5:3
2:4
- : -

Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - TJ Sokol Královské Vinohrady 8:9
16. Vlastimil Červenka, 22. Ronald Gašparík, 24. František Vykopal, 26. Tomáš Sovják, 33. Peter Nehila, 34. Ronald Gašparík, 49. Martin Ležatka, 51. Peter Nehila - 11. Vojtěch Klápa, 14. Viktor Kopecký, 30. Jan Fiala, 35. Viktor Kopecký, 39. Viktor Kopecký, 46. Jan Fiala, 57. Viktor Kopecký, 58. Viktor Kopecký, 60. Ivan Pergler; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 3:3; využití: 1:3; diváků: 231; zásahy brankářů: Adam Kohút 8 - Petr Musil 17; po třetinách: 1:2, 5:3, 2:4;
60:00
60:00
59:59
Nejlepšími hráči jsou za hosty Viktor Kopecký a za domácí Martin Ležatka.
59:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ivan Pergler, asistoval Viktor Kopecký (8:9).
59:40
Petřík udělal chybu v rozehrávce a Kopecký svým šestým(ano opravdu šestým) gólem zajistil hostům výhru.
57:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Vojtěch Klápa (8:8).
57:12
Hostům vyšla sázka na hru v šesti a jejich dnešní hrdina Kopecký dvěma rychlými góly vyrovnává stav na 8:8
56:51
Skvelý blok Petříka.
56:26
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Zbyněk Stuchlík (8:7).
56:26
Hostům vyšla standartka na výbornou a je to o gól.
56:22
Timeout Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
56:22
Vyloučen hráč Tomáš Sovják družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za opakované přestupky.
56:22
Domácí budou hrát oslabení a berou si time-out,konec zápasu bude ještě hodně zajímavý.
55:48
Hosté to zkouší v šesti.
55:18
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
55:07
Jurčík se urval obráncům a ze strany se dostal před hostujícího gólmana,ten ale opět výborný.
52:52
Dobrý pokus Gašparíka omylem zblokoval Nehila svými nakorbenými zády.
52:19
Vyloučen hráč Oliver Gold družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za vysoká hokejka.
52:19
Hosté se teď dost zamotali před vlastní brankou a málem z toho byl další gól Otrokovic.Takhle je to alespoň přesilovka.
51:22
Obětí tvrdé hry v poslední třetině se stal domácí kapitán Petřík,ten se odbelhal za mantinel.
51:00
Dobrý blok Jurčíka.Domácí hrají velmi obětavě.
50:08
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Peter Nehila, asistoval Jiří Halama (8:6).
50:08
Nehila se výborně otočil s míčkem a od mantinelu vyslal přesnou pumelici pod ruku golmana. 8:6.
49:31
Hra se dost přiostřila,hráči si nechějí dát ani metr prostoru.
48:17
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Ležatka, asistoval Tomáš Sovják (7:6).
48:17
Ležatka si dobře pokryl míček a z hranice brankoviště nedal golmanovi šanci.
45:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Fiala, asistoval Zbyněk Stuchlík (6:6).
45:55
Stuchlík nádherně našel nehlídaného Fialu na rohu brankoviště,a ten už to měl jednoduché.
45:39
Červenka z otočky těsně minul.
45:27
Kvapil dobře vybojoval míček a domácí budou rozehrávat.
44:36
Dobrý zákrok hostujícího golmana.
44:03
Gašparík v dobré šanci minul.
42:33
Vyloučen hráč Martin Šolaja družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání.
42:33
Teď se pro změnu nechali zbytečně vyloučit hosté za špatné střídání. Můžu nabídnout doučování z matematiky.
42:13
Gašparík jen do boční sítě.
41:11
Nehila našel dobrým krosem Ležatku,ten ale netrefil míček ideálně,teda vlastně vůbec.
40:38
Dobrý blok domácího beka.
40:00
40:00
38:47
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Lukáš Gregor (6:5).
38:47
Na tuhle střelu už ale nestačil a je to opět o gól.Nutno dodat,že kdyby se domácí vyvarovali zbytečých osobních chyb,můžou jít do poslední třetiny s klidnou hlavou.
38:34
Skvělý Kohút nadvakrát podržel Otrokovice.
37:34
Gašparík opět baví svou náhrou z otočky. Toho kluka musíte milovat!
36:54
Vyloučen hráč Josef Štourač družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
36:54
Na trestné opět domácí Štourač.Doufejme, že Otrokovice tentokrát zvládnou oslabení lépe.
36:00
Výborná práce Ležatků.První výborně zblokoval,druhý krásně vyvezl a našel Gricha,ten ale velkou šanci zahazuje.
34:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Ivan Pergler (6:4).
34:52
Naprosto zbytečný gól z pohledu domácích. Zbytečná ztráta balónku,volný hráč na středu a je to 6:4.
33:54
Chybu domácího týmu trestuhodně nevyužil hostující utočník,když netrefil odkrytou branku.
33:25
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ronald Gašparík, asistoval Martin Ležatka (6:3).
33:25
Krásný nához Ležatky,který výborně vybojoval míček v rohu, a ještě krásnější teč Gašparíka přímo do šibenice.
32:30
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Peter Nehila, asistoval Filip Hrabal (5:3).
32:30
Nehila s Hrabalem se nejrychleji zorientovali v mele před Vinhradskou brankou a zvyšují vedení Otrokovic.
31:45
Nehilova nebezpečná střela zblokována.
30:26
Kvapil výborně ustál návrat a zamezil protiútoku hostů.
29:36
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Fiala, asistoval Viktor Kopecký (4:3).
29:36
Vinohrady si vychutnaly svou přesilovku a Fiala zametá míček z malého brankoviště.
28:36
Domácí se zmocinili míčku a šetří čas na soupeřově polovině.
28:19
Vyloučen hráč Josef Štourač družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za vysoká hokejka.
27:25
Na druhé straně se musel po delší době vytáhnout domácí Kohút.
27:10
Gašparík baví diváky svou parádičkou zpoza soupeřovy branky.
25:10
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Martin Ležatka (4:2).
25:10
Domácí Sovják nám právě předvedl své mazáctví,kdy z půlky hřiště vyslal přízemní nához,který skončil až v brance. Dle jeho slov "Vidíš,stačí".
24:35
Krásná akce první domácí lajny na jeden dotek skončila až u Vykopala,který ale ve velké šanci netrefil míček.
23:05
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil František Vykopal, asistoval Lukáš Petřík (3:2).
23:05
A domácí okamžitě využívají přesilovku. Vykopal dostal míček na středu a svým klasickým způsobem ho vybombil až do branky.
22:45
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:31
Kohút výborným výhozem vyslal do úniku Ležatku,tomu se ale míček zamotal pod nohama.
21:55
Vinohrady se ale mohli okamžitě dostat zpátky do vedení.Protečovaný míček se prokutálel kousíček od tyče Kohútovy branky.
21:11
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ronald Gašparík, asistoval Jakub Grich (2:2).
21:11
Naše slovenské duo se opět prosazuje.Grich našel Gašparíka,který se z otočky nemýlil.
20:25
Z čista jasna opět zvoní hostující tyč.
20:00
20:00
19:07
Grich v obrovské šanci z malého brankoviště nastřeluje tyč.
18:40
Otrokovice nadvakrát ve velké šanci,hostující golman ale zatím neskutečný.
17:51
Hostující golman opět podržel.
17:34
Domácí jsou po vstřeleném gólu na koni a kontrolují hru.
15:50
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Vlastimil Červenka, asistoval Peter Nehila (1:2).
15:50
A je to 1:2! Červenka sice neprostřelil hostujícího golmana,ale vyražená střela i tak skončila za brankovou čarou.
14:10
Vykopalova střela sražena těsne nad.
13:29
13:29
Otrokovice hrají jako opařené a po zásluze podruhé inkasují.
12:22
Vinohrady přebírají iniciativu a Otrokovice hned po gólu zatlačily.
10:48
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Viktor Kopecký (0:1).
10:48
Gól jsem neviděl,ale podle reakce domácího kouče se jednalo o ten z kategorie "laciných".
10:42
Vinohrady se dostaly do rychlého protiútoku,který musel hasit Petřík.
09:00
Hosté se po delší době dostali na soupeřovu polovinu a hned z toho byl pořádný závar.
06:46
Další dobrý zákrok Vinohradského golmana po domácím náhozu, hosty zatím dost drží.
05:47
Výborný zákrok hostujícího brankáře,který zamezil Gašparíkovi ve skórování.
05:07
Domácí dobře presují a většinu času tráví na soupeřově polovině.
03:55
Hra zatím uvězněná ve středním pásmu.Týmy se jen ostřelují ze strany na stranu.
00:55
První a velmi nepříjemný pokus hostí,Kohút však na svém místě.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Petr Musil; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Štěpán Čuda, Jan Fiala, Zbyněk Stuchlík, Jan Procházka
00:00
Line-up domácích Navláčil PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Adam Kohút; hráči v poli: Filip Hrabal, Lukáš Petřík, František Vykopal, Vlastimil Červenka, Peter Nehila
00:00
Vážení diváci vítám vás u dnešního 11. kola Tipsport Superligy. Dnes náš tým vyzve Královské Vinohrady. Doufám,že si zápas užijete a přeji příjemný sváteční večer. :-)