1:3
2:2
- : -

FAT PIPE Traverza Mukařov - Panthers Praha 3:6
31. Jáchym Syrovátko, 45. Jakub Kerzel, 51. Jiří Lebeda - 19. Michal Sládek, 25. Marco Lombino, 29. Jan Waldhauser, 36. Michael Kočandrle, 44. Lukáš Pokorný, 60. Michael Kočandrle; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Josef Bína 24 - Jan Slavata 19; po třetinách: 0:1, 1:3, 2:2;
60:00
Střely po třetí třetině: Traverza - 11, Panthers - 13. Střely celkově za zápas: Traverza - 22, Panthers - 29.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Martina Jirky: Bojovný a vyrovnaný zápas po celých 60. minut. Chválím nasazení týmu v poslední třetině, bohužel na jednu třetinu se zápas nevyhrává. Alibismus do ůtoku nás stál dnes lepší výsledek. Děkuji pořadatelům, divákům a soupeřům za krásný nedělní večer.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Ladislava Hrmy: Nepodali jsem dobrý výkon, ale naštěstí to stačilo na tři body. Ve třetí třetině už jsme hlavama nebyli v zápase, důvody jsme si řekli a snad už se to nestane. Děkujeme Traverze za zápas i za fér gesta. Děkujeme pořadatelům za servis.
60:00
59:39
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Pavel Daněk (3:6).
59:39
Do prázdné branky zakončuje Kočandrle a je po zápase.
59:11
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:12
Balónek poskakoval na brankové čáře hostů.
57:42
Panthers jsou nebezpeční i když jich je o hráče míň.
56:39
Traverza hraje v 6 hráčích bez brankáře.
56:35
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
54:46
Traverza se urputně snaží, ale všechny střey zatím končí v blocích Panthers.
51:35
Hra pokračuje 4na4.
51:17
Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza Mukařov neproměnil Jakub Kerzel.
50:44
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jiří Lebeda bez asistence (3:5).
50:44
Lebeda konečně proměnuje šanci!
50:37
Vyloučen hráč Matěj Tabášek družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:37
Vyloučen hráč David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
49:55
Rozhodčí hodně kouskují hru.
48:46
Doleček netrefil balónek, který by jinak mířil do prázdné branky.
46:33
Kočandrle ve vlastním oslabení již dvakrát ohrozil branku domácích.
45:35
Traverza opět v přesilovce.
45:20
Vyloučen hráč Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
44:45
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Kerzel, asistoval Jakub Noha (2:5).
44:26
Vyloučen hráč Michael Kočandrle družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:26
Zápas se začína vyhrocovat.
43:35
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný bez asistence (1:5).
40:01
Začala nám poslední třetina základní části.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Traverza - 6, Panthers - 9.
40:00
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:22
V soubojích se přiostřuje.
37:16
Seger vypustil dělovku, gólman hostů jí však chytá.
36:16
Lebeda opět pouze mimo bránu.
35:52
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Jan Waldhauser (1:4).
33:51
Pudich odmítl šanci na snížení, když netrefil sice skákavý balón, ale který skákal na brankové čáře.
32:52
Domácí začali nahazovat loby směrem na polovinu hostů.
30:25
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jáchym Syrovátko, asistoval Jakub Kerzel (1:3).
30:09
Traverza využívá přesilovku po 32 vteřinách.
29:52
Vyloučen hráč Jan Waldhauser družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
29:17
Panthers jsou gól od gólu aktivnější.
28:18
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Michael Kočandrle (0:3).
24:49
Máma tu druhý gól v síti domácích.
24:39
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marco Lombino, asistoval Lukáš Pokorný (0:2).
22:23
Mezi diváky dnes máme vlky.
21:46
Lebeda netrefuje branku.
21:22
Tabášek dostal do oka a zůstává ležet na zemi.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny ovládli domácí.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Traverza - 5, Panthers - 7.
20:00
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michal Sládek, asistoval Lukáš Pokorný (0:1).
18:22
Těsně před koncem 1. třetiny se poprvé mění skóre.
18:00
Oba týmy v plném počtu.
16:41
Hra 4 na 4 zatím poměrně opatrná, jde vidět že se ani jeden z týmů nikam nechce hnát.
15:44
Vyloučen hráč Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
15:06
Vyloučen hráč Walter Schubert družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
15:06
Schubert si odsedí 2 minutový trest za hrubost, ale hrát se bude 4na4, Lombino se provinil stejným přestupkem.
10:06
Panthers se nepovedla standardní situace z velkého brankoviště.
09:17
Kerzel svojí hokejkou naposlední chvíli zabránil gólu.
07:51
Lebeda vyslal nebezpečnou střelu od mantinelu.
07:10
Oba týmy se snaží aktivně napadat- Teď jsou na míčku domácí.
06:19
Kolář se snažil překvapit domácího gólmana rychlou střelou, ale ta mu bohužel vůbec nesedla a skončila mimo hřiště.
04:20
Pudich v šanci na dvakrát zakončoval.
03:40
Kapitán hostů Daněk ze středu prověřil Bínu v bráně.
03:17
Schubert přestřeluje branku hostů.
00:01
První střelu dnešního utkání vyslal kapitán domácího týmu Pudich.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Jan Slavata; hráči v poli: Michal Sládek, Pavel Daněk, Lukáš Pokorný, David Kolář, Marco Lombino
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Marek Chlumský, Walter Schubert, Vojtěch Doleček, Mikuláš Plášek, Jakub Seger
00:00
Vítáme Vás na 8. kole Národní Ligy. Dnes se nám na hřišti představí domácí FAT PIPE Traverza Mukařov a hostující Panthers Praha.