobrému tempu.
09:15
Další chomutovské zakončení končí neúspěchem.
08:29
Tóthová řes blok nedokázala vystřelit.
07:10
Litvínov se momentálně drží na míčku a snaží se něco vykombinovat.
04:13
Kombinace Schoberové a Pílíkové nevyšla.
02:50
Suková terfila pouze brankářku Švátorovou.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrál Chomutov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Lukáš Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Aneta Švátorová; hráči v poli: Jana Arazimová, Tereza Dvořáková, Karolína Slavíková, Laura Vytrhlíková, Sára Bartschová
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Lucie Brandejská; hráči v poli: Tereza Suková, Barbora Suková, Jitka Tóthová, Adriana Hýsková, Petra Malecká