2:2
2:1
- : -

FAT PIPE TJ Slovan Havířov - Torpedo Havířov 5:3
14. Jakub Molin, 21. Vladimír Fišara, 36. Jakub Hronek, 49. Jan Brija, 59. Radim Pecháček - 23. Vít Dočkal, 29. Martin Kutáček, 51. Vojtěch Petřík; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 4:2 + Tomáš Magera 5; využití: 0:2; diváků: 170; zásahy brankářů: Ivo Sikora 35 - Ondřej Kelnar 37; po třetinách: 1:0, 2:2, 2:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Matěje Erbse: Tým složený z kluků od Třince po Opavu porazil tým poskládaný z kluků z Horní Suché, Domaslavic, Torpeda Havířov, Českého Těšína, FBC Ostrava, SFK Havířov, bývalého Slovanu Havířov. Děkuji soupeři za utkání, těším se na další DERBY.
60:00
Střely na branku po 3. třetině. Slovan - Torpedo. 18:17
60:00
Komentář trenéra hostů Lukáše Pěgřimka: Klasické vyhrocené derby s kaňkou na závěr ke které se teď nechci vyjadřovat. Prohra v derby mrzí ale herní kvalita, především ze strany našich dorostenců byla na vysoké úrovni. Pochvala patří gólmanu soupeře na kterém jsme si dneska vylámali zuby. Děkuji soupeři za zápas a divákům za návštěvu.
60:00
58:58
Vyloučen hráč Martin Šulc družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za vysoká hokejka.
58:31
Vyloučen hráč Jakub Hloušek družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
58:09
Pecháček využil hry hostů bez brankáře a zvyšuje stav.
58:08
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil Radim Pecháček, asistoval Jakub Hronek (5:3).
54:06
Schylovalo se k vyloučení, ale po pár zvláštních situacích se nakonec kapitáni dohodli s rozhodčími, že vyloučení nebude.
51:35
Grycz zapomněl hokejku mezi nohama Kravčíka.
50:03
Torpedo se nevzdává a snižuje skóre.
50:02
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Vojtěch Petřík, asistoval Ondřej Matzner (4:3).
49:00
Pecháček na Hronka. Hronek bohužel netrefil skákavý míček.
48:16
Quang opět výborně našel spoluhráče před brankou. Domácí se posouvají do dvoubrankového vedení.
48:15
Timeout Torpedo Havířov
48:15
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil Jan Brija, asistoval Quang Mink Nguyen (4:2).
47:39
Řezáč při svém pokusu o střelu spadnul na zem.
47:18
Hra se přesouvá ze strany na stranu.
44:50
Hosté v plném počtu.
42:51
Vojkůvka narazil domácího hráče na pořadatelský stolek.
42:50
Vyloučen hráč Petr Vojkůvka družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
41:16
Kočího střela mířila do růžku. Kelnar rukou vyráží.
38:31
Domácí svou nekázní dávají další šanci Torpedu.
38:30
Vyloučen hráč Matěj Hecl družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
36:40
Šulc při svém pokusu o střelu nebezpečně došvihnul.
35:48
Hodulík krásně našel Hronka, který rozděluje stav.
35:47
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Hronek, asistoval Tomáš Hodulík (3:2).
35:40
Hodulík předběhl všechno, dokonce i svoje ruce.
33:53
Brija trefil spojnici.
33:22
Torpedo sportovně odevzdalo míček při buly v rohu.
31:20
Posledních pár minut má stejný průběh. Torpedo tlačí, tlačí. Po střele mimo domácí vyvezou a míček ztratí.
28:23
Hosté využívají i svou druhou přesilovou hru.
28:22
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Martin Kutáček, asistoval Štěpán Graf (2:2).
27:23
Opět přestupek domácích na 2 minuty.
27:22
Vyloučen hráč Quang Mink Nguyen družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
27:03
František Kyc musel nedobrovolně ukončit dnešní zápas. Po kontaktu s protihráčem si poranil koleno.
25:16
Hronek si pohrál se Šulcem a propasíroval mu míček mezi nohama.
24:35
Quang svou rychlostí vystupuje z řady.
22:26
Hostům se přesilová hra vydařila.
22:25
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Vít Dočkal, asistoval Martin Kutáček (2:1).
21:46
Torpedo po faulu moudrého dostává příležitost v přesilové hře.
21:45
Vyloučen hráč Boleslav Moudrý družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
20:36
Quang našel volného Fišaru před brankou. Ten okamžitě vystřelil. Kelnar se z toho zamotal do síťky.
20:35
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil Vladimír Fišara, asistoval Quang Mink Nguyen (2:0).
20:01
20:00
20:00
Střely na branku po 1. třetině. Slovan - Torpedo. 13:11
20:00
19:30
Krušberský měl před sebou už jen prázdnou branku. Bohužel míček netrefil podle představ.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:40
Kdyby Grycz s Warcholkem nepřekombinovali svůj pokus, mohli vyrovnat brankový stav.
16:12
Hecl našel poskakující míček a vypálil ho na Kelnara. Ten se štěstím odráží.
14:14
Po nedovoleném zákroku ve velkém brankovišti domácích měl Kutáček šanci z nájezdu. Sikora si s jeho kličkou hravě poradil.
14:13
Trestné střílení družstva Torpedo Havířov neproměnil Martin Kutáček.
13:47
Po hezké kombinaci Molina a Hronka se domácí dostávají do vedení.
13:46
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Molin, asistoval Jakub Hronek (1:0).
13:39
Kutáček z poloviny nahodil na domácí branku.
12:23
Škůrek to zkusil od mantinelu. Míček končí vysoko nad Sikorovou brankou.
11:31
Domácí poslední minutu ve velkém tlaku na branku Torpeda. Bez výsledku.
10:00
Kočí dostal Brijovu nahrávku hezky do běhu, Bohužel mu míček nesednul na čepel a skončil v rohu.
08:20
07:22
Necelá minuta do konce domácí výhody a Torpedo se stále úspěšně brání.
06:36
I v přesilové hře má co dělat Sikora s výjezdy Torpeda.
06:09
Mink na Hecla, ten z první trefuje tyč.
05:14
Torpedo se zatím velice dobře brání proti střelám Slovanu.
03:21
Magera nekompromisně poslal Kyce k zemi. Vysloužil si 5ti minutový trest.
03:20
Vyloučen hráč Tomáš Magera družstva Torpedo Havířov na 5 minut za sekání.
01:34
Šulc v blízkosti domácí branky. Jeho pokus domácí zlikvidovali.
00:01
Úvodní buly pro Torpedo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Ondřej Kelnar; hráči v poli: Tomáš Poruba, Jan Warcholek, Petr Vojkůvka, David Křižák, Tomasz Grycz
00:00
Line-up domácích FAT PIPE TJ Slovan Havířov: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Jan Brija, Vladimír Fišara, Quang Mink Nguyen, František Kyc, Filip Kočí
00:00
Vítáme Vás u dnešního utkání 1. kola CE ligy juniorů, kde se nám představí rivalové z Havířova. Domácí Slovan Havířov a hostující Torpedo Havířov.