2:3
1:3
- : -

Panthers Praha - PSN Tatran Střešovice 6:8
2. Lukáš Vejlupek, 3. David Mašát, 20. Matěj Ďurina, 30. Tomáš Kačer, 31. Lukáš Vejlupek, 46. Matěj Ďurina - 17. Tomáš Kuchyňa, 19. Vojtěch Panuška, 28. Vojtěch Panuška, 30. Šimon Vavroušek, 35. Vojtěch Kún, 49. Tomáš Kuchyňa, 51. Marek Hozman, 53. Vojtěch Panuška; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Kristián Ulrych 27 - Tomáš Jurco 26; po třetinách: 3:2, 2:3, 1:3;
60:00
Střely za třetí třetinu:
Panthers Praha - 7
PSN Tatran Střešovice - 10
60:00
Komentář trenéra hostí: "Mrzí mě, že zase celý zápas dotahujeme, místo aby jsme od začátku diktovali tempo hry. Nicméně jsem velmi rád, že jsme utkání otočili. Budeme nadále pracovat na naší koncovce a věřím, že do dalších bojů vstoupíme více koncentrovaněji. Děkuji soupeři za zápas"
60:00
komentář trenéra domácích: "Dobrý začátek zápasu, jen je škoda, že jsme si vedení nedokázali pohlídat po celou dobu."
60:00
58:09
Vyloučen hráč Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
52:21
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Martin Pretl (6:8).
52:21
Panuška využívá přesilovu hru a připisuje si hattrick
51:56
Vyloučen hráč David Zelinka družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
50:19
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Marek Hozman, asistoval Vojtěch Panuška (6:7).
50:00
Kún z výběhu - minul
50:00
Právě probíhá posledních deset minut hrací doby.
49:50
Tatran rozehrává z rohu soupeřovi půlky.
48:49
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Kuchyňa, asistoval Martin Pretl (6:6).
48:49
Kuchyňkova trefa a opět vyrované skóre
48:07
Ve Sportovní hale Rudná sleduje tohle utkání úžasných 65 diváků.
45:17
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matěj Ďurina, asistoval Jaroslav Petrák (6:5).
45:17
Říká se "správný člověk na správném místě" a to se teď skutečně stalo. Míša Petráň vytáhl míček po pravém mantinelu - přihrál Petrákovi a ten geniální přihrávkou trefuje Ďurinovu čepel. Panthers Praha opět ve vedení.
34:58
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Kún, asistoval Martin Pretl (5:5).
32:58
Kún po páté srovnává skóre dnešního utkání.
32:54
Tým Panthers Praha hraje v plném počtu.
32:00
Mašát zachytil křižnou přihrávku na malém brankovišti.
30:54
Vyloučen hráč Michal Derevlanyj družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
30:04
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Vejlupek bez asistence (5:4).
30:04
Vejlupej, který jako tank, prošel přes tři hráče a potom elegangně skóruje.
29:40
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Šimon Vavroušek, asistoval Marek Hozman (4:4).
29:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Kačer, asistoval Jakub Žiška (4:3).
29:22
To byla souhra! Panhers opět ve vedení.
28:25
Vejlupek blokuje Kuchyňkovu střelu.
27:55
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Šimon Vavroušek (3:3).
23:45
Kuchyňka po hezké akcic netrefuje branku.
19:48
Krásná kombinace Petráka s Ďurinou - Panthers si opět v jednobrankovém vedení.
19:21
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil Jaroslav Petrák.
18:32
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Marek Hozman (2:2).
18:32
Zdrubecký byl na půlce odzbrojen míčku, Hozman přihrál Panuškovi a ten srovnává stav dnešního utkání.
17:40
Petrák střílí ze vzduchu.
16:33
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Kuchyňa bez asistence (2:1).
13:59
Petrák z výběhu na Vejlupka - ten trefuje blok.
13:10
Vyloučen hráč Jiří Procházka družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
13:10
Panthers si zahrají první přesilovou hru v tomto utkání.
11:39
Tlak před pantherskou brankou.
11:20
Hozman vyzkoušel Ulrychovu pozornost - ten připraven.
09:01
Ani Čelakovský nedokázal překonat Ulrycha.
07:53
Ulrych po Prokůpkově zaváhání opět podržel svůj tým ve vedení.
07:35
Rozehrávka Panthers z rohu soupeřovi půlky.
06:58
Ulrych musel hasit špatnou přihrávku Panthers.
06:06
Rozehrávka Tatranu končí v pantherském bloku.
05:18
Petráň našel před prázdnou bránou Ďurinu, ten však nedokázal dostat míček za tři tyče soupeřovi brány.
02:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Mašát, asistoval Michael Petráň (2:0).
02:49
Petráň našel skvělou přihrávkou Mašáta a ten střelou od půlky navyšuje vedení Panthers Praha.
02:12
Hozman z dorážky - Ulrych kryje.
01:18
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Vejlupek, asistoval Matouš Hrubý (1:0).
01:18
Vejlupek nekompromisní střelou otevírá skóre dnešního utkání.
00:20
Ulrych hasí Panuškovu dorážku.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vítězí domácí Panthers.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Jakub Pluhař, Jakub Hejzlar, Marek Hozman, Šimon Vavroušek, Vojtěch Panuška
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kristián Ulrych; hráči v poli: Zdeněk Prokůpek, Matěj Ďurina, Michael Petráň, Jaroslav Petrák, David Mašát
00:00
Vítám Vás u pátého kola CE soutěže juniorů. Dnes se proti sobě utkají domací Panthers Praha a tým hostí PSN Tatran Střešovice. Věřím, že se dočkáme spousty florbalových, emočních a sportovních okamžiků.