4:1
2:1
- : -

Tatran Střešovice - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE 8:3
15. Martin Čermák, 17. David Šimek, 26. Ondřej Němeček, 28. Adam Tlapák, 34. Bohumil Piskáček, 37. Bohumil Piskáček, 45. Jakub Slavík, 58. Martin Šindelář - 11. Peter Nehila, 23. Pavel Jurčík, 52. Filip Hrabal; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3 + Petr Brautferger OS:1; využití: 1:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 14 - Adam Kohút 14, Miroslav Steiger 9; po třetinách: 2:1, 4:1, 2:1;
60:02
Děkuji vám za pozornost a těším se u některého dalšího utkání opět napočtenou.
59:56
Nehila vyslal míček na Kříže, ten jej chytil před brankovou čarou.
58:45
Vyloučen hráč Petr Brautferger družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
58:45
Vyloučen hráč Petr Brautferger družstva Tatran Střešovice - osobní trest.
58:45
Brautferger se zřejmě ostře opřel do rozhodčích a dostal 2+10 minut za nesportovní chování.
58:38
Kolísko poslal míček do branky, ale ten se tak odrážel, že nebylo možno rozhodnout, zda se jednalo o gól či nikoliv.
57:23
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval David Šimek (8:3).
57:23
Šimek zužitkoval přesilovku.
56:11
Vyloučen hráč Tomáš Sovják družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za opakované přestupky.
56:11
Sovják za opakované přestupky odeslán na trestnou.
55:09
Steiger zachránil situaci.
54:41
Ležatka skončil po souboji na zemi. Vytírání povrchu si užívá i T-Rex za mantinelem.
53:29
Šimek nedokázal zpracovat míček.
51:12
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Filip Hrabal, asistoval Tomáš Sovják (7:3).
51:12
Hrabal využívá přesilovku a snižuje na 7:3
50:40
Kříž vyrazil proti míčku a úspěšně jej odhodil do bezpečí.
50:15
Vyloučen hráč Jakub Kolísko družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
50:15
Kolísko zablokoval soupeři hůl. Hosté se ještě dožadovali nájezdu, ale rozhodčí přestupek posoudili jako dvouminutový.
49:41
Krčma trefil bránícího Kolíska.
48:58
Kříž zkušeně zasahuje.
48:11
Švéda přiklepnul ze vzduchu obtížnou přihrávku, střela jen těsně minula branku.
47:02
Kříž se kamikaze výjezdem po míčku vrhnul pod nohy hostujícího útočníka.
46:07
Brankář hostů vyboxoval opět vysoký balonek.
45:14
Steiger se za vysoce nadraženým míčkem jenom ohlédnul.
44:41
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Slavík, asistoval Martin Šindelář (7:2).
44:41
Slavík zavěsil za skákajícího Steigera.
43:58
Nehilův samostatný únik zkrotil Kříž na hrudi a následným chycením míčku.
43:31
Kohút nadvakrát blokuje.
41:48
Ležatka dokázal vykvedlat míček a tím zmást soupeře.
41:13
Míček odešel do věčných lovišť.
40:30
Šimek lehce orazítkoval tyčku.
40:01
Poslední buly na úvod třetiny regulérní hrací doby pro Tatran.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Miroslav Steiger družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
40:00
40:00
Počet střel ve  druhé třetině: Tatran 13 - Otrokovice 4
40:00
39:59
Tatran ve druhé třetině dokázal odskočit do vedení 6:2, uvidíme, co přinese poslední třetina regulérní hrací doby.
39:41
Brautferger se vrací na hřiště, Tatran oslabení přežil.
39:07
Kříž drží svůj tým.
38:20
Němeček i v oslabení vyváží míček na polovinu soupeře a ukrajuje vteřiny z přesilové hry Otrokovic.
37:41
Vyloučen hráč Petr Brautferger družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hra rukou.
37:41
Brautfergerovi se svezl míček na ruku a protože proti němu šel aktivně, posedí si dvě minuty na trestné.
36:20
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Bohumil Piskáček, asistoval Martin Šindelář (6:2).
36:20
Jako přes kopírák s poslední gólovou situací se opět prosazuje Piskáček po asistenci Šindeláře. Panthers ztrácí už čtyři góly do srovnání.
35:04
Střela Mühlfaita, která skončila na hrudi Kohúta, zaduněla až na pořadatelský stolek.
34:20
Čermák po souboji ztratil botu.
33:32
33:32
Piskáček po přihrávce od Šindeláře dává pátý gól Tatranu. T-Rex také tleská, ale nikdo se nemá k tomu, aby se k němu přidal.
32:30
Nehila až tanečně zpracoval míček, v závěru se ale radoval Kříž, potažmo domácí.
32:00
Kříž si připisuje zákrok.
30:32
Halama skvěle splnil své obráncovské povinnosti.
30:06
Oproti dlouhým úsekům v první třetině bez přerušování se nám hra teď kouskuje.
29:48
Kvůli špatné vzdálenosti domácí obrany rozehrávají Otrokovice znovu.
29:15
Jurčík má nejspíš po střele Němečka v botě díru, jaká to byla dělovka.
28:36
Havlas skoro přidal další gól domácích.
27:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adam Tlapák, asistoval Petr Brautferger (4:2).
27:44
Opakovanými dorážkami dokázal Tlapák propasírovat míček za Kohúta. Stav máme 4:2
27:18
Nehila ukradnul míček a přeběhl výhodnou pozici pro střelbu.
25:57
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Němeček, asistoval David Šimek (3:2).
25:57
Závar Tatranu před brankou pokračoval, Němeček z něj vytěžil maximum a Tatran se vrací do těsného vedení.
25:52
Šindelář zkusil zasekávačkou překvapit hostujícího gólmana.
24:43
Mühlfait je už zpět na hřišti.
23:42
Sládeček zkusil jednu propagační ránu, nebyla špatná.
23:18
Šindelář trefil vestu Kohúta.
22:35
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Peter Nehila (2:2).
22:35
Jurčík nám vrací utkání zpátky "od nuly".
21:58
Po nedovoleném zákroku jsou na míčku hosté.
20:48
Halama ze sebe udělal zeď, kterou Šindelář nedokázal propálit.
20:01
Buly do druhé třetiny získal po menším kolotoči Tatran.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Tatran 10 - Otrokovice 4
20:00
19:59
V posledních pěti vteřinách třetiny se už nic nestalo, a tak do druhého dění jdou o něco lépe domácí. Hosté ale ukazují, že nebudou snadným soupeřem.
19:39
Jurčík chtěl ze vzdálenějšího rohu pozdravit diváky.
18:50
Piskáček trefil vytrčenou ruku Kohúta.
18:08
Máček netrefuje zařízení.
16:09
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil David Šimek, asistoval Martin Šindelář (2:1).
16:09
Šimek zavěsil za záda Kohúta, Tatran jde poprvé do vedení.
15:13
Akrobatickým kouskem dokázal Kříž překazit přečíslení otrokovických 3 na 1.
14:20
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Čermák, asistoval Lukáš Macháček (1:1).
14:20
Tentokrát se Čermák nemýlil a skutečně srovnává stav utkání.
13:34
Kdyby Čermák trefil míček ze vzduchu, mohli jsme mít srovnáno.
12:58
Maťcha pálil do hrudi Kříže.
12:30
Brautferger z otočky vyzkoušel pozornost Kohúta.
11:24
Kříž uklidňuje hru.
10:04
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Peter Nehila, asistoval Pavel Jurčík (0:1).
10:04
Hosté zužitkovali tlak a otevírají dnešní gólový účet. Trefil se Nehera.
09:45
Maťcha zkosil Němečka, volný úder pro Tatran.
09:02
Tlapák to zkusil z dálky, tyčku minul jen o několik centimetrů.
07:55
Kříž si dnes poprvé také chytá míček.
07:40
Červenkova střela skončila zblokovaná v autu.
06:33
Havlas ze středového kruhu ohrozil Kohúta, ale před brankou Otrokovic chyběl dorážející hráč.
05:55
Domácí sportovně odevzdali míček hostům.
05:52
Mühlfait se bolestivě drží za koleno u mantinelu, to nevypadá dobře.
05:18
Švéda nevyšermoval míček před Kohútem, zaskočila také hostující obrana.
04:28
Teprve teď byla hra poprvé v dnešním zápase přerušena. Od začátku utkání je to dobrý výkon.
04:22
S Němečkovou střelou si Kohút poradil.
03:37
Havlas promáchnul v poměrně zajímavé situaci u branky Kohúta.
02:54
Brautferger promáchnul krosovou nahrávku.
02:27
Prudká přihrávka přeskočila Tlapákovu čepel.
01:26
Trenér hostů v potichlé hale hlasitě diriguje svůj tým na hrací ploše.
00:50
Nehila nezužitkoval brejkovou situaci.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hráči z Otrokovic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů Navláčil PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Adam Kohút; hráči v poli: Lukáš Petřík, Pavel Jurčík, Vlastimil Červenka, Peter Nehila, Filip Hrabal
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Martin Šindelář, Ondřej Němeček, Bohumil Piskáček, Matěj Havlas, David Šimek
00:00
Krásné nedělní odpoledne ze Sportovního centra Řepy, kde se za pár minut odehraje 12. kolo Livesport Superligy mezi Tatranem Střešovice a Navláčil PANTHERS OTROKOVICE. Utkání si při dodržení aktuálních hygienických opatření můžete užít v hale, nebo kdekoliv jinde přes online/video přenos.
00:00
Domácí Tatran je po jedenácti odehraných utkáních s 30 body na prvním místě tabulky Superligy. Hosté z Otrokovic se po jedenácti zápasech se 7 body nachází na jedenáctém místě, jen o horší poměr +/- za nimi je se shodným počtem bodů brněnský Hattrick. Favorit je tedy zřejmý, ale nechme se překvapit.
00:00
Za několik minut nám začne zápas, takže vám již tradičně popřeju příjemnou zábavu u sledování.