0:2
2:4
- : -

TJ Slovan Havířov - Kanonýři Kladno 2:10
51. Jakub Hronek, 60. Michal Kozelský - 4. Vojtěch Novák, 13. Vojtěch Novák, 14. Dušan Přívara, 17. Ondřej Riebauer, 26. Ľuboš Šefčík, 33. Matyáš Bachmaier, 50. Dominik Janda, 55. Vojtěch Pfaur, 60. Matěj Stůj, 60. Filip Kučera; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 4:4; využití: 1:3; diváků: 87; zásahy brankářů: Ivo Sikora 29 - Marek Macík 27; po třetinách: 0:4, 0:2, 2:4;
60:00
Střely na branku po 3. třetině. Slovan - Kladno. 18:13
60:00
59:58
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Kučera, asistoval Vojtěch Pfaur (2:10).
59:11
Rychlá odpověď Kladna.
59:10
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Stůj, asistoval Jakub Bohuslávek (2:9).
59:04
Domácí v závěru utkání snižují po využité přesilové hře.
59:03
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Petr Řezáč (2:8).
58:47
Vyloučen hráč Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
57:37
Hosté v plném počtu.
55:38
Novák skluzem připravil domácí o míček. Ti teď budou mít 2 minuty na změnu aktuálního stavu.
55:37
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hra na zemi.
55:16
Chroust trefuje horní tyč.
54:31
Nešťastná branka za Sikorovy záda.
54:30
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Pfaur, asistoval Filip Kučera (1:8).
53:26
52:53
Řezáč trefuje tyč.
51:27
Domácí dostávají příležitost ve dvojnásobné přesilovce.
51:26
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hra bez hokejky.
51:26
Vyloučen hráč Jakub Bohuslávek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.
50:43
Hronek si vyjel z rohu a zkusil to z poměrně malého úhlu. Macíka překonal a zkazil mu čisté konto.
50:42
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Hronek, asistoval Jan Drong (1:7).
49:50
Sikora neskutečně přeskočil z nohy na hohu a zneškodnil střelu Hoffera.
49:20
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dominik Janda, asistoval Dušan Přívara (0:7).
47:00
Řezáč šel tělem do souboje, který skončil upadením Kladenského hráče na zem. Realizační tým hostů pokřikuje na Domácí tým, co si to dovoluje za zákroky. Začíná se vyhrocovat.
45:50
Pfaur po odpískání poodpálil míček. Bez odezvy rozhodčích.
44:37
Domácí v plném počtu.
42:38
Neférově vyloučený Drong.
42:37
Vyloučen hráč Jan Drong družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:58
Zbořilovi několikrát při střele zablokovali hůl. Dnes se na Kladenské straně asi vylučovat nebude.
41:14
Hoffer byl sobecký a nenahrál. V jeho šanci trefil pouze Sikoru.
38:22
Řezáč se dostal do slovního konfliktu s hráči Kladna.
36:51
Domácí nenacházejí lék na hru Kladna.
35:10
Hromada krásně obral Bohuslávka o míček.
34:10
Kroček se lehce pošťuchuje s Přívarou.
32:49
Velice rychle využitá přesilová hra. Kladno vede o 6 branek.
32:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Aleš Höffer (0:6).
32:32
Vyloučen hráč Jan Brija družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
30:51
Kladno drží domácí pod tlakem. Jen výjimečně se domácí dostanou do kloudné šance.
26:27
Molin se dostal do šance. Macík si ale poměrně hodně vyjel a znemožnil trefil branku.
25:03
Špatná rozehrávka domácích, kdy míček vyhodil přes střed hřiště. Z malé výšky míček ukradnul Šefčík a Sikoru překonal.
25:02
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ľuboš Šefčík bez asistence (0:5).
23:24
Erbs se opět provinil. Přesně na tom samém místě natlačil soupeře na mantinel.
23:23
Vyloučen hráč Matěj Erbs družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
16:55
Těsně před koncem Erbsova trestu se prosazuje Riebauer.
16:54
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer, asistoval Dušan Přívara (0:4).
15:08
Po dlouhém přečíslení došlo k vyloučení. První přesilová hra tohoto utkání pro Kladno.
15:07
Vyloučen hráč Matěj Erbs družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:45
Ruka rozhodčích nahoře. Pokud Kladno nevstřelí branku, na trestnou lavici půjde Erbs.
13:03
Přívara se rozhodoval co udělá. Nakonec se rozhodl pro střelu ke vzdálenější tyči a zvyšuje náskok svého týmu.
13:02
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Ľuboš Šefčík (0:3).
12:09
Domácí čekali, že se odpíská faul. Bohužel se tak nestalo a Novák se již podruhé prosazuje.
12:08
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Jakub Bohuslávek (0:2).
11:46
Erbs po kontaktu s Riebauerem padá k zemi a těžce se zvedá.
10:59
Domácí neustále pod tlakem Kladna.
08:46
Daubner uklidnil situaci, kdy se rozhodl pro krok zpět, než pro založení útoku.
07:07
Chrous před branku na Jandu. Ten z první trefuje Sikorovo tělo.
06:02
Hromada po rozehrávce vypálil na Macíka, který neměl nejlepší výhled. Střelu nakonec se štěstím vytečoval.
05:37
Při střídání se na hostující straně srazili Novák a Bachmaier.
03:35
Novák naběhl od poloviny na branku a dostal nahrávku od Veselého. Ten si míček potáhnul na backhand a vystřelil. Sikora bez šance.
03:34
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Marek Veselý (0:1).
02:51
Sikora zkušeně vystoupil proti Riebauerově střele.
00:46
Sikorův první zákrok dnešního utkání. Jedovka, která mířila pod horní tyč s přehledem hatí.
00:01
Úvodní buly pro Kladno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Matyáš Bachmaier, Dušan Přívara, Dominik Janda, Ondřej Riebauer, Tomáš Chroust
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Jan Daubner, Filip Hromádka, Jiří Kroček, Kryštof Fusek, Matěj Erbs