1:3
4:0
- : -

KM automatik FBK Jičín - MITEL Florbalová akademie MB 6:4
11. Gabriela Žůrková, 26. Martina Kleinová, 45. Kristýna Bachmaierová, 46. Gabriela Žůrková, 58. Gabriela Žůrková, 60. Gabriela Žůrková - 17. Kateřina Kvapilová, 23. Karolína Janatková, 28. Karolína Janatková, 31. Karolína Janatková; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Alena Vokatá 25 - Eva Klementová 30; po třetinách: 1:1, 1:3, 4:0;
60:00
Poměr střel v poslední části hry: Jičín 11 - Mladá Boleslav 9.
60:00
59:58
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Eva Preisslerová (6:4).
58:58
Klementová opět vybíhá z brány. Zbývá minuta.
58:10
Boleslav to zkouší v 6 bez golmana.
57:59
Timeout MITEL Florbalová akademie MB
57:59
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Leona Müllerová (5:4).
56:39
Vyloučen hráč Marcela Urbanová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
56:39
Urbanová neuhlídala svůj slovník a oslabí na 2 minuty svůj tým.
55:52
Skvělý zákrok Vokaté.
54:15
Je vidět, že ani jeden tým nechce v závěru udělat chybu.
51:18
Jičín tohle oslabení ustál.
50:51
Vokatá zastavila míček na brankové čáře!
49:17
Vyloučen hráč Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za vysoká hokejka.
49:17
Svobodová při snaze tefit míček promáchla a za hru vysokou holí jde na dvě minuty ven.
45:55
45:55
Střílenou přihrávku Preisslerové vyhmátla Žůrková a poslala míček krásně do horního růžku. Je srovnáno.
44:24
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Leona Müllerová (3:4).
44:24
A Jičín přesilovou hru využívá! Klementovou propálila Bachmaierová.
43:20
Jičín dostává výhodu přesilové hry po faulu Kvapilové na Bachmaierovou.
43:13
Vyloučen hráč Kateřina Kvapilová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:01
I třetí třetinu začíná na míčku MB. Zvládnou domácí v posledním dějství zvrátit výsledek utkání?
40:00
40:00
Poměr střel ve druhé části hry: Jičín 10 - Mladá Boleslav 11.
40:00
39:57
V posledních vteřinách se ještě do zajímavé šance dostala Kvapilová, ale zamířila mimo.
38:10
Bachmaierová dvakrát tváří v tvář Klementové, dnes jičínské útočnici není přáno.
36:50
MB oslabení ustála. Jednu zajímavou střelu v přesilovce vyslala na bránu Klementové Bachmaierová.
35:50
První minuta přesilovky Jičína je pryč. MB v zámku na vlastní polovině, ale organizovaný obranný blok.
34:47
Vyloučen hráč Anežka Hradcová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
32:33
Mullerová trefila svojí střelou clonící hráčku, z brejku se mohla opět prosadit Janatková, ale tentokrát Vokatou nepřekonala.
30:34
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Karolína Janatková, asistoval Marie Jirková (2:4).
30:34
Čtyři vteřiny před koncem přesilovky se prosazuje již potřetí v dnešním utkání Janatková a přináší svému týmu dvoubrankové vedení.
29:38
První minutu oslabení Jičín ustál bez větších problémů.
28:38
Vyloučen hráč Martina Kleinová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
27:53
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Karolína Janatková bez asistence (2:3).
27:53
Tak tahle střela už nešla umístit o moc lépe. Janatková vymetla růžek.
25:36
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Martina Kleinová, asistoval Eva Preisslerová (2:2).
25:36
Už to vypadalo, že křižná přihrávka Preisslerové  vyjde naprazdno, když se po ní natáhla Kleinová a trefila odkrytu bránu.
25:02
Janatková se zmocnila míčku na půlce, střela mířená mezi nohy Vokaté neměla potřebnou razanci.
23:10
Před Bachmaierovou se v prostoru brankoviště objevil míček, ale v obrovské šanci ho nedokázala dostat mezi 3 tyče.
22:16
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Karolína Janatková, asistoval Kateřina Kvapilová (1:2).
22:16
Do druhé třetiny vstoupila MB aktivněji a jde do vedení.
20:10
Druhou třetinu zahajuje na míčku Boleslav a Vokatá musí hned 2x zasahovat.
20:00
20:00
19:09
Urbanová ani Kvapilová teď na Vokatou recept nenašly.
16:32
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Kateřina Kvapilová, asistoval Kristýna Vranová (1:1).
16:32
Kvapilová se nejlépe zorientovala v jičínském brankovišti a srovnává stav utkání.
14:40
Po delší době čance MB, Vokatá viděla míček až na oslední chvíli a se štěstím vyráží.
11:40
Žůrková měla na holi druhý gól, když jí bleskovou rozehrou vyzvala Preisslerová, ale netrefila přesně.
10:28
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková bez asistence (1:0).
10:28
Skóre utkání otevírá Žůrková a Jičín se ujímá vedení 1:0.
10:05
První desetiminutovka utkání gól nepřinesla. Domácí jsou zatím mírně aktivnější.
09:35
Kvapilová pálí mimo branku domácích.
07:40
Drobný zmatek v domácím brankovišti Vokatá vyřešila.
04:40
Bachmaierová svou bombou trefila připravenou Klementovou.
03:34
I Vokatá už musela zasahovat, do šance se dostala boleslavská Janatková.
02:04
Výborný zákrok Klementové proti jičínskému rychlému protiútoku.
00:39
První velká šance domácích. Po kombinaci s Preisslerovou pálí Žůrková golmance přímo do masky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů MITEL Florbalová akademie MB: brankář: Eva Klementová; hráči v poli: Alena Machačová, Kristýna Vranová, Kateřina Kvapilová, Petra Beránková, Karolína Janatková
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Eva Preisslerová, Martina Kleinová, Gabriela Žůrková, Leona Müllerová, Kristýna Bachmaierová