1:1
2:3
- : -

BLACK ANGELS - SOKOLI Pardubice 6:5
4. Tomáš Hanák, 18. Jakub Hromada, 18. Tomáš Hanák, 39. Jan Bauman, 48. Jakub Boček, 50. Jakub Boček - 8. Vojtěch Rusin, 30. Lukáš Prix, 44. Adam Šmíd, 45. Matyáš Velc, 48. Matyáš Velc; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:2 + Adam Šmíd ČK1 + 5; využití: 2:1; diváků: 90; zásahy brankářů: Daniel Körber 11 - Martin Haleš 12; po třetinách: 3:1, 1:1, 2:3;
60:00
Dnešní utkání nám končí výsledkem 6:5. Byli jsme svědky velmi zajímavého zápasu, kde padlo mnoho krásných gólu, bylo k vidění hodně osobních soubojů a hezkých akcí.
Střely ve 3. třetině BA: 4 PCE: 9
60:00
Pozápasové videorozhovory přinášíme zde: Ohlasy po utkání
60:00
58:07
Pardubice zkouší hrát v šesti a kombinují.
57:34
Timeout SOKOLI Pardubice
57:34
Radek Hanák odebral míček Pardubickým a snažil se vystřelit, avšak netrefil branku.
57:00
Právě probíhají poslední 3 minuty tohoto zápasu.
55:14
Jde vidět, že Pardubice chtějí vyhrát a snaží se vyvinout tlak na domácí .
53:22
Pardubice v plném počtu
52:42
Pardubice ukazují týmový morál a dobře brání.
49:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Martin Obuškevič (6:5).
49:18
Blaci začínají tuto dlouhou přesilovou hru úspěšně. Obuškevič po kombinaci nacházi Jakuba Bočka a ten propálil Haleše.
48:18
Vyloučen hráč Adam Šmíd družstva SOKOLI Pardubice do konce utkání.
48:18
Vyloučen hráč Adam Šmíd družstva SOKOLI Pardubice na 5 minut za nedovolené vrážení.
48:18
Adam Šmíd vidí červenou kartu. Poté co svým zákrokem fauloval hráče domácích usoudili rozhodčí, že nechtěl hrát balonek a tento zákrok byl tedy až moc agresivní. Šmíd tedy opouští halu a domácí si zahrají 5 minut přesilovou hru.
47:35
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Hromada (5:5).
47:35
Blaci vyrovnávají ihned po buly. Prosazuje se Boček. Asistence Jakub Hromada.
47:31
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Matyáš Velc, asistoval Adam Šmíd (4:5).
47:31
Velc využívá přesilovku po asistenci Šmída.
46:33
Vyloučen hráč Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra rukou.
46:33
Haleš při svém výhozu trefuje ruku Hromady a rozhodčí nařizuje 2 minuty za hru rukou.
44:04
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Matyáš Velc, asistoval Lukáš Kučera (4:4).
44:04
Pardubice vstoupily do 3. třetiny opravdu stylově. Během pár minut vyrovnávají stav utkání na 4:4. Tentokráte se trefuje Velc a Pardubice slaví.
43:23
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Vojtěch Rusin (4:3).
43:23
Rusin dnes hraje skvělý zápas. Připisuje si další kanadský bod, kdy po svojí přihrávce našel Šmída a ten nedal Korberovi šanci
40:29
Straka vyvezl balonek a svojí přihrávkou našel Renčína, který trefil pouze blok Pardubic.
40:00
40:00
39:59
Končí nám druhá třetina. Hra je vyrovnaná a dost ostrá. Jde vidět, že oba dva týmy chtějí vyhrát.
Střely po 2. třetině BA: 7, PCE: 3
38:27
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Bauman, asistoval Marek Fryš (4:2).
38:27
Blaci využívají přesilovou hru. Fryš svojí nahrávkou z první našel Baumana a ten nekompromisně vystřelil do šibenice Halešovy branky a upravuje stav utkání na 4:2.
37:08
Vyloučen hráč David Petržela družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
37:08
Petržela nyní zbytečně strčil do Hromady a jde si sednout na trestnou lavici za hrubost.
34:55
V průbehu poseldních 5ti minut jsme mohli vidět několik tvrdších zákroků od obou týmů.
33:12
Žáček nyní podstoupil velmi tvrdý zákrok s obráncem domácích a nevypadá to s ním vůbec dobře. Doufejme, že bude v pořádku.
32:53
Burian s pomocí svého pohybu a skvělým vedením balonku donutil Pardubické obránce k faulu.
30:50
Boček našel Bočka, ale ten minul branku hostujících Pardubic
29:09
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Lukáš Prix, asistoval Vojtěch Rusin (3:2).
29:09
Rusin krásnou nahrávkou našel osamoceného Prixe a ten střílí druhý gól hostí.
27:20
Blaci se dokázali ubránit a hrají v plném počtu.
26:30
Novotný vybojoval míček a zavezl ho na polovinu Pardubic.
25:13
Vyloučen hráč Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
25:13
Matěj Boček si jde sednout na trestnou lavici za sekání.
24:20
Martin Haleš neskutečným zákrokem vychytal úplně osamoceného Hromadu a zavzpomínal tak na svoji formu z MS 2019.
20:44
Fryšova střela ze středu tečována mimo bránu Pardubic.
20:00
20:00
Právě byla zahájena 2. třetina.
20:00
19:59
Do konce třetiny se už nic závažného nestalo. Utkání je poměrně vyrovnané, každopádně domácí si dokázali vytvořit více šancí a dokázali využít své přiležitosti.
Střely po 1. třetině BA: 7, PCE:4
19:00
Vyloučen hráč Vojtěch Klein družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za vysoká hokejka.
17:30
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Matouš Burian (3:1).
17:30
Pár vteřin po gólu je zde další. Podruhé v utkání jsme svědky kombinace mezi Burianem a Hanákem. Akce končí stejným scénářem jako na začátku třetiny- gólem domácích.
17:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Daniel Ludvík (2:1).
17:18
Domácí s pomocí výhody dokázali vstřelit branku, kdy se Hromada po přihrávce Ludvíka dokázal dostat až před Haleše a zavěsil do šibenice.
16:28
Fryš málem potrestal chybu Pardubic, ale jeho prudká střela zařízení netrefila. Rozehrávat budou Pardubice.
16:00
Burianova střela se od mantinelu odrazila k Hanákovi, který se ocitl ve velké šanci, ale netrefil bránu.
13:29
Pardubice nyní dlouho kombinují a nedávají domácím moc prostoru pro zisk míčku.
10:20
Rusin byl opět volný na středu a pokoušel se o střelu tahem. Tentokráte byl Korber připraven a jeho pokus zneškodnil.
09:34
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil Tomáš Hanák.
09:34
Tomáš Hanák trestné střílení neproměňuje.
07:42
Pakosta našel volného Rusina, který střelou tahem prostřelil brankáře domácích. Stav utkání 1:1.
07:40
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Vojtěch Rusin, asistoval Přemek Pakosta (1:1).
07:08
Hra na chvíli přerušena z důvodu prošlápnutí balonku.
04:10
I Pardubice v situaci 2na1, každopádně skvělý Korber předvedl zatím nejkrásnější zákrok utkání.
03:37
03:33
Po krásné kombinaci domácích, kdy při situaci 2na1 našel Burian volného Hanáka, se osamocený Hanák odhodlal ke střele, která končí za zády Haleše
03:20
Slabý natáhl ke střele od poloviny. Korber si připisuje první zákrok.
01:54
Pardubice kombinují na své polovině a snaží se dostat na polovinu soupeře.
00:45
Jakub Boček našel nádhernou přihrávkou Jakuba Hromadu. Ten trefuje brankáře Haleše.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Lukáš Slabý, Michael Smola, David Žáček, Ivo Teichman, Matyáš Velc
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Martin Obuškevič, Jakub Boček, Matěj Boček, Daniel Ludvík, Jakub Hromada
00:00
Dobrý den. Zdravím Vás u dnešního zápasu mezi domácími Black Angels a hostujícími Pardubicemi. Zápasy mezi těmito celky bývají velmi atraktivní. Doufejme tedy, že dnes budeme svědky kvalitního florbalu. Poslední vzájemný zápas mezi těmito týmy vyzněl lépe pro Pardubice, které vyhrály poměrem 7:3.