2:4
1:0
FBS Olomouc

FAT PIPE TJ Slovan Havířov - FBS Olomouc 7:6p
8. Quang Mink Nguyen, 9. Jakub Onderka, 30. Quang Mink Nguyen, 39. Matěj Hecl, 46. Jakub Molin, 50. Pavel Lasota, 61. Boleslav Moudrý - 22. Jakub Jurkulák, 39. Dominik Papica, 44. Jakub Jurkulák, 45. Lukáš Vachutka, 46. Lukáš Vachutka, 51. Antonín Mikulík; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Lukáš Vernarský 25 - Vojtěch Koutný 29; po třetinách: 2:0, 2:2, 2:4, 1:0;
65:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Hrušky: Dneska je to obrovská škoda. Vstup do utkání se nepovedl, ale postupně jsme se do zápasu vrátili a za výkon ve třetí třetině jsme si jednoznačně bodovat zasloužili. Bohužel v trojkovém prodloužení je jakákoli chyba fatální a to rozhodlo. Děkujeme soupeři za utkání.
65:00
Komentář trenéra domácích Erbse Matěje: První dvě třetiny slibné pro náš tým, každopádně dneska obranná fáze katastrofální, špatné vracení všech lajn. Jsme rádi, že ty branky nějaké dáme a i když jsme chtěli všechny 3 body, můžeme být za ten závěr rádi za dva. Děkuji jen soupeři za utkání.
60:51
60:51
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil Boleslav Moudrý, asistoval Jakub Hronek (7:6).
50:52
Několik promáchnutí před domácí brankou nakonec skončilo trefou Mikulíka za Vernarského záda.
50:51
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Antonín Mikulík, asistoval Dominik Papica (6:6).
49:44
Lasota hned po střele spadnul na zem. Až se zvednul dozvěděl se, že vstřelil branku.
49:43
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil Pavel Lasota, asistoval Matěj Rozehnal (6:5).
49:02
Oba týmy v plném počtu.
47:03
Potyčka před hostující brankou mezi Hronkem a Kotkem končí vyloučením pro oba týmy.
47:02
Vyloučen hráč Jakub Hronek družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
47:02
Vyloučen hráč David Kotek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
45:25
Branková smršť na obou stranách. Máme zde vyrovnaný stav.
45:24
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Vachutka, asistoval Jindřich Bernard (5:5).
45:08
Domácí se opět dostávají do vedení.
45:07
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Molin, asistoval Radim Pecháček (5:4).
44:25
Chyba v domácí obraně. Vachutka do míčku jen plácnul a tímto překonal domácího brankáře.
44:24
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Vachutka bez asistence (4:4).
43:16
Jurkulák střelou překvapil Vernarského. Míček letěl přesně mezi helmu a ruku. Nechytatelné.
43:15
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jakub Jurkulák, asistoval Jan Mádr (4:3).
41:50
Papica naprosto čistě obehrál Onderku.
40:40
Vernarský si poradil s výjezdem Olomouce.
38:37
Velice rychlá odpověď na inkasovanou branku.
38:36
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Dominik Papica, asistoval Antonín Mikulík (4:2).
38:19
Mink s Heclem jsou velice dobře sehraní.
38:18
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Hecl, asistoval Quang Mink Nguyen (4:1).
37:10
Kravčík vystavil své tělo proti nebezpečné střele.
35:42
Kopecký natlačen na mantinel.
35:17
Kravčík v nadějné pozici vybojoval rozehrávku.
32:17
Před Varnarkého brankou došlo ke kontaktu více hráčů. Skončilo to posunutím domácí branky.
29:53
Mírný zmatek při rozehrávce dokonale rozhodil soupeře. Mink přidává svůj 2. gól.
29:52
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil Quang Mink Nguyen, asistoval Matěj Hecl (3:1).
28:46
I domácí dostávají možnost přesilové hry.
28:45
Vyloučen hráč Tomáš Štrbák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování hokejky.
28:10
Ruka nahoře. Pokud domácí nevstřelí branku, bude se vylučovat.
27:18
Kotek to zkusil od mantinelu.
26:30
Hra se přesouvá ze strany na stranu bez zakončení.
23:15
Druhý neuznaný gól domácích.
22:04
Olomouc sportovně přiznal odražený míček.
21:24
Olomouc hned z úvodu druhé třetiny snižuje stav.
21:23
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jakub Jurkulák, asistoval Matěj Pecha (2:1).
18:35
Vachutka sám na Vernarského. Ten se nenechal ošálit a jeho pokus hatí.